Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytalskadziewczynka

dlaczego???????!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość do pytającej dziewczyny
właśnie odnośnie tych dodatków... szybko byś sie zdecydowała na wprowadzenie tych dodatków w związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytającej dziewczyny
a moze masz złą opinię... czasami z dziwic robi się w plotkach kurwiszony... i wziął Cie za kłamczuchę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalskadziewczynka
o nie, nie...nie mam złej opini...rzucił mi tekst typu: "jesteś ostatnią osobą, o której bym powiedział, że jest dziewicą", bo jestem kobieca, lubię kokietować, ale w żadnym wypadku nie jestem wulgarna:) Ps.jeżeli chodzi o te dodatki, to jeżeli zależałoby mi na facecie to nie byłoby problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
jeżeli zależałoby Ci na facecie... a po jakim czasie? po miesiącu? czy po roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
jezeli tak jest jak piszesz to wydaje mi sie ze facet chcial Cie po prostu przelecieć... a dziwcicy nie da się czasami tak po prostu wyruchać... czasami trzeba nawet kilka podejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
piszesz ze na pewno nie masz złej opinii.... ale zastanów sie co mógł mieć na myśli ten koleś mówiąć: "jesteś ostatnią osobą, o której bym powiedział, że jest dziewicą" hm ps. bez urazy ale ja o kurwie powiedziałbym ze jest ostatnią osobą która mogłaby być dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nie masz racji
takie 20 letnie lub 25 letnie dziewice są bardziej zboczone od rówiesniczek jak już stracą to dziewictwo to taka dziewica obciągnie cie ,a nawet nie zauważysz kiedy..Co prawda chca kontrolowac to dziewictwo ,ale sa niewyżyte czesto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×