Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie tylko pytam

PANOWIE pytanie do WAS

Polecane posty

Gość ja sie tylko pytam
z_mazur---->hmmm tez mi sie tak wydaje, ze koles zczail ze jestem fajna dziewczyna i tak sobie "'zagral", ze tak zrobi i to milczenie jest zaplanowane. Bo raczej poznal mnie jako "twarda" sztuke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_mazur
:) No więc nie pozostaje Ci nic innego tylko nadal się zastanawiać czy on myśli czy zapomniał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
eee zapomniec to na pewno nie zapomnial, bo o mnie sie nie da zapomniec:D zobacze, bo moze sie okazac, ze jest typem podrywacza i teraz bajeruje inna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
twarda - w sensie ze trudno jest mnie poderwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
skad on moze byc pewien ze o nim mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
Pucio---> taa jasne:P znow sie ze mnie nabijasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
ale ja nie jestem kotem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie do Ciebie przytula ukochany to mruczysz....mrauuuu..wiec kotem nie jestes...ale czasem jak kotka lub n apodobienstwo kotki sie zachowujesz...łasisz sie..i mruczysz....gdzie on jest co on robi dlaczego nie dzwoni gdzie mój kiti cat który mi obiecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
nie kotka, lecz kocica:P albo tygrysica:D a teraz na powaznie: jak do mie zadzwonil w piatek to powiedzial tak"spotkajmy sie w tygodniu bo podejrzewam ze taka kobieta jak ty weekend ma zajety"!!! czemu nie chcial spotkac sie w weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pucio jesteś niesamowity! Uśmiałam się, choć nie powinnam , bo dziewczyna ma problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze on zadzwoni...po weekendzie.....skoro tak powiedział....aj Ty to musisz byc dziewczyna super hiper bomba najpiekniejsza ula lal mmmm ajajj oho ho hi hi aj..cycy cymes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
czuje zeon cos kreci:O moze jest po rozwodzie i dzis ma widzenia z dziecmi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba go kochasz skoro sobie różne reczy o nim wyobrazasz....wow powiedz np. co ja teraz robie ? tylko nie pisz ze jestem ksieciem..ani nie pisz ze chce Cie pocałowac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
nie mozna kochac kogos kogo sie nie zna po prostu jestem dociekliwa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze powiedzmy ze jestes w etapie atrakcyjnosci...i ze fajnie by było zeby on spełnił co zapowiedział...skoro powiedział ze w weekend nie mozesz to sie odezwie..wtedy sprawdz czy ma dzieci...ja np. nie mam dzieci jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
szkoda ze masz mnie za idiotke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Do ----->ja sie tylko pytam 48h to standard , maksymalny czas nie odzywania się po przekroczeniu którego kobieta przestaje myśleć o facecie i może być na niego zła. Tak więc jeżeli umówiłaś się z nim na kolację w terminie późniejszym niż 2 dni to on po 48h znowu raz do ciebie zadzwoni aby nie pozwoilić ci wpaść z etapu "niepewności" do złości, jak też sprawdzić czy "rybka" nadal siedzi w sieci. I znowu będziesz o nim myślała "jaki on jest fajny i chyba coś do mnie czuje". Po kilkudniowym "praniu mózgu" dziewczyna zaczyna zastanawiać się nie nad tym czy on się jej podoba ale czy ona się mu podoba i czy ma u niego szansę. Jeżeli liczysz, że on na pierwszych randkach będzie dążył do przespania się z tobą to zupełnie przestrzeliłaś - wręcz odwrotnie powinien się wycofywać aby to ciebie bardziej zależało na utrzymaniu kontaktu. (oczywiście jak gra z tobą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dzwonił bo od piątku ma potworną biegunkę - to stres, że taka wspaniała i twarda tygrysica jak ty się znim umówiła ... jeśli ty masz 20 lat to ja chyba jestem dobrze przed 70 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
Wrom skad to wiesz? myslisz ze on ze mna gra? a jesli tak to czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
Wrom jak wiec mam sie zachowywac? jak zagrac, aby wygrac i go przechytrzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×