Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co i jak zrobic

Kolega proponuje mi Romans.

Polecane posty

Gość co i jak zrobic

wczoraj,po spotkaniu,przez glupote a raczej przez glupie smsy dowiedzialam sie od kolegi ze ja mu sie podobam,nigdy nie twierdzilam ze nie ale dlaczego mialabym to wykorzystywac i swiadomie mu o tym mowic-ja wiem ze mnie bardzo lubisz,glupota,ja mam juz partnera,on go nie zna,kolega ze studiow z ktorym bardzo dobrze mi sie rozmawia,jedna z wiadomosci ktora mi wyslal zawierala zdanie,chce miec z Toba romans,wiem ze chlopaka nie zostawisz,nie prosze Ciebie o to,ale chce ze bys choc na chwile byla moja,zatkalo mnie nie moglam spac,i nie wiem co ja mam mu powiedziec i jak,bo nie chce go stracic,nie powiem zeby mi sie on nie podobal,jest bardzo przystojny,ale z drugiej strony na ryzyko wystawiony jest moj zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co i jak zrobic
lubie i to bardzo,i bardzo mi sie podoba,ale czy pakowac sie w romans??? teraz jestem oszalomiona tym calym zajsciem i happy,ale...sama nie wiem czemu krazy mi ta zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moze byc jesli Twoj facet nie okazuje Ci caly czas zainteresowania. Nie pakój sie w to jesli kOchasz Swojego faceta potem bedziesz miala wyzuty sumienia... wkoncu powiesz o tm partnerowi i skonczy sie zwiazek a tego chyba nie chcesz?? temu koledze powiedz delikatnie ze bardzo go lubisz ale kochasz swego faceta i juz.. a dlatego myslisz o zdradzie bo niektore kobiety uwielbiaja wrecz jak interesuja sie nimi inni faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że to ma być
romans z prąciem w środku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjnf
No facet chce się zabawić. Daj spokój, masz za dużo do stracenia. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukumuniu
Cos mi sie wydaje, ze to Cie bardzo dowartosciowuje, podobasz sie kolesiowi, wzbudzasz w nim pozadanie, aj jakie to super, jestem happy ... Przespisz sie z nim, pozniej on rozpowie zes suka, twoj chlopak sie dowie i tyle z tego happy, przez chwilke poczujesz sie jak w bajce, jak w romansie, to takie fajne nie? Nie wiem dlazego ludzie sa tacy porabani, nie doceniaja zanim nie straca, moze masz kompleksy jakies? Dla mnie to chore, nie jestes zdolna kochac ani dojrzala do zwiazkow mam nadzieje ze jednak przespi sie z toba ten koles i wszyscy juz beda wiedziec zes glupia i do tego zakompleksiona dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co i jak zrobić - powiedzieć prosto z mostu że nie, jeżeli nie chcesz, jak nie zaakceptuje to trudno i tak \"przyjaźni\" miedzy wami nie bedzie. To dowartościowuje jak ktoś Cię pragnie, ale raczej nie zrównoważy utraty związku opartego na miłości, jeżeli taki masz. Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli się zastanawiasz
czy miec romans z kolega czy nie to wg mnie znaczy, ze nie kochasz swojego chlopaka. Poza tym gdyby moj kolega zaproponowal mi romans to wybacz, ale moim zdaniem by mnie obraził i od razu powiedziałabym mu co o tym myslę. Ale tobie widze to pochlebia, czujesz się doceniona, jak widzisz jesteśmy zupelnie inne, więc nie moge tobie nic doradzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×