Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tala

Do kupujacych perfumy itd na allegro

Polecane posty

Witam!!! Jeżeli kupujecie perfumy itd. na Allegro to czy zwracacie tylko i wyłącznie uwagę na to aby kupić wodę o jak największej pojemności za jak najmniejszą cenę?? Czy myślicie raczej racjonalnie i wybieracie wody w podobnych ale korzystniejszych cenach jak w normalnych drogeriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam
wszystko zależy od tego co chcesz kupić, bo myśląc logicznie wiadomo, że woda o pojemności 100 ml za cenę 50 czy 50 kilku złotych nie jest oryginałem. Jeśli więc komuś zależy na oryginale to powinien szukać w wyższym przedziale cenowym :) Ja na przykład zakupiłam na allegro wodę Weekend Burberry za 50 zł. o pojemności 100ml, ale wiedziałam, że to nie jest oryginał. Wcześniej kupowałam ten zapach z FM-ek (30ml za 30zł.) więc tutaj bardziej mi się to opłaciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea88
Chyba na allegro nikt nie sprzedaje po cenach takich jak w drogeriach bo by sie nie oplacalo. Patrz na komenatrze i to czy ktos jest super sprzedawca. A wiarygodny sprzedawca sprzedaje perfumy mniej wiecej za polowe sklepowej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to podam ci dwóch sprzedawców,którzy mają oryginały hugboss jest najlepszy moim zdaniem,kupiłam od niego kilka rzeczy i jestem zadowolona.Zresztą jest przez wiele osób polecany na wizażu i ma same pozytywy read_in_english to samo,częst można u niej kupić prawdziwe rarytasy,których nawet niekomu nie przyszłoby do głowy podrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
tala .. nie dajmy się zwariować ?? czy widział ktoś mercedesa za 100 zł ? Jesli w drogerii perfum < woda perfumowana > kosztuje okolo 3 stowek to niemozliwoscią jest by tu stała za 5 dyszek :( to czysta sciema . dokonałam już kilka udanych zakupów drogeryjnych i jestem z nich w pełni usatysfakcjonowana . Zaoszczedziłam po okolo 5-7 dyszek na perfumie liczac nawet koszty wysyłki . Czytaj uwaznie komentarze i nie daj sie omamić . zobacz czy jest mozliwośc odbioru towaru w sklepie . wielu wystawców posiada również swoje stacjonarne sklepy . Cz jest mozliwośc otrzymania fakturki ... etc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea88
Z ta fakturka tez nie dajmy sie oszukac. Skad ktos mialby w sprzedazy tak tanio perfumy (za polowe ceny), mysle ze tylko w drodze jakiejs nieuczciwosci. Przeciez producenci nigdy by na to nie pozwolili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagagga
read_in_english-głowy za nią bym nie dała , mnie osobiście nacięła na przeterminowaną butelkę 5th avenu 125.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meow_meow
read_in_english - tez bym nie polecala (za duzo negatywow i neutrali w komentarzach). gagagga- jak mowglas miec przeterminowane perfumy?? przeciez perfumy nie maja terminu waznosci (jesli nie otwiera sie ich i nie psika, w rurce znajduje sie proznia, ktora chroni je przez wiele lat przed zepsuciem). Jesli zasugerowalas sie data na spodzie - to niestety nie data waznosci, a rok w ktorym zaczeto produkowac te perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiia
na perfumy w Europie data waznosci to 3 lata, w Stanach 5 lat. Na niektorych perfumach jest znaczek z iloscia miesiecy, przez ktore perfumy sa swieze, u Cartiera to np. tylko 18 miesiecy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meow_meow
Ale chyba data waznosci po otworzeniu, bo takie nieotwarte to z tego co wiem moga stac duzo dluzej. Z reszta jak to obliczyc, skoro nie ma daty produkcji?? (mam w domu 2 sztuki oryginalnych perfum i nigdzie jej nie widze, poza tym moja rodzina ma za granica perfumerie i nigdy o takim czyms, ani oni, ani ja nie slyszalismy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiia
ja tak czytalam na jakiejs stronie o perfumach. Na pewno esencja perfum moze stac dlugo i nie zmieni sie jej jakosc ale takie EDP czy EDT maja jakies ograniczenia i po np. 10 latach zapach bedzie zmieniony i nie taki trwaly... A dat nie ma bo wlasnie firmy nie musza dawac dat jesli produkt ma trzyletni termin waznosci, czyli w ciagu trzech lat perfumy trzeba zaczac uzywac i najlepiej je w tym czasie zuzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meow_meow
Aniiiia - 10 lat to moze przesada, ale zareczam ci, ze w wiekszosci sklepow niekotre perfumy stoja na polkach dluzej niz 3 lata. Ja mam juz 2 lata perfumy otwarte (Visit Azzaro - zapach jest zbyt intensywny na codzien, ale idealny na wyjatkowe okazje, wiec malo ich uzywam) i jeszcze nic sie z nimi nie stalo. Zapach utzymuje sie nadal dluzej niz 12 godz, wiec bez paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiia
ja nie panikuje ;) tylko pisze to, co wyczytalam na temat daty waznosci perfum :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqq 378 212 3
Ja wierze w promocyjne ceny markowych perfum. Może nie koniecznie tych najdrożych, ale z Avonu i innych rozlewanych w Polsce. Mój sąsiad przyniósł mi kiedyś za friko trzy litry perfum z rozlewni w Garwolinie. Jedyny minus polegał na tym, że nie dostałam ładnych flakoników, ale butelkę po napoju napełnioną jednym z damskich zapachów, jak dla mnie troche za intensywny, ale bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowita jest ta fabryka Avonu w Garwolinie,aż mnie dziwi ,że udaje im się coś wyprodukować,bo połowa mazowieckiego kupuje towar w opakowaniach po napojach,w słoikach itp.:)Nieźle,Polak potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×