Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karola123

klinika dr sankowskiego czy ktos korzystal, jakie opinie?

Polecane posty

Gość gość
Robiłam piersi. Nie jestem zadowolona. Dr Sankowski uchyla się od odpowiedzialności za swoją pracę (jeśli to on mnie operaował, bo słysząłam od innych pacjentek, że to jego uczniowie. Jeśli tak to ich również omijajcie szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety potwierdz się reguł ,nie znam ani jednej zadowolonej pacjentki od tego lekarza,może jakiś pozew zbiorowy.Chyba,że ludzie zaczną analizować fora ,bo naprawdę można wyczuć naganiaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba już wszyscy wiedzą ,że sankowskiego raczej się nie wybiera na zabieg,pooglądajcie zdjęcia nosów u niego w klinice już po tym można się zniechęcić,powinien ten album wyrzucić bo potwierdza partactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam plastykę nosa (część chrzęstną) u doktora Sankowskiego w zeszłym miesiącu i jestem bardzo zadowolona !!! Skonsultowałam również piersi i za 3 miesiące robię :-) ZDECYDOWANIE POLECAM KLINIKĘ, ŚWIETNA OPIEKA POOPERACYJNA, WSPANIALI LUDZIE, PEŁEN PROFESJONALIZM I KONKURENCYJNE CENY (NA IMPLANTY DOSTAŁAM RABAT :-)))))) Nie rozumiem wpisów negatywnych to nie prawda, kto w ogóle wypisuje takie brednie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko a jak się czułaś po operacji nosa??? bo ja też jestem zakwalifikowana i za kilka tygodni mam zabieg.Nie wieżę w te dziwne wpisy bo i tak nie piszą to pacjętki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie temu robiłam piersi 275 HP pod mięsień dr Sankowski odradzał mi większe i bardzo mu dziękuję piersi są piękne. Opieka w klinice cudowna.Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji nosa u doktora Sankowskiego. Bardzo się bałam, najbardziej tego, że będzie bolało, jak będzie wyglądał mój nowy nos! Dr Sankowskiego wybrałam z polecenia mojej przyjaciółki i nie żałuję. Od momentu konsultacji po zdjęcie opatrunków i wizytę kontrolną miałam wszystko dokładnie wytłumaczone, opieka przed i po zabiegu to 100 % profesjonalizm. Dziś mogę powiedzieć innym, że polecam doktora Sankowskiego i jego klinikę. Nos wyszedł super, chociaż jest jeszcze trochę obrzęk to i tak moja twarz wygląda extra! Polecam Gosia S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mn
Kilka dni temu przeszłam w klinice dr Sankowskiego operację powiększenia biustu. Moje piersi po karmieniach piersią oraz dużej utracie wagi były obwisłe , rozciągnięte i płaskie do tego spora asymetria. Dr Sankowski zrobił mi z tego co miałam 2 cudeńka, doskonale zrozumiał To o co mi chodziło. Polecam doktora i cała klinikę i personel, wszyscy w wyczerpujący sposob rozwiali moje wątpliwości co do obaw przed zabiegiem.to oczywiste ze tez czułam niepewność , bałam sie ze cos pojdzie nie tak, to naturalne, ale wyszło super o Dziekuje serdecznie i polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
poelcam polecam polecam, kocham moje nowe piersi, są wspaniale, ze tez tyle zastanawialm się nad wyborem operatora,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najwspanialszy chirurg przeszłam operacje piersi są piękne i super. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robiony nos i jestem bardzo zadowolona. Jest dokładnie taki jaki chciałam. Mały i lekko zadarty do góry, prześliczny. Żałuję, że czytałam tą całą nagonkę przed zabiegiem, niepotrzebnie się stresowałam. Dr Sankowski i Greese Łyko to prawdziwi fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia19722
