Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

nie prawda to powiedzmy,że jestem słomianą wdową hehe tyle,że on mieszka 27 km ode mnie.Nigdzie nie wyjechał tylko gdzie indziej mieszka niż Ja. przytulanku,to co ty UFO jesteś,że nie mogą cię zindyfikować??? heheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku w czerni ci do twarzy :)Pasuje ;0) Musze zrobić wyrko,ale mi się nie chce...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierealny? tylko wirtualny... ale jestem. ja dziś nie chowałem pościeli - i jestem teraz dumny ze swojego lenistwa...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zimno nie jest,więc zrezyguje z kocyka :) ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................ ... \\....# .............\'\'#......#...............# .......... .......\'\'##;........#.....#, ......................#....... .\"##\"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>\"mężczyzna który wie, kiedy kobieta potrzebuje goracej czekolady a kiedy martini nie może byc realny\" - po prostu słucham i obserwuję, a potem zapamiętuje. Mężczyźni myślą inaczej niz kobiety, ale zawsze da się dogadać. A tak naprawdę to Wy wiecie, czego Wam potrzeba... Ja po prostu staram sie nie przeszkadzać.. [przytulam mocno i ciepło]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acia, ale fajnie Ci wyszło! Nieprawda to.. możesz \"smęcić\", jeśli tego akurat chcesz...i potrzebujesz. Ja tu tylko przytulam. A właściwie nie tylko, bo też jestem przytulany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stopka to zasługa dobrego polonisty z liceum... Niezapomniany człowiek...Pozytywnie zakręcony i bardzo mądry, ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acia - fajny słoń, z trąbą w górę to na szczęście chyba jest:) Przytulanku - proszę o utulenie do snu, jutro obiecuję wrócić w lepszym humorku. I zapraszam na kolacje wszystkich z przytuliska:) 🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
potrzebuje duzo chusteczek i przytulania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny słonik....:) Ciesze się,że wam się pdodba.tylko ciii ściągnełam go sobie z innego topiku.Wyro mam zrobione,jestem w piżamce i zaraz spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Acia, juz sie robi.... śnij same piękne i pogodne sny.... [głaszcze po włosach jeśli mogę] Ale to nie ja prosiłam o ukołyszenie do snu.Nie szkodzi i tak dziękuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Nieprawda to...PRZEPRASZAM zjadło mi pare zdan, utulenie oczywiście było do ciebie... ale dla Aci tez moze być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
anuska moga ,ale musi byc duuuuuzo :( przytulanek wszystko sie przyda ,czym mozna wytrzec lzy :( rozstalam sie z kims 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku, własnie przeczytałam:) Możesz głaskać. Za utulenie dziekuję. [przytulam dobranocnie] blondyneczka*** - tak mi przykro:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spać.Dobranoc wszystkim 👄 [ kwiatek] 👄 🌼 Na koniec,słonik na szczęscie dla wszystkich:) PAAAAA ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####... ........# .......##....,#..........#....//.....# ........# ##*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................ ... \\....# .............\'\'#......#...............# .......... .......\'\'##;........#.....#, ......................#....... .\"##\"...#, ......................#............... .....#, ......................#.....#................#, .. ....................#.....#..................#, ........... ...........#.....#....................#*, ................. ....####..##########.....*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×