Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

Gość blondyneczka***
przytulanek winka mi juz chyba wystarczy ,ale przytulenia , poglaskania i pokolysania tez :) duuuzo teraz potrzebuje dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
acia dobranoc :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Blondyneczka..masz bez ograniczeń. nie krępuj sie, po to sa przytulanki, nawet takie wirtualne przytulam, głaszczę, kołyszę, gładzę po plecach i główce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
dzieki ,tego potrzebowalam .Chyba pojde juz do lozka ,nie mam sily nawet klikac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł. pozwolisz, że posiedze przy Tobie? tak na wszelki wypadek... zaśnij szybko, i śpij bez przebudzania sie... 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
przytulanek jestes koffany ;) bedzie mi napewno lepiej sie spalo majac swiadomosc ,ze ktos przy mnie jest :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko Ci poszło:)) ale sie domagasz swoja drogą...buzi?? nie wiem, czy powinienem... moze tak leciutko musnę Twój policzek... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie \"porzadne\" zachowuje dla Przyszłej Ewentualnej Pani Przytulankowej... ale ładnie Cie ułożę do snu... mogę nawet cos zaśpiewac na dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
................................. czekam na Przytulaka ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! cześć Maracuja! [przytulam mocno] dziś jestem z doskoku, za jakis czas bede na dłuzej, ale przytulam... nie opuszczajcie mnie, a w miedzyczasie moze napiszecie, co sie u Was dzieje? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
🖐️ Przytulanku ,a Ty dzisiaj tez zapracowany ? zrobilam Ci pyszna herbatke \_/> bo wiem ,ze lubisz ;) Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maracuja
widze Przytulanku że jesteś starsznie rozchwytywany.... ja mam od Ciebie aniłóa i to mi musi wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka***
maracuja ok ja sie zmywam ,nie bede Wam przeszkadzala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś wpadam na szybko, zostawiam obiecaną kolację - zaletą wirtualnej jest to że możecie sobie sami jadłospis wybrać - mocno wszystkich przytulam i idę spać, bo jutro mam ważne spotkanko i musze wyglądać i pieknie i profesjonalnie. 🤗 - dla Wszystkich 😘 specjalnie dla Ciebie Przytulanku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Nieprawda to..powodzenia jutro. Na pewno pójdzie Ci świetnie. Dzięki za kolację, czuje sie rozpieszczany tutaj... 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pracowicie i bardzo miło. Tak fajnie sie o tym deszczu zrobiło -świeżo i wiosennie...Aż chce sie coś robić:D A Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×