Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

Mała widze że zmieniłaś tą stopke hummmmm:P nareście bo wyglądałaś z nią jak mała dziewczynka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zorzy polarnej
masz świetną stopkę, ale popraw "karzą" na "każą" karzą - od karać każą - wym. kazać..".ż" na "z" Przepraszam za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka co tak póżno stefanek pewno już śpi a ty nie marzysz:D no co nie ładny wiersz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ właśnie siadłam przy kawce:D może ktoś ma ochote też na nią to zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie od A do Z 🖐️ I u mnie słoneczko! Musiałam nadgonić wszelkie zaniedbania w ogródku.Przycinałam- wczoraj- ogromne kule tui-nożyczkami oczywiście... wszelkie krzewinki, częściowo chwst, który zaścielił dosłownie wszystko.Wiatr nanosi je z pobliskiego nieużytku.Uff... Dzisiaj mam zaplanowany ciąg dalszy, lecz już nie wykazuję dobrowolnej ochoty bo to istne syzyfowe prace. Ewusia a więc wypije kawusie i pędze :D no teraz już wiem że troche znajomych tu siedzi więc będe tu zaglądać:-) Życze miłego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ No i mamy mily jesienny ranek w wielkoplsce.Przewaznie sama pije poranna kawe ale dzisiaj postanowilam wpasc tutaj z nadzieja,ze znajde towarzystwo i jakos milej spedze pare chwil przed dlugim dniem. :DZapraszam na kawe a do kawy o zgrozo wypalam pare papieroskow ale nie polecam innym tego zwyczaju:P .Milego dnia wszystkim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catrin[czesc Rzeczywiście słonka dzisiaj mniej ale i tak pogoda świetna. Ja niestety takze do kawki wypalam papierosa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś zapraszam wszystkie Panie na pierogi z grzybami. Nie robiłem pierogów od ok. 10 lat ale dziś nie miałem co zrobic z częścią grzybów po mojej ewakuacji do lasu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×