Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mychum

co ze zniszczona plyta??

Polecane posty

pomozcie mi co mam zrobic...wypozyczylam film na dvd i przypadkiem zrobila mi sie na nim dosc spora rysa przez co obejzenie polowy filmu jest niemozliwe...co mam terz zrobic?? oddac plyte jakby nigdy nic? nie zauwaza tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz najwyżej każą ci
zapłacić za tą płytę. Płyty w dzisiejszych czasach nie kosztują jednak majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle zeby isc oddac i moze nie zauwaza...a jak zauwaza to jakby co w najgorszym wypadku bede musiaa zaplacic tyle ile wartosc plyty?? nie wiecej??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz najwyżej każą ci
Gdyby kazali ci zwrócić więcej, to możesz pójść do sklepu i kupić im nową płytę. W końcu co za różnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz najwyżej każą ci
Tak mi przyszedł teraz taki pomysł do głowy :-) Spróbuj do nich zadzwonić (najlepiej z budki, żeby cię nie namierzyli ;-) ) i dowiedz się co grozi za uszkodzenie płyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam na ich stronie internetowje to nie pisze:( a na stronie innej wypozyczalni pisze ze trzeba oddac kase za plyte i tyle. a jakos nie zwrocilam na to nigdy uwagi czy przy oddawaniu oni oglodaja ta plyte? czy odkladaja poprostu na miejsce i jus:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz najwyżej każą ci
Albo przyznaj się i powiedz, że za to, że się przyznałaś oczekujesz, że zmniejszą ci trochę tą karę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa napewno nie zmiejsza...maja swoje zasady napewno i tyle:( chyba sie nie przyznam oddam plyte i pojde...a jakby co to powiem ze juz taka byla :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że przy oddaniu oni sprawdzają czy jest w środku płyta ale czy ją oglądają to nie wiem.włóż ją do pudełka tak żeby tej rysy nie było widać żeby była pod spodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziec ze rysa jus byla? i ze dziala ok?... hmmm...a tak naprawde przeciez az polowa nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo wiecie co...pojde oddam plyte i jakby zauwazyli ryse to im powiem ze jus taka byla ta plyta, a jakby co to najwzyje zaplace dzieki za pomoc wszytskim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×