Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morelka17

jego rodzice się rozwodzą - nie wiem jak mu pomóc

Polecane posty

Gość morelka17

czasami wydaje mi się że mnie od siebie odsuwa, widzę jak mu cięzko i nie wiem co mam robić, On mowi, że nie chce żebym Go pocieszała, czasami nie chce nawet mojego dotyku, boli Go to jak postapił jego tata, znalazł sobie kochankę a obecną jeszcze żonę traktuje okropnie. Jak mam mu pomóc? Jka sie zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do morelki
Gdyby jego rodzice byli szczęśliwym małżeństwem nie byłoby rozwodu. Widocznie było w jego domu brak miłości, zrozumienia. On nie jest małym dzieckiem tylko prawie dorosłym mężczyzną. Rozwodzą się jego rodzice a nie rodzice z nim. Jego ojciec miał prawo podjąć taką decyzję a Twój chłopak powinien spokojnie do tego podejść. Jeśli rzeczywiście w jego rodzinie dzieją się złe rzeczy z którymi nie potrafi się uporać można zasugerować wizyte u psychologa. Od pomocy w trudnych życiowych sytuacjach są psychologowie. Ty nie jesteś w stanie mu profesjonalnie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wlaśnie wydaje,ze to ty powinnaś z nim być , rozmawiać , a nie psycholog . w takich przypadkach potrzebuje sie bliskiej osoby a nie obcej , gdy moj tata umarl chciałam tylko JEGO miec przy sobie - zadnych psychologów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie powinnas moim
zdaniem walkowac tego tematu, to sprawa jego rodzicow nie jego, on nadal jest ich synem ... Jeżeli chce na ten temat rozmawiać to wysłuchaj go, juz to samo wygadanie to dla niego duzo, ale trzeba zachowac umiar i takt i nie krytykowac jego rodziców, nie wolno tego robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka17
dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×