Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beettyyyyy

jak poznac normalnego faceta??

Polecane posty

zawsze mnie zastanawiaja takie tematy...czy to az taki problem poznac kogos... na pewno problemem jest poznac kogos ODPOWIEDNIEGO ale nie ma chyba regul jak tego kogos poznac. metoda prob i bledow pozostaje i duuuzo tolerancji i wysilku w zwiazku pozniejszym. w kazdym razie nie mam zielonego pojecia jak poznac...wydawalo mi sie ze skoro na forach jest duuuzo kobiet i facetow z tym problemem to powinni sie latwo odnalezc...jak widac sie mylilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beettyyyyy -------> przestan szukać:D żyj dla siebie, realizuj swoje plany a ten odpowiedni....po prostu się pojawi. Szukanie na siłe robi z człowieka desperatkę/tę a to gatunek raczej omijany przez innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Toba w tej kwestii Sygryda :) Chyba nic tak nie odrzuca faceta jak zdesperowana kobieta.../mysle ze to dziala tez w druga strone ;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beettyyyyy
ale ja na sile nie szukam....poporstu taki temat jak to zrobic przyda sie kazdej kto go jeszcze nie poznal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qed---->:) beettyyyyy --------> mylisz się, nie przyda się bo tu nie można udzielić zadnej rady:o Czego się spodziewasz? Że ktoś powie idź tam a tam a on już czeka? Nikt nie żyje w pustce a każdy zyje inaczej. Jedni znajdują swoich partnerów przez znajomych, inni wpadają na siebie w windzie, a jeszcze inni przez biura matrymonialne:D Polaaa---> :ale chociaż nie masz problemów z samookresleniem się:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zastanawiam czy nie poszukac sobie kolezanki (rowniez desperatki) by wyruszac z nia na łowy (we dwie razniej) -> byleby nie była \"fajniejsza\" ode mnie bo to zawsze konkurencja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno mnie zycie nauczylo dotad...nie ma zasad... jakich mozna rad w tej kwestii udzielac ? jest tak jak pisze Sygryda... to jest strasznie nieprzewidywalne... o ile tylko nie chowasz sie za bardzo w domu - masz szanse trafic na Niego. to nie przepis na babke... zeby podac algorytm postepowania skuteczny w poszukiwaniu ksiecia z bajki ;) --- to zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiusieńkaAsieńka
A ja nie chce całkiem normalnego.Oczywiście bez chorób psychicznych. :) Ale całkiem normalny jest nudny. "Bądźcie szaleni ale zachowujcie się jak normalni ludzie.Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi,ale nauczcie sie to robić nie zwracając na siebie uwagi....pozwólcie by objawiło sie wasze prawdziwe JA...a prawdziwe Ja to to kim jestes a nie to co z ciebie uczyniono" i ja takiej właśnie normalności szukam :) pozatym słyszałam, że na każdego nienormalnego faceta przypada kobieta ,kóra uczyni go normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaaa ----> pewnie że z kimś raźniej jak już musisz polować:D samiusieńkaAsieńka ----------> zdefiniujmy nienormalność:D qed ----------> algorytm postepowania skuteczny w poszukiwaniu ksiecia z bajki to droga do majątku, może warto spróbować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze masz racje Sygryda... :) ja poszukam sobie ksiezniczki ;P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda córka wikingów- nie można jej zdefiniować, to co dla jednych miesci się w normie dla innych już dawno ją przekroczyło.Ale są jakieś \"normalne\"standardy np. sandały w zimie odpadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"POZDRAWIAM wszystkich NORMALNYCH inaczej..\" z naciskiem na to inaczej to ja sie lapie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beettyyyyy
anonimek to zagaduje do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiusieńkaAsienka
Anonimek-------------a ty to tak całkiem normalny?:) to pewnie posypiesz radami jak z rękawa.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Panie szukają normalnych facetów i narzekają, że oni głównie o łóżku myślą - przecież właśnie taki facet jest normalny, który tego za bardzo nie ukrywa. Szukając jakiegoś innego mężczyzny na początku w kontaktach zupełnie nie zwracającego uwagi na fizyczność kobiety właśnie trafia się na psychopatę czy kłamcę - bo to zachowanie sztuczne i wyuczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beettyyyyy ---> Zagadanie polega chyba na zadaniu jakiegoś pytania :) A może się mylę? ;) samiusieńkaAsienka ---> Nie jestem mistrzem w dawaniu rad. Dobrze, że nie oczekujesz porady, bo porady są płatne - w przeciwieństwie do rad :classic_cool: PS. Co rozumiecie przez to, że facet jest normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góóóóóórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
Normalnośc to pojęcie wzgłedne, więc trzeba określić dokładnie o jką normalnośc chodzi. Z tą normalnościa jest jak z miłościa kazdy ją chce i czuje ale jeszcze nikt dobrze jej nie opisał :O No coż takie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naprawde nie ma normalnych.... mniej gadania wiecej dzialania :) dyskutowaniem o normalnosci i milosci nikt jeszcze nic nie osiagnal... tym postem wiec koncze wymadrzanie sie tu .. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beetttyyyyyyyy
nio to anonimku czy jestes normalnym facetem?? a co rozumie przez to okreslenie to juz wczesniej napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo facetów się tu zeszło... nasuwa się jednak pytanie: Czy oni są normalni siedząc na babskim forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro wiekszosc siedziacych tu
babek ma ze soba problemy roznej natury potrzebni sa normalni faceci dla rownowagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_1982
Tomasz_1982 - A czemu uważasz, że nie jesteś normalny, to chyba my kobitki powinnyśmy stwierdzić ;) ????? Uwaga: nie jestem samotna, ale można zawsze poznać kogoś, nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×