Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzazdrooosniiiicaaaa

Zazdrosna jestem o wszystko...nawet o to, ze z kumplem na piwku siedzi.. ratunku

Polecane posty

Gość zzazdrooosniiiicaaaa

Mezczyzna mówi,z e kocha mnie nad zycie... ze tylko ja... mieszka ze mna... wszystko cudownie... a ja jak ylko nie jest ze mna jestem zazdrosna. O wszystko!!! np teraz dzis go nie ma- w nocy jedzie do mnie i przed wyjazdem poszedl z kumplen i kolezenkami na piwko... i nie podoba mi sie to, zazdroszcze ze oni sobie siedza i sie dobrze bawia z nim.. a jaa nieee to wariactwo!!! chce sobie poradzic z tym, a nie potrafie.. Mial ktos tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
nie wspominam juz , ze o inne kobiety jestem.... bo w tej sytuacji to chyba jasne ;) kiedys mnie zostawi za to... ale jak mam z tym skonczyc- to jest jakas taka swiadoma autodestrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumtararaaaa
zwariujesz predzej czy później przeanalizuj 7 grzechów głównych , a potem zmień swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawika
dlaczeg on sam poszedł a ty siedzisz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
nie poszedl ... byl w pracy, w delegacji i jedzie w nocy, bedzie o swicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
mam jakis wpojony w glowie schemat, ze mezczyzni to zwierzaki ... i tu sie zaczyna cala historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawika
wyluzuj bo zwariujesz. Jeżeli kocha nie zdradzi, a ty jeśli kochasz zaufaj ale rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
najgorsze jest to, ze ja chyba nie boje sie ze mnie zdradzi. Nie mógł by. Kocha mnie. ale... zazdrosna jestem o to, ze np jakas kobieta moze miec na niego chrapke i ze bedzie chciala go zdoobywac. Ze pomysli sobie "moze bedzie mój" ... o to mi chyba chodzi , ze jakas inna mnie pominie w swoich planach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facior
Masz poprostu za niska samoocene. Nie dowartosciowujesz sie wystarczajaco. Zamiast siedziec i czekac idz gdzies, do kolezanki, z kolezanka tez na piwko,wez paru kolegow i idzcie do pubu. Jak przyjedzie to niech zadzwoni i sie spotkacie. Co za problem. Przeciez on nie jest calym twoim swiatem. To tylko facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
my mieszkamy ze soba... wiec to troche inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
Ja mam dokładnie to samo. Ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
wstyd sie przyznac... 26 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
Ale On jest taki sam jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
To pod jego wpływem stałam się taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
no ja mam niska samoocene... ale tylko wewn bo wygladam, na bardzo pewna siebie optymistke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
Teraz jestem zazdrosna o wszystko. Spojrzenie na inną a nawet wspomnienie o innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
a chyba mam mame , która nigdy we mnie nie wierzyla, i zawsze chciala zebym byla lepsza, widziala tylko wady... i mysle, ze to mi przeszkadza wlasnie w tworzeniu zdrowego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
Ja też nie oceniam siebie wysoko. Mam wiele kompleksów. przy każdej innej laasce czuje się gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
ja mam to samo pestka..najgorsze, ze jak patrzy to ja to odbieram tak : JESTEM BRZYDKA, MAM MALY BIUST, NIE CHODZE TAK UBRANA, POWINNAM MIEC TAKIE WLOSY i trallllalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
a on mnie uwielbia... zreszta jestem ladna, zgrabna.. ale nigdy nie tak jak inne- to jest moja wizja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
Chcialabym wierzyć w jego zapewnienia że jestem ładniejsza, lepsza itp. Ale ja bardziej wierze w to co sama widze w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
zawsze mam poczucie, ze powinnam byc lepsza i lepsza, ale to mnie nie motywuje tylko doluje.. Im dluzej jestem z nim, blizej tym bardziej mnie to zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
zawsze mam poczucie, ze powinnam byc lepsza i lepsza, ale to mnie nie motywuje tylko doluje.. Im dluzej jestem z nim, blizej tym bardziej mnie to zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
a wiesz pestka, ze to nam przynosi wielka szkode??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
pewnie tak ale jak sobie z tym radzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzazdrooosniiiicaaaa
nie znam metody skutecznej ... tzn teorie mam opanowana ale praktyka lezy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
Ja w sumie już do tego przywykłam. dopiero jak zobaczyłam Twoją wypowiedz uznałam że to jest troche większy problem niż mi się wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestka_
Przywykłam do tego że zawsze będę tą gorszą i nigdy nie dorównam innym. Bo od zawsze jedni byli gorsi, drudzu lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_anus
Kochane mam to samo.. dokladnie ten sam problem ! Jestem kur o wszytko zazdrosna o to co on robi z kim itd.. to mnie przerasta .. o maly wlos 2 tyg temu mnie chcial zostawic! dlatego ze sie ciagle wlasnie o moja piepszona zazdrosc klocilismy.. jak sobie z tym poradzic ... eh mi jest starsznie ciezzko... w serduszku az mnie kuje na mysl ze moge go starcic dlatego ta motywacja pozwala mi byc lepsza.. on mowi ze szanse mi dal i zmiane jako taką juz widzi .. zobaczymy co bedzie dalej .. ja mam 18 lat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
ja nie rozumiem tego...wyglada na to ze jestescie tak zapatrzone w swoj zwiazek i swojego boskiego chlopaka ze kazda dziewczyne traktujecie jak dybajaca na niego i niewyzyta babę? na pewno wasi facecia sa super ale bez przesady, nie za kazdym rogiem czai sie ich wielbicielka, troche skromnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×