Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytalskadziewczynka

dlaczego???????!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość pytalskadziewczynka

Dlaczego jak facet się dowiaduje, że jestem dziewicą to urywa kontakt? rzucają jeszcze do mnie teks typu: kogo jak kogo, ale Ciebie o dziewictwo bym nie posądzał. To dobrze, że się szanujesz" a później klaps i kontakt się urywa...kurcze nie mam pojęcia dlaczego tak jest :( Dodam, że mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nber
ja bym sie nie umowil z dziewczyną która nie jest dziewicą..Mozliwe ,ze twoj chlopak boi sie dziewic ?SAm lubi zaliczac panienki na dyskotekach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie chce Ci tego zrobić, bo jego zdaniem on jest niegrzecznym chłopcem a Ty czekasz na kogoś porządnego? Też bylam 19letnią dziewicą i facet kilka razy sie pytał czy jestem pewna zanim przystąpił do dzieła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalskadziewczynka
ale tu chodzi o to, że tak jest za każdym razem kiedy facet, z którym się spotykam dowiaduje się, że jestem dziewicą. Czy dziewictwo to jakieś kalectwo???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
no to może z tą informacją zaczekaj do ostatniej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozdziewiczając Cie facet czuje sie w pewnym sensie zobowiązany. Może nie chce się tak czuć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
moze chce cie tylko przelecieć bez zobowiązan//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
pierwszy raz słyszę aby się dziewczyna chwialiła ze jest dziewicą!!! moja dziewczyna powiedziała mi o tym dopiero jak chcieliśmy współżyć... czyli po ok pół roku.. tez nie umawiałbym sie z laską która mi mówi na pierwszej randce ze jest dziewicą... a po cholere komu takie intymne wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohtecn
chyba wulgarnie wygladasz ze faceci juz na oko mysla ze moga cie przeleciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no to może z tą informacją zaczekaj do ostatniej chwili...\" heh no ja tak właśnie zrobiłam :P Wczesńiej znaliśmy się 1,5mies ale on sam se domyślił jak przyszło co do czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
raczej dziewczyny próbują ukryć to do ostatniej chwili... a Ty tak każdemu prosto z mostu??? dziwne trochę ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie po cholere
to mowisz? nie mow i tyle. Ja tez nie powiedzialam, to nie czasy, kiedy to sie ceni...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalskadziewczynka
na jakiej pierwszej randce? przecież nie napisałam, że na pierwszym spotkaniu!!! jeżeli spotykam się z facetem 3 miesiące i zaczynamy podejmować taki temat to przecież nie będę robiła z siebie niewiadomo kogo i oszukiwała go, że już kogoś miałam!! a gdyby doszło do zbliżenia to co wtedy??? wyszłabym na jakąś oszustkę i słusznie! jeżeli się z kimś spotykam, jestem z kimś w związku to chyba logiczne, że musze być szczera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eusebio
Następnym razem nie mów, że jesteś dziewicą. Kiedy to w końcu wyjdzie na jaw, od kilku chwil już nią nie będziesz, nie będzie więc powodu do ucieczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
co do tych czasów... nie wiem jak inni ale ja to doceniam i szanuję ze moja kobietka była dziewicą i raczej zyskała u mnie szacuneczek jak mi o tym powiedziała... ale takich rzeczy nie mówi się pierwszemu lepszemu... raczej tylko temu jedynemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie po cholere
ale chyba nie powiedzialas: "jestem dziewica"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
pisałaś ze "każdy" jak się o tym dowiedział... wiec myślałem ze było ich kilku... przynajmniej z 3-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbmer
uciekaja bo sie boją dziewic ...MOze mysli ,ze masz duze wymagania szukasz miłosci na długi okres ,a on niekoniecznie ..JAk przeleci cie to niekoniecznie sie zakocha w tobie ..Skoro wytrzymalas 19 lat ze swoim dziewictwem niewykluczone ,ze jest to dla ciebie nie tylko zabawą..A faceci niektórzy boją sie powarznych kobiet ..Wolą party girl ,a wiec łatwodajki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie po cholere
poza tym nie przepadaja za dziewczynami bez doswiadczenia za takimi "kłodami" co tylko leza i rozkladaja nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalskadziewczynka
zależało mi na tym chłopaku...zapytał się mnie, którym będzie moim partnerem seksualnym...powiedziałam, że jest pierwszy i że jeszez z nikim tego nie robiłam...i wtedy koniec! rzucił mi taki tekst i więcej spotkań nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
dziewictwo w wieku 19 lat to kalectwo? hm ja mam koleżanki które mają po 20 - 25 lat i są jeszcze dziewicami - bardzo atrakcyjne kobiety ale z pożądnych domów, czyli takie które nie dają po miesiącu czy dwóch... (dla mnie pół roku w zypełności wystarczy....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalskadziewczynka
do no właśnie po cholerę: chyba właśnie taki typ frajerstwa prezentujesz co można wywnioskować z Twoich wypowiedzi...z właszcza w temacie dziewic, które są w łóżku jak "kłody"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalectwo
znam facetów którzy cały czas wypisuja bzdury ,,ze dziewictwo to podstawa ,a kobieta ,ktora je straci przed 20 to szmata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie byl jakis
frustrat, lej na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuytzcf
moja znajoma jest mezatka od 2 lat- wczesniej byla dziewica....a teraz mi mowi, ze chcialaby sprobowac jak to jest z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika
pewnie myslal ze bedzie mogl uzywac ile chce....i w kasdej chwili moze powiedziec pa.... odpuscil sobie bo wie , ze nie ma szans by cie ......za...li...czy....c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
faceci są wygodni... dziwica to zero przyjemnośći... zero doświadczenia... mało sexu więcej czułości... i przed dłuuuuuuuugi okres pozostaną bez dodatków... lody i inne świństewka.. prędzej te dodatki zaproponuje im jakaś doświadczona która sama to lubi niż dziewica która mało tego że nie potrafi np zrobić loda jest jeszcze do niego mało przekonana i często jest na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eusebio
pytalskadziewczynka ==> Chyba miałaś szcęście, że ten facecik zmył się od ręki. Pewnie miałabyś przez niego niepotrzebne kłopoty. W sumie niezły test na to, jakie koleś ma zamiary wobec Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury
dziewice w wieku 20 lat nie mają takich problemów z lodami jak te w wieku 16 lat ..Kobieta w wieku 20 lat wie wszystko teoretycznie o seksie i ,że jaja oraz penis sa najbardziej wrazliwe u faceta..DZiewica 16 letnia nawet w teori moze nie wiedziec co znaczy słowo lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
z obserwacji wnioskuję ze kobieta na te dodatkowe przyjemnośći (lodziki i inne) przekonuje się dopiero przy drugim trzecim facecie... niestety smutne to ale taka jest prawda...... smutniejsze jest to ze faceci wolą być jednak tymi drugimi lub trzecimi... ja tych przyjemności niestety nie mam (i być moze nigdy nie będę miał) ... ale cieszę się że jestem pierwszy i szanuję to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×