robiłam większy zabieg w czercu 2016.jestem bardzo NIE zadowolona.myslała,że te negatywy co ludzie piszą,są konkurencja lub jak to ludzie na codzień są.wiekszosc zawistna i nie lubi sukcesów.wydałam u niego 32tys.czuję sie okradzona bo efektów jakichkolwiek brak.moim zdaniem to nie on operuje .to jakas pomyłka.opowie Ci co chceesz usłyszec,trochę nie pamięta jak wrócisz,nawet zmienia bieg zabiegu.po czym nie masz nic z tego,nic nie zepsuł ale nic nie naprawił...po 6 tyg.poszłam mu pokazać zdjęcia przed i po.słuchał jak świnia grzmotu,po czym stwierdził,żebym kupiła sobie psa ,bo to uspokaja.sankowskiego odradzam z całym szacunkiem.złodziejstwo.....jak cos to pytajcie 696027919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie jesteś jedyna,ja przeszłam traumę po nieudanej operacji nosa,uwazam,że to jest żerowanie na pieniądzach ludzi,którzy wierza,że zajmie się nimi profesjonalista,radzę uciekać od tego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam uciekać jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Jestem kolejna niezadowolona klientka doktora. Mam putanie dotyczace poprawek ktore mialyscie, czy sa prosze efekty I czy musialyscie ponosic dodatkowe koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An05
11 lat temu powiększakam piersi, przy operacji był młody doktor i Sankowski. Z efektu nie byłam zadowolona gdyż kształt implantu nie pasował z moimi piersiami ale nie to było najgorsze lecz to że po 6 latach podczas niedzielnego spaceru poczułam pęknięcie lewego implantu i pierś stała się flakowata.Zawsze bardzo uwazalam na piersi , nigdy nie lezalam na brzuchu,nie sciskalam itp. Zrobilam termin na operację (byłam pewna ze wyciągnie mi badziewny implant i założy nowy) lecz po wybudzeniu się z narkozy okazało się że nowych implantów nie ma.Za operacje musialam zaplacic 1000 tys. zl.Dopiero na drugi dzień przyszedł do mojego pokoju sankowski i bezczelnie mnie oklamal że "implant był nieuszkodzony " i nie wie dlaczego pierś zrobiła się obwisla i że nie mógł założyć nowych implantów bo w piersi zrobiły się skrzepy i że trzeba odczekać jakiś czas aż skrzepy znikną a za NOWE IMPLANTY i OPERACJE MUSZE ZNOWU ZAPŁACIĆ ale może mi opuścic ok. 2-3 tys.nie pamiętam już dokładnie ile Nie dyskutowalam znim, zaakceptowałam kłamstwo które mi sprzedal nie miałam czasu na udowadnianie jego winy gdyż mieszkam daleko za granicą. Dziś cieszę się że nie mam żadnych wkładek. I często żałuję że mu podarowalam oszustwo bo nie wierzę że implant nie pękł skoro w jednej sekundzie poczułam to pęknięcie, złapałem się za pierś i z przerażeniem odkryłam flak, to co to było jak nie pęknięcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie polecę Dr. Sankowskiego. Z całym szacunkiem do jego osoby niestety powinien zrezygnować z przeprowadzania jakichkolwiek operacji. Miałam przeprowadzaną labioplastyke. Zabieg został źle wykonany, asymetryczne wargi. Jedna prawie niewidoczna, druga zbyt duża. Dodatkowo szwy zostały źle założone przez co pojawiły się guzki powstałe ze skóry, które bardzo bolą przy dotknięciu. Odpowiedz doktora : "Czy nie może Pani spróbować się z tym pogodzić?" Teraz czeka mnie kolejny zabieg, który również można wykonać w tej klinice (oczywiście ja tam już nigdy nie skorzystam z żadnych usług) czyli wyrównanie wielkosci. Nie polecam, mimo że doktor Sankowski jest bardzo miłym i doświadczonym człowiekiem. Niestety w tym wieku nie potrafi juz wykonać dobrze zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwa miesiące po zabiegu plastyki nosa u dr Sankowskiego , ogólnie jestem bardzo zadowolona . Czytając opinie zastanawiałam się czy to dobry wybór...To był bardzo dobry wybór.Polecam