Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silent_

Festiwal JEDYNKI w Sopocie.

Polecane posty

Jak myslicie, kto dzis sie wykaze i zdobedzie 1 miejsce posrod polskich wykonawcow i tym samamy zmierzy sie jutro z \"obcymi\"? przypominam, ze dzis zasiewaja: Kuba Badach, Blog 27, Blue Cafe, Buton Hackers, Katarzyna Cerekwicka, PIN, Maria Sadowska, trio Big Stars (Lora Szafran, Beata Bednarz, Patrycja Gola), Why Not? i grupa Varius Manx. Ja osobiscie zaglosuje na Kube Badacha. W koncu ktos nie az tal \"medialny\" rowniez zostal doceniony przez jury. I ten urzekajacy glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam pewnie
Blue cafe wygra ;/ Ja licze na why not?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia cerekwicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie various manx
ze wzgledu na wypadek... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaś-jakaś
oglądałam to tylko ze względu na kabaret moralnego niepokoju. Janowski jak zwykle ubrany bez klasy. A Kuba Badach rzeczywiście ma ładny głos. Pamiętam jak parę lat temu śpiewał z Robertem Jansonem "Małe szczęścia", bardzo to lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalna kicha :-/ Nie wiem kto wygra (moze Cekerwicka?), ale ja chciałabym, żeby wygrał zespół Buttons Hakers. Bardzo przyjemna ta ich ballada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodkie Zycie
No i wlasnie oni przed chwila wygrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wygral moj typ. I BARDZO DOBRZE! Ładna,melodyjna...romantyczna:) Szczerze im gratuluję :) A wokalista ma prześliczne oczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kobitka która
wręczała nagrodę chyba za szybko wystartowała z ogłoszeniem werdyktu- od razu powiedziała kto zajął pierwsze miejsce :0 ale wtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..fakt:) po tym juz bylam pewna,ze button hackers wygra:) byla podekscytowana,co sie dziwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madammme
a on tą swoją balladę to chyba żonie śpiewał? Bo taką blondynę pokazywali co chwila :) Ładne to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×