Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja23

Dziś chciałabym żeby mnie jakiś facet przytulał

Polecane posty

dzieki Przytulanku :) przydaloby sie jeszcze wiadro meliski na uspokojenie ,bo kubek to za malo :O jejku co za dzien :( i jeszcze ten nick 😠(blondyneczka -pamietasz ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałem...a melisy nie mam...ale moze moja obecność pomoże?? tak przytulnie jest.. a dlaczego taki dzień? coś źle poszło? 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka _w kompocie
mozesz mozesz;)..chociaz przytulenie tez czuję przez łącza ;)dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanku...
A takie starsze, pod czterdziestke tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka _w kompocie
barbi dzięki 🌻 ❤️ ustąpię miejsca, bo widżę, ze dziewczyny niepodopieszczane w każdym wieku... tak to jest z menscyznami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka, idziesz spać? ułożyć Cię do snu? bo ze względu na Twoją wcześniejszą wypowiedź czuję się zobowiązany wygonić Cię na dziś z kafeterii... 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulanku...
To ja mam wielka.....dziekuje, juz mi lepiej. Jestem w takim zwiazku, ze mi tego bardzo brakuje. W kazdym wieku ma sie taka potrzebe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanek >> tylko cicho ,nie mow nikomu :P tak to jest jak sie hasla nie chce wpisywac :O Dzieki Twojej obecnosci i przytulaniu powoli sie uspokajam ;) Wszystko idzie nie tak jak powinno ,jestem chora i tak jakos ...smutno mi ,ze musze w domu siedziec sama ...ale marudze juz nie bede ,obiecuje :) Dobrze ,ze Wy jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka _w kompocie
Przytulanku z chęciom się poddam przytlaniu, tylko skoczę umyć sobie co nieco :classic_cool:....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi hasła też się nie chce wpisywać, ale wole zeby nikt mi Was nie \"ukradl\" pod moim nikiem:) wiec wpisuje.. 🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗 🤗🤗🤗🤗🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliweczko >> nie musisz ustepowac , przeciez nasz Przytulanek lubi jak jest duzo kobiet chetnych do przytulania i napewno sobie swietnie poradzi ;) prawda Przytulanku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka _w kompocie
już umyta :) a czy jak ja umyję drugi raz to też się premiuje? :classic_cool: barbi, ale on nie jest do sekszenia....a ja mialam nadzieję.... wszystko mi wszędzie pachnie i jest czyściutkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka>> :D wiem ze nie ,ale jak sie dobrze postarasz ,uzyjesz swojego uroku osobistego to kto wie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka _w kompocie
chcialabym...tak namacalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajny ten bonus ;) a ja juz chcialam isc jeszcze raz umyc zeby ,i jeszcze ,i jeszcze ... szkoda😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka _w kompocie
no kladziemy... biust mi chyba się powiększył...hmmm...dobranoc 👄 kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulanku >> dzieki :) Ja jeszcze troche posiedze ,a Wam zycze kolorowych snow :) Sliweczko >> a Tobie dodatkowo erotycznych :P Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka _w kompocie
dziękuję barbi 👄 :P...branoc...branoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×