Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia22

Problem z analem

Polecane posty

Gość karolcia22

Kilka dni temu mój chłopak namówił mnie na seks analny. Początkowo trochę się obawiałam ale po namowach sie zgodziłam. Użyliśmy lubrykantu więc nie bolało. Ale pojawił się inny problem. Gdy mój chłopak wyciągnął penisa z mojej dziurki okazało się, że znajduje się na nim kał. Zrobiło mi się strasznie głupio. Chłopak powiedział, że nic się nie stało ale nie było to przyjemne. Ja sobie z tym poradzić. Słyszałam, że należy zrobić lewatywę ale nie wiem jak to zrobić i za pomocą czego. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se podbije
I na co ci to bylo????:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia22
Bardzo śmieszne. To jest poważna sprawa a nie temat do żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se podbije
Taaak baaardzo powazna. Pytam sie na co probowalas anala? Nie wiedzialas ze tak moze sie zdazyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia22
Nie mam jeszcze z tym doświadczenia. Myślałam, że mi ktoś pomoże, i że po to jest to forum ale chyba się pomyliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko
znajdziesz w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia22
mój wiek jest w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no forum jest po to by pomagac a nie nabijac sie :) ale ja nie znam niestety odpowiedzi na twoje pytanie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 198326
z tego co wiem to powinnas sie wyproznic wczesniej no i lewatywa,i powinno zalatwic sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia22
Pracuję na złomowisku jako prasowarka metali kolorowych:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko polecam gumki, higieniczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienieniuczka
kto mi powie jak 'przygotowac' te strefe? tzn jak mozna wyczyscic pupke skoro akurat nmie mam ochoty robic kupy..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki__
karolcia poprostu przed stosunkiem zrob kupe moze nawet byc pare godzin wczesniej i nie trzeba zadnej lewatywy:) a i niep przejmuj sie twoj facet wiedzial gdzie sie wpycha ;) i gratulacje ze jest kolejna odwazna ktora sprobowala:) witam w klubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik
anal może być nawet bardzo przyjemny co do lewatywy to i tak nie załatwi sprawy do końca, więc lepiej użyć gumki, natomiast co do odczuć typu opór czy ból to skutkuje zasada stara jak świat "kto smaruje ten jedzie" jeśli komus nie przeszkadza że się nieco pobrudzi to anal daje dodatkową przyjemność oczywiście po należy się umyć i sprawa załawiona jeszcze jedna rada - jeśli się decydujemy na tę dziurkę to przy niej pozostajemy, a nie zmieniamy w trakcie czy po (chyba że chcecie aby się dziewczyna nabawiła jakiejś choroby), oralu ja raczej nie biorę tu pod uwagę (chyba że przed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×