Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa69

Hej Mężczyźni- odpowiedzi potrzebuję!!!!!

Polecane posty

Gość ti1
popieram trening czyni mistrza :) a te gumki dodaja mu uroku :P moj chlopak mowi ze w nich jest cos takiego co dziala jak zastrzyk :) tylko za pierwsyzm razem nie bedzie odrazu rewelacyjnie :) wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuleczka*
wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuleczka*
to wiem bylo do szalonego pawla,a te gumki to ...nie wiem czy to jest dobre...one znieczulaja(tak czytalam)to bedzie dluzej,ale jemu nie bedzie dobrze jak nie bedzie czul,najlepiej by bylo zeby i czul intensywnie i ...nieskonczyl za szybko:) marzenia.... hehe.jak to jest z tym"znieczuleniem"?,moze jakis facet co stosowal sie wypowie?a orgazm jesty taki sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggjkjk
Z gumkami orgazm jest taki sam(przedłużającymi). Tylko się posuwa i posuwa a nie możesz dojść i robisz to dalej. Przy pierwszym wytrysku spoko jeszcze się dojdzie ale przy drugim to aż się spocić można i nic - kilkadziesiąt minut minimum albo ponad godzinę. Jest tylko problem z dziewczyną aby była mocno wilgotna bo jesteś w niej do bólu aby nie miała obtarć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasfas
to mozna kontrolowac trzeba sie tylko nauczyc a to trudne wiem bo sam niemoglem ale sie udalo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaa kafee
to ze powiedzial ze jestes bardzo ciasna mozesz uznac za komplement :D wspolzyjecie dopiero od tygodnia to nie wymagaj od niego nie wiadomo jakich cudow:P poczekaj a zobaczysz ze w miare uplywu czasu wasz seks bedzie coraz dluzszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jesteś szpetna jak lato z radiem :classic_cool: szpetne zawsze się tak staraja zeby zadowolić faceta ładne mysla najpierw o sobie, bo facet zawsze dojdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa tam cicho być
Madziuleczka* Prezerwatywy przedłużające stosunek zawierają środek po którym facet może dłużej bzykać do czasu gdy dasz mu znać że nadchodzi moment. Wtedy on zdejmuje gumkę i ON LINE leci do końca. Oczywiście nie natychmiast, musi jeszcze popracować, ale jest szansa na jednoczesne miłe cieplutkie zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doreod
wy jestescie wszyscy pojebani kochaja sie po 10 razy na dobe facet ma po 6 wytryskow !!!! gdzie naczytaliscie sietakich bajek !!!!! po tym co tu pisza niektorzy to im huj powinie odpacs po 2 dniach!!! do domu bajkopisarze !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×