Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja troche tak

boje sie go!!!

Polecane posty

Gość ja troche tak

boje sie tego faceta bo za bardzo na mnie działa, i boje sie ze on to widzi! mam takiego stracha że zaczęłam go unikac..!!! tęsknie i uciekam.... okropnosc! ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaaaaaa
pokrzywdzona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdggg
Słaby gość. Jak widzę jaki mam wpływ na kobietę, że aż boi się swojej reakcji to jej nie odpuszczam. Zdobywanie przez zamęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Zdobywanie przez zamęczenie ? :D Dobre :D Przy okazji troche mi sie chyba rozjasniło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdggg
Do kkkjjj Rozjaśniło? nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Nic szczególnego , chyba sama w cos takiego wdeptałam :O ggdggg - jaka jest szansa ,że odpuści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdggg
Do-----> kkkjjj Jak jesteś dla niego bardzo ładna i młoda (niedoświadczona/dziewica) i dodatkowo uciekasz przed nim, że to widzi to taka sytuacja może długo trwać, albo aż ulegniesz. A tak to zależy od faceta i czy w międzyczasie nie pozna innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Dziewica i niedoswiadczona odpada ;) Wyglad - na pewno w jego typie . Wiesz podrzuciłes mi pomysł z tym zameczeniem .... :) Moze teraz spróbuje w drugą strone - niech zobaczy jak to fajnie . Nie mam juz siły tysieczny raz sie od tego uwalniać , a tylko troche mi sie udaje , to w nim znowu łowca sie odzywa . Czasami przewrotnie mysle ,ze może lepiej ulec - może to sposób na zakończenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdggg
Do ---->kkkjjj. Jeżeli sama się w nim nie kochasz jak też wiesz na pewno, że nie zaczniesz to nie jest aż taki problem. Najlepiej działa obojętność i zupełny brak reakcji. Wchodzenie w nim w dialog tylko go dopinguje i dalej będzie cię prześladował. Najlepiej powiedzieć mu że jest dla ciebie aseksualny albo odpychający i problem z głowy - ale pewnie nie chcesz go urazić albo sama lubisz to jego zdobywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdggg
Jak ulegniesz to się na pewno nie uwolnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A konkretniej
Co to znaczy, ze za bardzo na ciebie działa i dlaczego się boisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×