dr Sankowskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich.Zdecydowalam się na operację zmniejszenie biustu w klinice Dr.Sankowskiego.Kierowalam sie pozytywnymi opiniami i renomą.Chcialam oszczędzic sobie niespodzianek korzystajac z uslug kogos niedoswiadczonego.Cena nie grala roli,najwazniejsza byla satysfakcja i spelnienie marzen o malych piersiach.Na konsultacji z doktorem,ustalilam,iz satysfakcjonującym mnie, nowym rozmiarem,będzie rozmiar C.Jestem niską osobą i ten dotychczasowy byl nie do zaakceptowania.W trakcie oczekiwania na termin operacji,zastanawialam sie czy moze nie zmniejszyc piersi do miseczki B(bylam naprawdę zdecydowana na duzo mniejsze piersi) o czym poinformowalam doktora.Ten odradzil,stwierdzajac iz miseczka C do wlasciwy,idealny wybor i ze chętnie wykona ten zabieg.Za radą pozostalam przy decyzji o piersiach w rozmiarze C.Operacja odbyla sie bez komplikacji,stosowalam sie do zalecen doktora i wszystko sie zagoiło.Uprzedzona,iz piersi będą na początku opuchnięte czekalam cierpliwie.Dzis jestem ponad 6 miesiecy po operacji i konsultacji pooperacyjnej.Moj aktualny rozmiar to E!!! Dla mnie duzo za duzy!2 rozmiary większy niz sie umawialismy!Nadal mam problem z kupnen biustonosza i wielkosc piersi mnie drazni.Jestem rozczarowana i przygnębiona.Nie tego oczekiwalam.Doktor zaproponowal kolejna operacje,ktorej koszty poniose naturalnie ja sama.Jak stwierdzil zawsze ma obawy,gdyz po operacji kobiety często są niezadowolone i zaluja,ze zbyt radykalnie zmniejszyly biust po czym poddaja sie kolejnym operacjom A ja się pytam-co mnie interesuja inne kobiety?Skoro same zdecydowaly,same tez ponosza konsekwencje swoich wyborow .W jakim celu jest indywidualna konsultacja z lekarzem,ktory sam ostatecznie decyduje o rozmiarze???!Jestem mega zawiedziona i sfrustrowana.Wraz z podciągnięciem zaplacilam 20 tys.zl.To ogromna suma,zwazywszy,ze nie jestem usatysfakcjonowana efektem.Temu lekarzowi niestety nigdy juz nie zaufam.Bardziej obawialam sie komplikacji pooperacyjnych,na ktore nie do konca lekarz ma wplyw...do glowy by mi nie przyszlo,iz doktor nie dotrzyma danego slowa o obiecanym rozmiarze i po prostu zrobi co chce.To jest samowolka i brak profesjonalizmu.Gdybym tylko wiedziala...zdecydowalabym o wyborze innego specjalisty.Przestrzegam.To sa powazne i kosztowne zabiegi.Prosze naprawdę rozsądnie wybierac specjalistow.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka ja po operacji byłam zadowolona piersi były dłuższy czas spuchnięte ale po kilku miesiącach efekt rewelacyjny, lżej na plecach polecam. Dr Sankowski bardzo miły i sympatyczny zespół również, opieka po operacji troskliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kobietki dr Sankowski zmienił moje życie i z całego serca dziękuję. Moje życie nie było łatwe ale marzenia się spełniają, moje się spełniło. Polecam klinikę. Nie czytajcie tych bredni, przyjdźcie a się przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po konsultacji, muszę powiedzieć że Pan doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu i odpowiedział na każde moje pytanie a co mnie zdziwiło nie namawiał na operację gdzie miało to miejsce w innej Klinice. Mam umówiony termin pod koniec stycznia. Po zabiegu podzielę się emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po konsultacji nie byłam pewna czy naprawdę chce operacji bo skoro z tym żyłam tyle lat to się przyzwyczaiłam,ale jednak się zdecydowałam i żałuję tylko jednego , że nie zrobiłam tego dużo wcześniej. Dziękuję doktorowi i całemu zespołowi. