Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonimowy chłoptaś

Dea a ty ile masz lat? I jak wyglądasz?

Polecane posty

Gość blehhhh
dea czasem trzeba, ale ja z reguły, nawet gdy poznaje cwaniaka który już na początku twierdzi,że dostaje to co chce, nie zakładam, że ooo, to ja Ci pokaże. pochodzimy i zrywam tylko zawzsze się tak układa,że hmm nudzę się? ja szukam ideału, i tu jest mój błąd, bo gdy nie pasuje mi coś w partnerze to nie potrafię pójść na ustępstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niski i brzydki teraz rozumiem twoje romantyczne podejście do seksu Jeszcze nie przezyłes miłości a więc jeszcze zadna nie skopała ci tyłka :) Jak pożyjesz to zmienisz zdanie na niektóre tematy :) romantyzm jest dobry dla emocjonalnych dziewic . ja preferuję romantyczny pragmatyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze jest kłótkliwa przeciez juz się kilka osób o nia spiera. Zobaczysz niedługo wszyscy skoczymy sobie przez nią do gardeł. Dea będzie moja nawet jak jest 100 mil od stolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kolego niski To ty powiesz że Dea będzie z tobą Ja powiem że Dea będzie moja :) Tu się własnie różnimy :) Ja jestem szowinistą praktykiem a ty jesteś marzycielem romantykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera niski co to za pytania o okulary ? Dea a moze powiesz jaki zapach lubisz ? To dużo mi o tobie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli lubisz gorace namiętne zapachy Jesteś namietną kobietą z tym że ukrywasz to na specjalne okazje. pewnie dla swojego ukochanego. poza tym masz gust do perfum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe-hehe-hehhe
CYTAT "Dea takie uroki popularności Daniel co Ci się kotłuje w tej małej główce ?? " --------------------------------------------------------- Może krew? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe-hehe-hehhe
ja tam lubie zapachy spod pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wberw pozorom zapach potu może byc naprawde przyjemny. Oczywioście zalezy to od sytuacji i jak długo ten zapach jest na ciele. Pamietajcie pot to feromony, a feromony wywołują naszą reakcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×