Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nanana.

Dla mnie świat już się nie liczy.......................

Polecane posty

Gość Nanana.

Gdy Ci zabiera kogoś czas..rozpaczą sięgasz gwiazd.. Zostawił mnie..po 6 latach oznajmił, że ta kobieta z klatki obok jest wyjątkowa.. 😭 :( świat się zawalił w ciągu 5 minut.. a ja wierzyłam, ufałam, kochałam całym sercem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Jakiś penis jest twoim życiem ? To marne masz życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bywa o przyczynach pisałam mnoga razy. Ale nie zamykaj się na nowe, gdy nadejdzie i dla Ciebie. I nie mysl w kategorii - to sie skonczy, zostane znow sama. pamietaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana.
dla mkogoś penis, dla mnie cały swiat... nie ogę tego zrozumiec.. a tak bardzo chcialabym.. a tydzien temu mowil jeszcze, ze chce bysmy za rok w czerwcu wzieli slub.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana.
Ktoś kto nigdy nie był w takiej sytuacji nie zrozumie... ja nie wiem co mam robic... mi sie to nie miesci w glowie.. 2 dzien siedze i rycze........................... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana.
Kochana..ale jakże musiałabym być głupia, aby go przyjąć..?? :( potem cały czas wyrzut... boje się spojrzeć przez okno.. ona mieszka blok obok..mam widok na jej okno.. i dziś rano...wynosił jej śmieci... ja piernicze ja teog nie rozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjąć go... hahaha to by była totalna głupota teraz musisz mu pokazać ,że potrafisz bez niego żyć musisz, inaczej smutek Ciebie zagryzie i nie myśl o tym dupku, nie jest tego wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana.
ale nja bez niego nie potrafie...przeciez ostatnie 6 lat...byl ze mna...obok....pomagal mi.... ja jemu...kochalismy sie....zareczylismy sie.......mowil ze nie ptrafi beze mnie zyc........szanowal mnie....ja jego..................a teraz przyszedl z pracy...............przytulil mnie.................powiedzial, ze zabiera mnie na romantyczna kolacje...............................................................a gdy juz sobie super zjedlismy............................powiedzial to................... skurwiel!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak nika
rolety sobie zaloz w oknach i nie bedzie Cie kusilo aby zerkac przez okno/z czasem bol minie/i tez znajdziesz kogos kto Ci bedzie smieci ( i nie tylko) wynosil/Daj sobie z nim spokoj nanana/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że trudne na początku, ale zniesiesz to wszystko świat się Tobie zawalił, ale z tego co zostało można zbudować coś jeszcze, musisz dać sobie szansę, a za czas jakiś pomyślisz, że to dobrze,że to tylko wspomnienie, bo u Twojego boku będzie ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie taki człowiek jest skreślony, i nie ma szns na nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjyub njyu
empty A powiedz co powiesz na takiego człowieka, co zdradza od roku, nie przynaje się do tego, jest niecierpliwy, złośliwy, ale nie chce powiedziec, że zrywa. Juz go o to prosiłam, żeby ze mna zerwał. Jesteśmy ze sobą od 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego prosisz go żeby z Tobą zerwał? zerwij z nim sama no chyba,że Ci ta sytuacja pasuje, ale wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjyub njyu
Bo to on powinien się przyznać, że spieprzył. Nie ja znalazłam pocieszacza. To jedno, a jest jeszcze drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek jest mocny moja Droga. Ból kiedyś minie odejdzie w zapomnienie. A Ty będziesz się cieszyła, z tego, bo będziesz miała u boku kogoś, kto nie będzie rzucał słów na wiatr :) właśnie czemu z Nim Ty nie zerwiesz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjyub njyu
Poza tym ja cały czas kochałam i nie wiedziałam, że zdradza. Aż okryałam. A ten się nie przynaje. To jest dopiero tchórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjyub njyu
Ani nie przyznaje się do zdrady ani nie chce zakończyć oficjalnie związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjyub njyu
Ja nie chcę z nim zerwać, bo się boję, że będę żałować kiedyś. On spieprzył, niech on podejmuje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gdy On będzie widział, że Ty mimo tego, że wiesz, że Cię zdradza, nie chcesz z Nim zerwać, to On nigdy nie zerwie. Dla faceta to znakomita opcja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyx
Nanana a ile ty masz lat jesli mozna spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mu z tym wszystkim dobrze, dlatego nie chce wszystkiego zakończyć a skoro masz pewność, że Ciebie zdradza, to prędzej czy później i tak wszystko pieprznie, więc po jakiego groma się z tym męczyć? możesz zbudować sobie życie na innych fundamentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana.
27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjyub njyu
2 baby naraz? Nie wiem czy taka dobra opcja, bo chyba psycha nawet go musi męczyć. Przecież to kompletnie nie etyczne co on wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyx
ciekawe co mu odbilo ze poszedl do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjyub njyu
i tak wszystko pieprzło, tak uwalić 8 lat Ja juz nikomu nie zaufam. Razem z nią zniszczyli mi psychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjyub njyu
łatwo powiedzieć tochę szaczunku, jak 8 lat idzie w gnój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz znieść takie poniżanie? a później nie będziesz mogła patrzeć w lustro, za to że dajesz się tak traktować ale Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×