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po operacji u Sankowskiego, czuję się bardzo dobrze operacja przebiegła spokojnie Anestezjolog wszystko dokładnie mi opowiedział co i jak będzie . jestem bardzo zadowolona . POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Jestem trzy tygodnie po operacji brzucha. Zabieg wykonywał dr Sankowski z dr Greesem i wiecie co ??? nie mam brzucha ha ha jest wszystko ok i teraz czekamy na zgojenie do końca. POLECAM wszystkim klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, czytelniczki. Dr Sankowski to jedyny najbardziej doświadczony chirurg plastyk w Polsce. Wyszkolił większość chirurgów którzy teraz tworzą konkurencję i mieszając go z błotem nie dowierzając że w tym wieku jeszcze operuje i ma dużo pacjentów. Pisze to ponieważ jestem pacjentkom doktora od lat i osobiście mnie operuje z czego jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny nie czytajcie tych bzdur ponieważ to nie prawda, pójdżcie do sprawdzonego i doświadczonego specjalisty, a nie póżniej do doktora o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An05
Dostałam dziś powiadomienie że ktoś dodał komentarz na temat doktora Sankowskiego -czyli pani która twierdzi że od lat jest klientka doktora Sankowskiego i jest bardzo zadowolona i poleca nie słuchać opinii innych klientek twierdząc że to bzdury i wymysły.No więc ja nie mogę mówić za innych czy to prawda czy nie prawda, mogę tylko mówić za siebie że od początku byłam nie zadowolona z wykonanych piersi Ale nie to jest najgorsze lecz to że implant mi po 6 latach bez powodu pękł (A byłam osobą która bardzo uważała na implanty w sensie że nie były ściskanie, nie jadłam się nawet na brzuchu) pojechałam do doktora żeby mi wymienił (bo przecież niby jest gwarancją dozywotnia) A on tylko je wyjął, zaszyl skórę i zazyczyl sobie za usunięcie 1000 zł.przyszedl do mojego pokoju na drugi dzień po południu i powiedział że implant był cały nie pęknięty !!!!! Ale go wyciagną , ciekawe po co ??? I nie wymienił na nowe, powiedział że muszę odczekać jakiś czas a za nowe implanty i operacje muszę znowu zaplacic, on może mi jedynie obniżyć sumę o 2-3 tyś. Nie pamiętam sumy gdyż już wtedy sobie pomyślałam że na pewno NIE, NIGDY WIECEJ.Zaplacilam raz już kupę kasy a on chce kolejny raz ????? Chciał zarobić na mnie jeszcze raz Ja opisuje swoją historię i jakie przejścia ja miałam i niech ktoś mi nie wciska że to co ja przeszłam to jest nie prawda Nic z tym nie zrobiłam, nie dociekalam dlaczego moja pierś w jednej sekundzie zrobiła się całkiem, dawniej byłam inna wstydliwa gdyby to było teraz na pewno przed wyjściem z stamtąd najpierw zrobiłbym niezły odjazd że mnie po prostu spławił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam dr Sankowskiego. Nos kilka miesięcy po operacji wyglądał całkiem dobrze, niestety później zaczęła się koszmarna przemiana nosa. Nie polecam nikomu tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos

Mialam robiona operacje nosau dr Sankowskiwgo w 2012. Rok po operacji mialam zrosty ktore musialam usunac na NFZ gdyz w klinice musiala bym zaplacic 1000zl. Nos nie jest w 100%rowny. Co jakis czas musze jezdzic dolewac tluszcz (pare wizyt bylo darmowych, pare platnych) gdyz nos jest nierowny. Z 1 strony mam widoczne mocno wglebienie. Po 2 stronie mam maly ,,babel,, . jak doleje wlasny tluszcz nos na rok albo dwa wyglada ok. Atmosfera w klinice bardzo przyjazna. Czy jestem zadowolona... Nos mniejszy, nierownosci mnie draznia. Moze to niektore nosy tak maja ze nie beda w 100% piekne. Zdecydowanie operacja poprawila moja samoocene i samopoczucie. Doktor bardzo Mily. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×