Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia///*

jak przeżyć 4os za 800zł

Polecane posty

Gość za 1000/5
a u mnie jest 1000 na 5 osob wszyscy dorosli , ja studiuje, siostra wlasnie idzie na dzinne a druga bedzie miec mature w 2007 i zyjemy i nie narzekamy, inni maj a gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prowadze zeszyt wydatkow i z miesiaca na miesiac wychodzi ze coraz wiecej wydaje ,srednio mam ok 500 zl na jedzenie dla 2 doroslych osob i 1 dzieca 4 latas , prawda jest taka ze zawsze mozna cos ugotowac dobrego przy minimum wdatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola////
berbery dzięki za przepis a net w dzisieiszych czasach jak sie ma dzieci w wieku szkolnym to musi byc tym bardziej ze ksiąszki takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
niestety ceny rosna w nieustraszonym tempie:(( niedawno smietana z Piatnicy kosztowała 1.80 a teraz 2.20. to szczegół ...ale tak jest te wszystkim :(( nabiał skocvzył w gorę , kiełbachy dla mnie mogą nie istnieć ale owoce i warzywa? ziemniak 1.20 za kg:(( skandal... bo gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna....
Chciałam tylko powiedzieć że naprawdę podziwiam tych którzy utrzymują sie z pensji za 800 zł. Ja tyle zarabiam ale mieszkam z rodzicami więc nie wydaje na jedzenie i utrzymanie. Tylko na swoje wydatki. A pensja ciągle za mała. Ciągle mi brakuje na ubranie (kupuje tanie ubrania i rzadko) Fakt że 150 zł odkładam, ale co z resztą?? Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham życie...
wczoraj poszłam na zakupy i wyszłam o stówkę lżejsza :( najgorsze jest to , iż po otwarciu lodowki nie zauwazyłam by z niej kapało :(( hm .. gdzie ta kasa ?? diabli wiedzą . :))fakt, iż kupiłam Gin :( zbytek oliwki i ser plesniowy ::( zbytek sok pomarańczowy i wafelki do porannej kawy ;( zbytek owoce:(zbytek masło::(( zbytek w modzie jest teraz margaryna puszka brzoskwiń do obiadu:(zbytek jogurty :(zbytek woda mineralna :( zbytek reasumujac ... powinnam kupić kilo kiełbachy po 8 zeta , bochen chleba i kostkę smalcu i nie narzekać , iż zycie jest drogie. tylko .. po choolerę człowiek pracuje :(( po to by zadowalał się byle czym , po to by całe zycie w... kiełbachę i zapijał ją mocznikiem tj. torebką herbaty zalewaną litrem wrzątku. Takie zycie to nie zycie , to wegetacja :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lan to siec radiowa masz swoja antene i sciagasz sygnal z nadajnika fajna sprawa terz tak mam iplace za neta 25 zitkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarobie zakupy w auchanie i jestem zadowolona za 250zl mam jedzenia na tydzien i oni ciagle maja jakies promocje i wyprzedaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna przy odrobinie szczescia zlapac niezla okazje np.winogrony za 1.99zl za kilogram albo fajne wedlinki swierze terz po niskich cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a chemie i slodycze kupoje w lidlu bo maja dobra jakosc i fajne ceny napoje z lidla terz niczego sobie ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno w auchanie kupoje make tortowa za 79groszyi jak sie rozejzec to wiele produktow mozna tam dostac za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glominka
Ja kupuje mięso w większych ilościach, ma dużą zamrażarkę, mamy taki układ w rodzince, kupujemy całą świnię i się dzielimy pi 1/2 1/4, dzielimy koszty, robię dużo pyz kopytek, moja córka uwielbia, nie kupuję części z kurczaka tylko całe i sama dzielę, kupuję na rynku, mam upatrzone produkty w biedronce (delicjopodobne ciastka, papier toaletowy, woda), liderze (chemię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam......
aniutek, ja nie mam nic do dysortografów ale słowo "TEŻ" pisze sie przez Ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokokokoko
ja mialam okolo 400 zl na dwie osoby dorosle. kupuje plyn do prania w biedronce klebuszek ladnie pachnie ladnie dopiera. co do srodkow czystosci to tam tez kupuje tima mleczko do czyszczenia. ale dodatkowo sciereczki nawilzane sa wydajne i ladnie doczyszczaja trudne zabrudzenia. co do obiadow. nie kupuje zywnosci w duzych sklepach. nawet jesli sa peromocje to i tak i tak w mniejszym bedzie taniej niz tam. syche produkty typu maka makaron ryz kasza kupuje w biedronce tam tez kupuje przyprawy musztarde kamis majonez winiary. soki tez w biedronce. warzywa i owoce kupuje na targu, sa tansze. mieso wedliny i sery kupuje w osiedlowym sklepiku sa lepsze niz w hipermarketach i tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w sobote w tesco i stwierdzilam ze wiecej nie pojade bo jest drogo drogo drogo !!!!!!!!!!!!!!!!! wydalam 200 zl na samo jedzneie i w zasadzie nic specjalnego nie kupilam przezuce sie chyba nie biedronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze narzekasz ,mam rodzinke 3-osobowa,pracuje tylko maz,zarabia 1000-1100 zlotych,ja nie pracuje bo mamy mala coreczke ,mieszkanie kupilismy na raty,zeby dac rade splacic wzielismy ten kredyt na 20 lat tak na wszelki wypadek jakbym ja nie znalazla pracy ,mamy tez inne oplaty (gaz,prad i tmp. ,jak kazdy zreszta),zostaje nam na wyzywienie 300-400 zlotych i dajmy se rade jakos,a pomysl se ze sa osoby ktore maja jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj sobie w internecie tanie smaczne przepisy, na pewno jest jakaś taka stronka z przepisami. Co do tanich potraw to myślę, że: - naleśniki - placki ziemniaczane - przeróżne zupy - spaghetti - jajko sadzone z ziemniaczkami i na przykład pokrojonym pomidorkiem albo surówką - szpinak i jak wyżej - kupuj mięso z promocji - fasolka po bretońsku z ziemniaczkami - chińszczyzna - ryż + torebka winiary chińszczyzna bądź knorra + podsmażone mięso z piersi kurczaka pyyycha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×