Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja ci tylko powiem

wyobrazcie sobie że pewien facet strasznie sie upokarza

Polecane posty

Gość taki jeden X
ja już Tobie odpowiedziałem - patrz 15:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
a jesli sie odezwie- co mam zrobic...? przeprosic..? czy to za późno bedzie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
wiem wiem- nie odezwie sie... ale kto wie, moze dzieki temu bede go po prostu szanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
:D nie rozśmieszaj mnie, on ma swoja dumę, którą uraziłaś, NIE LICZ na to że to on się odezwie. NIE LICZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
ok, spoko. nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie ma czego u Ciebie szukac i ma juz na pewno kolejny obiekt westchnien :D a Ty zatesknisz za jgo nachalnoscia :classic_cool: docenia sie cos dopiero ja sie to straci oł yea🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
ja tego nie olałam, spotykalismy sie, mówiłam że kocham go, ze jest fajny, ze go lubie, ze jest mi z nim dobrze... to wszystko miał. tylko jak pare dni sie nie widzielismy dostawał goraczki, delirki, dzwonił o 3 w nocy, o 6 rano chciał przyjsc sie ze mna kochac.. no ludzie drodzy! albo twierdził ze jak natychmiast mnie nie zobaczy to umrze. i przybiegał o 2 w nocy np ... potem widziałam ze sie tego troche wstydził. chcialam go po prostu wyluzowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochala go ale jej przeszkadzal :D oł dzizas ludu...serio lepiej dla niego zeby sie wiecej z Toba nie zadawal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
on mi nie przeszkadzał!!! tylko jego zachowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
Przez 8 miesięcy robił to samo, co Twoj adorator. Poczatkowo z nim byłam, potem nie chciał zebym go zostawiła i upokarzał sie tak samo... robił wszystko dla mnie, błagal o spotkania, nie chciał odchodzic, klękał, kładł sie, chciał nocowac na schodach... wszystko zebym tylko dała mu szanse..nam szanse na prawdziwy związek... nie zrobiłam tego... to było przeszło 2 lata temu od kilku tygodni utrzymuje z nim częsty kontakt... i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
ale tak sobie myśle ze chyba to jednak nie byla az taka wielka miłosc skoro jednak bez trudu przychodzi mu milczenie. wiedzial ze go kocham. to w sumie tyle. czuje się bardzo zmeczona w tym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
Zapewniam, jemu też jest trudno ale jak to jak powiedział Cezar przekraczając rzekę Rubikon: "Coque in sufficiente aqua" czyli "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" i on to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
czuje sie zmęczona zastanawianiem się nad tym, wzbudzaniem w sobie żalu i poczucia winy, waszymi komentarzami, brakiem zrozumienia.. wiem że każda marzy o tym żeby jakis facet lizał jej stopy. jest fajnie keidy sie tego faceta nie kocha. ale kiedy sie kocha, po prostu nie mozna na to spokojnie patrzec.. wole żeby odszedł i stał sie męzczyzna niz lizał mi dupe do konca zycia.. szanuję go że sie postawił. moze podswiadomie chcialam go do tego sprowokowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
No tak może przesadzał, ale widocznie za bardzo mu zależało i nie chciał Cie stracić więc wciąż cię uświadamiał ze jemu zalezy wciąż tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
ale jednak przeszło mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
bo jak sama napisałaś "stał sie męzczyzna" i przestał lizać ci "dupe" co nie zmienia faktu ze tego "lizania" ci teraz BARDZO brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
taki jeden X:) nie bądź okrutny..:) no brakuje, no , brakuje, ale nie bede po niego dzwonic zeby kontynuował.. docen mnie troszke...:) jesłi jest szczęsliwy, moge byc tylko zadowolona.. i zyczyc mu tego szczescia jeszcze wiecej. był troszke młodszy ode mnie.. moze w tym tkwi tragedia...?:) dziekuje wszystkim za komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
okrótny :D to ja mogę być jak mnie ktoś zeźli a teraz pisze jak jest to ze strony faceta. Tylko nie rozumiem po co założyłas ten topick, bo widzę że z jednej strony jest ci jego brak a z drugiej... sama nie wiesz czego chcesz, bo raz piszesz że "naprawde uważacie że za ostro pojechałam" a potem "ale nie bede po niego dzwonic zeby kontynuował".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
okrutny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
bo ja dumę tez mam, i nie bede go o nic prosic.. uwazam że duzo mu dalam z siebie, wystarczająco jak na te faze znajomosci.. miał wszystko; czułosc, seks, przychodził kiedy chciał, dzwonil kiedy chciał, smsowwal kiedy chciał.. wystarczył jeden tekst z mijej strony, i facecik sie obraził... rozpuściłam bachora, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, najpierw mówisz, że nie masz nawet jego nru telefonu, a potem, że mówiłaś mu, że go kochasz...? Jak długo się spotykaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Jak się spotyka z młodszym facetem to tak często bywa. On jest zafascynowany ciałem kobiety i będzie robił wszystko aby mieć do niego dostęp: poniżał się, płakał, prosił, klęczał na kolanach. Dokładnie jak piesek proszący swoją panią o kiełbaskę. Kiedy już się całkowicie nasyci zostawia swoją panią dla innej bez żadnych wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×