Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie tylko pytam

PANOWIE pytanie do WAS

Polecane posty

Gość ja sie tylko pytam
nadal cisza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
nadal cisza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Normalnie możesz się zachowywać, tylko aby nie wpadać w przesadną euforię czy podejrzliwość. Jeżeli potrafisz to tyle o nim nie myśl. Świadomość gry z jego strony bywa pomocna aby zyskać do danej sprawy dystans. A po co masz z nim wygrać i go przechytrzyć? Przeciez to może być całkiem miły facet. Wystarczy jak podczas spotkania nie będziesz się zachowywała desperacko/panikarsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
"myslisz ze on ze mna gra? a jesli tak to czemu?" Czemu to oczywiste aby nie tracić pół roku na bezowocne spotkania z tobą, po których będzie dla ciebie przyjacielem. A tak po miesiącu sama zaczniesz o niego sama zabiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jester
Tylko że to co opisałaś to nie jest "zmiękczanie" a olewanie. Zmiękczać można po kłótni. Dwa dni to nie, najwyżej parę godzin, i nie po to żeby zmiękczyć tylko żeby sobie przemyśleć, nie powiedzieć pochopnie nic czego mógłbym załować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicccccccccccccccccccccck
Wrom widze ze znasz sie na rzeczy zagladaj tu jak mozesz poczekam jeszcze jutro czy sie odezwie mozliwe ze taka taktyke na mnie obral ehhh faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko pytam----------> A czy to ważne jest, naprawdę powinnaś troszkę wyluzować:)Wygrać, przegrać, przechytrzyć? Daj sobie żyć dziewczyno, nie analizuj aż tak bo jak się spotkacie to albo padniesz mu do stóp albo zrobisz awanturę. Przecież do czasu waszego spotkania Ty się zadusisz emocjami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość westyl
A tak po miesiącu sama zaczniesz o niego sama zabiegać panienka juz zwariowala ale mam ubaw baby sa jednak potwornie glupie i naiwne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
Wiecie co? Mieliscie racje! Facet mnie totalnie zlewa:( Wczoraj napisal mi rano smsa "spotkajmy sie dzis", ja odpisalam "nie dam rady". On za jakies 3 h napisal"w sumie mi tez dzxis nie pasuje". Wieczorem napisalam mu "ale pada", nie odpisal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Wiecie co? Mieliscie racje! Facet mnie totalnie zlewa\' NAAAAAAAAPRAWDĘĘĘĘĘĘĘ ??! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
Firthlady - zwracam honor:O coz mowi sie trudno, tylko nadal nie wiem czemu??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_mazur
Musiał jakoś wybrnać z twarzą. Dlatego napisał, że jemu tez by nie pasowało. Teraz trochę się zrewanżował nie odpisując na tego sms'a. Normalne podchody. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
z_mazur ---> myslisz, ze on mnie jeszcze gdzies zaprosi? czy sie jeszcze odezwie? myslisz ze mnie zlewa/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×