Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie tylko pytam

PANOWIE pytanie do WAS

Polecane posty

Gość ja sie tylko pytam

czy stosujecie sie do zasady "zmiekczenia" kobiety, polegajacej na braku kontaktu przez 48h w celu jej zlagodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preferencja
ja sobie wtedy mysle ze mnie olewa i niepoczuwa sie do przeprosin np. im wiecej czasu nija tym bardziej trace do niego zaufanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
bo chodzi o to, ze poznalam fajnego faceta na necie, super sie nam gadalo, wymienilismy sue zdj, zadzwonil do mnie i powiedzial ze bardz mu sie podobam, zaprosil mnie na kolacje w przyszlym tyg. To bylo w piatek, od tego czasu milczy! nie odzywa sie! o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj
to panienka z tematu FACET ZAMILKL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
ja sie nie odezwe pierwsza, bo mam juz doswaidczenie w tej kwestii hehe' ale nie moge tego pojac! wszystko bylo ok przeciez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj
klamal cie, nie podobasz mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo proste
umówil sie z Toba na przyszly tydzień, wiec pewnie odezwie sie w przyszlym tygodniu oni uwazają że jak zaproponowal Ci spotkanie i Ty sie zgodzilaś to nie ma potrzeby do tego czasu do Ciebie pisać bo po co ..... napisze przed spotkaniem zeby sie umówić na dzień i godzine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwie sie..tylko Ty pierwsza sie nie odzywaj...a jak sie odezwie polec po nim jak po bandzie...przejedz mu slownie po zebrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
kurde wiem ze na mnie leci! zreszta nie tylko na wyglad, ale na to jaka jestem! powiedzial mi to! mozliwe ze on gra, specjalnie sie ne odzywa, ma 28 lat wiec sadze ze jest doswiadczony, ja mam 20 wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie słuchaj Pucia bo on miesza:D Poczekaj po prostu - albo się odezwie albo nie. Chyba lepiej poczekać na wyjasnienia niż przeżywać katorgi z wyimaginowanych problemów? Miłości po grób miedzy wami nie ma, także nawet jak się nie odezwie to jeszcze nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
tu nie chodzi nawet o faceta, tylko o zachowanie, o to ze po co "klamal" ze jesy ok a teraz milczy nawet jak sie odezwie to nie bede mu suszyc glowy o brak kontaktu, bo on nie ma wobec mnie zadnych zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez facetowi zalezy abys o nim myslała dlatego sie nie odzywa..odeziwe sie a wtedy ty nakrzycz na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
w sumie nie wiem czemu mysle, moze temu ze mi sie nudzi i fajnie jakby napisal hmm dochodze do wniosku ze nie rozumiem facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu ze z wami koniec ze jak sie nie odzywa to moze sobie inna znalezc i fundnac jej kolacje...badz Domina a nie myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
wiem jedno: chce go poznac i sie z nim spotkac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
kurde jaki zwiazek! na razie nawet sie nie spotkalismy i nie wiem, czy sie spotkamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myslisz o nim bo pragniesz zwiazku.....i buziaków tez...choc o tym nie piszesz ale masz to w głebi siebie na razie schowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×