Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Jak mam się ubierać

Polecane posty

Witam! jestem niską 154 cm. i bardzi szczupłą osobą ( szczególnie ręce i nogi - chłopięca sylwetka 77-66-75 mam -wcięcie w talii ) proszę mi powiedzieć jakie spódnice powinnam nosić, jakie kurtki lub płaszcze( mam jeden wiosenny 2rzędowy bardzo długi za kolana rozszerzany, mimo iż rozmiar jest dobry chyba wyglądam w nim jak po starszej siostrze, choć moja mama uważa ze właśnie w tym płaszczu jest mi dobrze) noszę zwykle biodrówki, sweterki.Czy powinnam nosić ubrania dopasowane czy luźne bo moja mama twierdzi że lepiej abym kupowała większe, bo mnie powiększają, ale ja się źle czuje w takich. Nie wiem też jakie kolory powinnam nosić - jestem ciemną blondynką o zielonych oczach. Będę wdzięczna za pomoc PS. co do spódnic to czasami noszę krótkie, mam też dłuższe - za kolana w kształcie trapezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjdjjjsh
lepiej wydać kasę na szczudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te kobito
napisalas to samo stylistki to po kiego kuja weza zakladasz nastepny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś niska, to płaszcz za kolana jest niekorzystny, bo jeszcze bardziej skraca sylwetkę. Lepiej jakaś kurtka do pasa. I lepiej, żebyś nosiła ciuszki przylegające do ciała. Nie noś luźnych, bo Cię pomniejszą. To pewno sprawia wrażenie, jakbyś się w nich topiła. Pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noś spódnice i płaszcze nie dłuższe niż do kolan, wyższe obcasy, unikaj długich kolczyków,bo też skracają sylwetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryyyfka
Zgadzam się z przedmówczynią, koniecznie wyższy obcas i ubrania blisko ciała. Jeśli masz długie włosy, mo.żessz uczesać się do góry w 'koński ogon' , ta fryzura 'podniesie Cię trochę do góry'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani ten płaszcz ani spódnice
żadne biodrówki czy bojówki, żadnych dużych kieszeni na pupie, spódnica do kolan, wąska bluzki obcisłe, krótkie kurteczki, obcasy, kolory jak dla mnie zawsze jasne, jestes szczupła, więc nie pogrubią Cię, a biele, beże, wanilie sprawiaja, że człowiek wyglada radośniej, zdrowiej, ładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×