Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja ci tylko powiem

wyobrazcie sobie że pewien facet strasznie sie upokarza

Polecane posty

Gość ja ci tylko powiem

błaga o spotkania, o to zeby was zobaczyc chocby przez chwile, oczywiscie zgadzacie sie bo on jest bagdzo fajny, ale pewnego dnia troche wnerwione i zniecierpliwione jego zachowaniem produkujecie tekst: kurcze,jestes facetem bez jaj... czy nalezy sie dziwic ze zerwał znajomosc..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne sie modla zeby facet o nie zabiegal :D:D:D o lol dobre dobre 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest... to dziala w obie strony, ze osoba ktora za nami biega staje sie bardzo szybko nudna a interesuje nas taka, ktora nie do konca jest nami zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
No cóż jemu zależało a tobie nie. Więc się WCALE nie dziwię że zerwał znajomość. Ja też tak zrobiłem (tzn. takich słów nie usłyszałem), ale zerwałem znajomość. Ja się szuka księcia z bajki, masz go pod nosem i jeszcze chesz sama nie wiesz czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
alez zależało mi! tylko to skamlenie było nie do zniesienia... ossbiście uważam ze mój tekst nie był az taki brutalny, zwłaszcza że wypowiedziasny troche w żartach.. ale facet zniknął jak sen jaki złoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada od sąsiada
wreszcie się chłopu jaja osunęły do moszny i przejrzał na oczy.... masz sama czego chciałaś...dlatego ,że facet był fajny to trzymalas go na smyczy....a to dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
Ciekawe jak byś od niego usłyszała: "jesteś pustą cipą" przepraszam za wulgaryzm - oczywiście w żartach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
naprawde uważacie że za ostro pojechałam...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
No coż jesli tego nie rozumiesz to jednak jesteś pustą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
to co mam zrobic..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o tekst, po prostu dalas mu do zrozumienia ze cie wkurwia jego zachowanie i nie szanujesz tego ze chce cie widziec czesto. masz z 15 lat i ch** wiesz o zyciu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada od sąsiada
ja nie jestem za tym ,zeby facet miał coś sobie wybłagiwac u kobiety, no jęsli był fajny to najwięcej na tym ty straciłaś a nie on.... pomyslał ,że pewnie wyżej srasz niź pupe masz i podziękował "księzniczce" szkoda tylko ,ze przed tym się upokarzał, no ale moze dzięki tobie ma nauczkę na przyszłość i już więcej takich rzeczy nie usłyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
jesli facet ma jaja,a ten jednak ma, to zacznij szukac sobie innego obiektu westchnień, bo on ci już podziekował za znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu walnęłaś..co glupio Ci bylo, zaskoczona bylas takim obrotem sprawy? wstydzisz sie okazywania uczuć? ile wy macie oboje lat? ales mu zrobila przykrość, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
przykro mi, mam lat 30, tym bardziej mi przykro ze naprawde cały czas miałam poczucie że nie zrobiłam nicAż TAKIEGO ZłEGO, a to że odszedł.. cóz,pomyślałam ze sie znudził, w koncu zdarza sie.. nie mam nawet jego numeru telefonu. nie mielismuy kontaktu od dwóch tygodni, wtedy to zamilkl na dobre.. zaczynam chcieć zeby sie odezwał... przeprosilabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
On sie nie odezwie... tzn. ja na jego miejscu bym sie nie odezwał. Mam 30 lat, żeby nie było że jakiś gówniarz się tu wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
hm.. naprawde mi teraz niewyraźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
ale zrozumcie, on naprawde przeginał, na przykład dzwonił w nocy i gadał zę jestem jego boginia! to do pewnego momentu jest fajne, ale w koncu, sorry, jak reagowac na takie uwielbienia..???? nie umiałam sie w tym znaleźc więc obracałam wszystko w żart! przeciez kurwa zwykła ze mnie kobita, dośc miałam wtłaczania mnie w role bogini! ktos by to uniósł..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
Mi powiedziła że: "nadajemy na innych falach", no cóż, tak więc ja już nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
po prostu pewnego dnia mi się wymskneło, byłam tym zmeczona i trochę przerazona! zrozumcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym największy jest ambaras
aby dwoje chciało naraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
on naprawde, naprawde przeginał. wiem co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada od sąsiada
mój ulubiony to : zostańmy przyjaciólmi to mu trzeba było powiedzieć ,że boginie tez musza spać iwyłączyć telefon, albo nie odbierać, albo przemówić mu do rozsądku ,że wszystko fajni i romantycznie dopóki się komuś nie wchodzi w pupe głębiej niż trzeba....może rzecywiście jakiś "nawiedzony" typ się Tobie trafił, przynajmniej jeden problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
To było mu powiedzieć, że przegina... a tak to... masz czego chciałaś, teraz jesteś WOLNA! Tylko za jakiś czas nei zakładaj topicka typu: facet traktuje mnie jak szmatę lub w innym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
tak sobie czytam wasze komentarze, i w jednym moge ustapic; przyznac że faktycznie źle zrobiłam. jak przestał się odzywać to przez pare dni po prostu odpoczywałam... zależało mi, ale chcialam żeby było jakos normalniej, po ludzku.. chcialam tez miec wady:) ciekawe czy sie jeszcze keidys odezwie do mnie. jak myslicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×