Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie jak

Powiedzcie jak to jest...

Polecane posty

Gość powiedzcie jak

Jest facet patrzy na mnie z pożadaniem, wzrokiem mie rozbieram przy kazdej okazji, chce sie ze mną kochać... myślałam problem 40latka, ciągle mu mało o niczym innym nie myśli, albo żona potocznie mówiac "mu nie daje", ale co się okazuje... przy okazji dowiaduje się, że to żonie ciagle mało, a on robi to z nią na odczepnego raz w miesiacu... o co chodzi temu facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o toz e to zwykly
s.k.u.r.w.i.e.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
skurwiel? dlatego, ze nie wpycha zonie na odczepnego... bo to, ze na inną ma ochote to sie zgodze!! a moze zbyt płasko to traktujemy... moze jakas głebia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
problemów zdrowotnych nie stwierdzono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dobre pytanie
ale ja nie znam odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dobre pytanie
dlaczgo nikt się nie wypowiada, tez chętnie sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
nikt mi nie pomoze tego zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
to dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
podnoszę, może ktoś się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet to swinia
facet to swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ymma
Facet swinia.Szkoda zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonić zonatego na 4wiatry
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka jolka pamiętasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
świnia to fakt........, niestety nie mam takich mozliwosci zeby wejsc w jego umysł i popatrzec o co tak naprawde chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce cię zerżnąć w dupę
żona pewnie nie daje mu anala, a sama jest za bardzo rozruchana po tylu latach albo ma grzyba i śmierdzi, albo jest włochata. zachciało mu sie świeżej dupy. Albo chce, żebyś mu obci,ągnęła zapraz po tym jak wyjmie go z twojej dupy- starszych, statecznych facetów kręcą łode sucze, które można zerżnąć jak dziwki, dla pieniędzy, z poniżeniem. Chcą sobie udowodnić, że oni są górą, że młoda cipencja jest na ich zawołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem i powiem ze
4O latka ma libido jak u 16 letniego faceta a 40latkowie maja wiec odwrotnie, dlatego szukaja mlodych kuz co byle czym mozna je zadowolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
ale to żona chce a on z nią nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce cie zerznąć w dupę
bo ona jest stara, smierdząc, pomarszczona i gotuje mu obiady,. Spędził z nią 20 lat zycia i co? Teraz ma jej krzyczeć- "nadstaw twarz, dziwko- połykaj!" Albo: "liż pałę, kurwo, jak ją zabrudziłaś!"?:o Od takich zabaw są młode, zwłaszcza chętne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły starszy i ochoczy
ja bym puknął młodą, ale właśnie nie dałbym się takiej ujeżdżać. Musiałbym być stroną dominującą. Może bez żadnych orzekleństw, ale lubie jak kobieta jest uległa, można ją penetrować od tyłu, energicznie poruchać i na koniec spuścić się na twarz. Nie wyzywam, nie wymagam tez wiel- wystarczy że się ładnie wypnie. Ja juz sobie poradzę. Z takimi młodymi jest jeszcze ta zaleta, że nawet nie trzeba się za bardzo wysilać. Kiedys miałem taka 19letnią cipkę, to jęczała jak szalona, dostała kosmicznego orgazmu, czułem na członku jej skurcze, na udach pulsowanie żył, no po prostu odlot pełen, a to tylko dlatego, że podczas dupczenia od tyłu wsadziłem jej ręke w krok, posmyrałem trochę po łechtaczce a potem wsadziłem jej palec do buzi. Małej po prostu pociekło z dziurki, zajęczła i dostała odlootu:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
wersje, ze mu nie staje juz przerobilismy........ a teraz jesli z nim wszystko OK, a zona, o wiele bardziej zadbana niz ja.... wiec dlaczego? Moze po prostu lubi zdobywać... a nie lubi jak kobieta przejmuje inicjatywe, co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
zwykły seks, ale dlaczego z kims z boku a nie żoną? (ktora zaznaczam jest chętna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły starszy i ochoczy
nie wiem... Moja żona nie obciąga mi zaraz po tym jak wyjmę jej z cipy, nie pozwala mi się spuszczać na twarz, walić konia na twarz, kazać się jej wypinać i rżnąć ile wlezie, nie licząc się z nią:P Nie powala mi też na anala, a takie młode panienki myślą, że jak cbędą niezadowolone, to okaże się, że nie są dobrymi kochankami, nie są doświadczone:D I zazwyczaj dają się tak wydupczyć, że po prostu już nie mam siły:D Kiedyś ruchałem jadną niewyżytą studentkę okrągłe 45 minut po prostu rżnąłem ją przez jakieś 45 minut od tyłu tak, że tylko podłoga skrzypiała, juz nie mogłem, a ona biedna tylko jęczała i aż sobie kolana pozdzierała:P Normalna kobieta byłaby już znudzona, ale ona udawała, że wszystko jest fajnie:D A ja lubię czasami poruchać ostro, potem wystopować przed samym finiszem i znowu jazda!:) Panna była cała poobcierana, bo przyrząd też mam niezły, nawet w czasie samego seksu nie dostała orgazmu, musiałem potem zabawić ja palcem, wtedy oszło od razu. Takie młode dziewczyny są straszliwie naiwne. Myślę, że ten facet też właśnie tego od ciebie oczekuje:) No niestey, jeżeli szanuje żonę, chce być dla niej dobry itd, ale czuje że ona jest górą w związku, to przecież nie będzie jej ujeżdżał jak mu się podoba. Dlatego pewnie szuka młodej, zakompleksionej, szarej myszki, która w dodatku jest mało rozgarnięta, i wypytuje na forum co to znaczy, że ślini się na nią stray facet:p I dobrze trafił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie jak
młoda... dobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie kocham zony
tylko kochanke dlatego tylko z nią sie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×