Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiziaa-miziaaa

użyj swojej wyobraźni

Polecane posty

Gość aśka___
nie no spoko....tylko tak zapytałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska a może do wawki wpadniesz? Jak cie twój internetowy towarzysz nie zaspokoi to zawsze będziesz mogła u mnie znaleźć ukojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Diablo tak powiedział? hmm jesli chodzi o temat to jak wiesc niesie wyobraźnia czyni cuda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka___
Dziękuję Daniel spoko będę pamiętać ;) cos w tej W-wce wielu niezaspokojonych mężczyzn jest...a skąd wiesz,ze chciałbyś mnie?może nie jestem w Twoim typie i co wówczas? byle co żeby tylko dziurkę miało i sie ciut ruszało? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie się Asiu zareklamowałaś. Jesli uwazasz się za ruszające byle co, to nie jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy daruj sobie te wtręty, wszyscy tu wiedzą, kim jestem, a jestem tu tylko dlatego, że osiołek dał mi linka :-0 Zawsze się znajdzie jakiś pajac psujący zabawę :-0 Aśka - tak naprawdę jestem babą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka___
Ja się tak Broń Boże nie reklamuję,to właśnie Ciebie Danielku tak odebrałam nie zależy Ci co żeby tylko się ruszało ... nie znasz takiej przenośni??? mnie właśnie takie coś nie interesuje,trzeba się trochę poznać prawda???? źle mnie zrozumiałeś ja znam swoja wartość może zaczniemy od nowa?? Aśka jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka___
El Diablo kobietą jesteś tak???ciekawe no to ja autuję ;) nie interesują mnie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osiołek a to pamiętasz? ;) Wyobraźnia czyni cuda - laska gruba jest czy ruda - starczy oczy zamknąć przeto albo zakryć twarz gazetą, zgasić światło, wypić wino by się stała cud-dziewczyną, starczy zamknąć mocno oczy, z całej siły spiąć pośladki by mózg obraz mi roztoczył twarzy pięknej, słodkiej, gładkiej, starczy oddech wziąć w ciemności i wypuścić bańkę nosem by zachwycać się dziewczęcym, aksamitnym, ciepłym głosem, starczy myśleć, że dziewczyna, skryta za zakrętem drogi, mimo mroku i amoku ma przepiękne, zgrabne nogi, starczy dotknąć gładź brzoskwini, do policzka ją przytulić by zmieniła się od razu w pierś podobną do półkuli, starczy spojrzeć na grań wzgórza co przecięte jest strumieniem by onbnażyć łono Twoje i zapłonąć podnieceniem, starczy myśleć o temacie, starczy obraz kreślić żwawo, imię jakieś wciąż powtarzać by się omam stawał jawą... wódka już nigdy nie bedzie tak mocna ;) ech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jasne
dupę to może masz i małą ale otwór w dupie to prawdziwa otchłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Diablo to sciema
Nie tlumacz sie. Nie potrafisz zyc bez kafe. Nie ten nick to inny........ podobno nie wchodzisz, bo zostalas naciagnieta przez ostatnia kochanke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty od sciemy...wypierdalaj stąd :o mój otwór ograniczony tak samo jak ja . maalutka czemu nadal cos do mnie piszesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny wierszyk a jaki praktyczny, może słuzyc jako poranik desperata :) Osiołka dupka jest rozkoszna , nawet jesli otowerk ma sporawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miewam ostatnich kochanek, zwłaszcza takich, które mnie naciągają i nie tłumaczę się, a w każdym razie nie Tobie. Łykaj dalej wszystko co Ci powiedzą jak młody pelikan, tylko nie dostań niestrawności :-0 A wchodzić wchodzę, jak mam czas i ochotę porozmawiac z moimi znajomymi, z tych normalniejszych :-0 Osiołku to do mnie te wyznania ? :-D ❤️ wiesz, że ja Ciebie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka___
no ok nie ma sprawy,ja też nie traktuję tego poważnie ;) ojoj...ale miło z kimś poklikac przecież,a może i kogoś sie pozna..nigdy nic nie wiadomo ;o buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera dawno mnie tu nie było i totalnie się zagubiłem. Czyzby jakies waśnie nastały między kafeterianami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka wszyscy wszystko wiedzą tylko ja :( 😭 z ogromnym temperamentem chociaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pękaj Diablo ja zawsze będe twoim sojusznikiem :) Malutka a ty przypadkiem nie masz ochoty na małe co nie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie lubie i wystarczy 😠 czy już nie można normalnie pogadać i pożartowac...czy wszędzie musza te gnidy włazić i wszystko spieprzyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresowe dżihady to algorytm kafe;) wawa a Ty ksiązek nie czytasz? hę? nie wiesz że kobiety zawsze mają ochotę i zawsze mogą w przeciwieństwie do Was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×