Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

witam wszystkich 🖐️ ja też umawiam się przez gg i zaraz zmykam życze miłego wieczoru przy koniaczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to ty dzisiaj:P Pić czy nie pić. Oto jest pytanie. ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..WUTKA.....|.| |.|..CZYSTA....|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoł wow ciemniak
komu to zapierniczyłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkich i goraco przepraszam ze malo do was zagladam,ale musze sie uczy,czego sie ucze ,angielskiego,codziennie,sama,z plyt dvd,wtym wieku uczyc sie ,to zgroza,wiec wybaczsie mi,i goraco wszystkie was pozdrawiam,pomachajcie mi czasem na gg :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK🖐️ NO JA JUŻ PO IMPREZCE:DW DOMKU POSPRZĄTANE MOGĘ POSIEDZIEĆ NA CHWILKE:D pozdrawiam i życze miłej soboty:-) Ciemniak ja takich żeczy nie pije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam wieczorkiem a co to dzisiaj nikogo nie ma :( Ewula jak po balandze:D czuje że sama tu dzisiaj posiedze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ ...................................................................@ ........................@.......................................@@ ......................@@..................................@@@@ .....................@@@..............................@@@@@ .....................@@@@........................@@@@@@ ................... @@@@@....................@@@@@@ .....................@@@@@..................@@@@@ ........................@@@@..............@@@@@ ..........................@@@@...........@@@@ .............................@@@..........@@@ ..............................@@@@@@@@@ ..........................@@@@@@@@@@@ .......................@@@@@@@@@@@@@@ ....................@@.........@@@@@.......@@ ...................@@...##...@@@@@...##...@@ ...................@@.........@@@@@@......@@ ....................@@@@.@@@@@@@.@@@@ ..............@@@@@@..###########..@@@@@ ...........@@@@@@@...#########...@@@@@@@ ..........@@@@@@@@@..#####..@@@@@@@@@@ ..........@@@@@@@@@...##..@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@@.@@@@@@@@@@@@ .............@@@@@@@@@....@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@.UU..@@@@@@@@@ .................@@@@@..@@@@..@@@@@@ ............................@@@@@@ ................... . .@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________________#_________#______________________ ____________**________###_______###________**___________ ___________****________#_________#_________****__________ _________*******________#_#####_#________*******________ _______**********________########_______**********______ _____*************______##o###o##______*************____ ____***************_____#########_____***************___ ____*****************____#######____*****************___ _____******************___#####___*******************___ ______*******************__###__*******************_____ _______********************##********************______ ________*******************##*******************_______ _______********************##********************______ ______*********************##*********************_____ _____**********************##**********************____ ____***********************##***********************___ ___************************##************************__ __*************************##*************************_ _**************************###*************************_ _*************************_###_***********************__ __**********************___###___********************___ ___*****************_______###_______***************____ _____*************__________#___________**********______ ________*******_____________#_____________******________ ________________________________________________________ Ktoś nam podarował tego pięknego motylka,skopiowałam go z naszego topiku i przesyłam dla was. Ja też kiedyś byłam motylem...ale utyłam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGórek 48 POWODÓW DLA KTÓRYCH OGÓREK JEST LEPSZY OD MĘŻCZYZNY. 1. Przeciętny ogórek ma przynajmniej 21 cm . 2. Ogórek jest twardy przez tydzień. 3. Ogórek nie mówi, że twoje wymiary coś znaczą. 4. Ogórek nigdy nie jest za bardzo podniecony. 5. Ogórek nigdy nie cierpi po spełnieniu żądań. 6. Ogórki można łatwo i korzystnie kupić. 7. Możesz pieścić się z ogórkiem w supermarkecie i wiesz skąd on jest nim go weźmiesz do domu. 8. Ogórek może być sam przez część weekendu. 9. Z ogórkiem możesz być sama w pokoju i nie będziesz kontrolowana przez \"Panią Ogórek\". 10. Ogórek zawsze rano będzie cię szanował. 11. Możesz pójść do kina z ogórkiem i obejrzeć film. 12. W samochodzie ogórek może przebywać razem z tobą na przednim siedzeniu. 13. Ogórek zawsze może czekać na ciebie w domu. 14. Ogórek nigdy nie zje całego popcornu. 15. Ogórek nie zawlecze cię w końcu na \"Festiwal Filmowy Johna Wayn\'a\". 16. Ogórek nie spyta: \"Czy jestem pierwszy?\". 17. Ogórek nie martwi się gdy jesteś dziewicą. 18. Ogórek nie powtórzy innym ogórkom że jesteś dziewicą. 19. Ogórek nie powie nikomu że nie jesteś dziewicą. 20. Z ogórkiem nie musisz być dziewicą więcej niż jeden raz. 21. Ogórek nie napisze twojego nazwiska i numeru telefonu na ścianie męskiej toalety. 22. Ogórek nie musi zwlekać z seksem. 23. Ogórek nie spyta: \"jestem najlepszy?\" , \"jaki byłem?\" , \"czy już dochodzisz?\" , \"ile mam czasu?\". 24. Ogórek nie jest zazdrosny o twojego ginekologa, instruktora narciarskiego lub fryzjera. 25. Ogórek nie spyta o twojego ostatniego kochanka i nie będzie spekulował na temat następnego. 26. Ogórek nigdy nie zrobi sceny z powodu innego ogórka w lodówce. 27. Ogórek nie będzie pamiętał ukrywania się w lodówce, aż twoja matka wreszcie wyjdzie z domu. 28. Wszystko jedno ile masz lat, zawsze możesz mieć świeżego ogórka. 29. Ogórki możesz przebierać i wyrzucać. 30. Ogórek nie zrobi kwaśnej miny gdy \"boli cię głowa\". 31. Ogórek nie zamartwia się jaki jest \"dzień miesiąca\". 32. Ogórek nigdy nie zapomina się jeśli masz świeżo pomalowane paznokcie. 33. Ogórek nie wypożyczy cię innemu. 34. Ogórkowi nigdy nie musisz mówić: \"przepraszam cię\". 35. Ogórek może stać CAŁĄ noc. 36. Ogórek nie rozwiąże twojej krzyżówki atramentem. 37. Ogórek nie ma alergii na twojego kota. 38. Ogórek nigdy nie będzie korzystał z twojego telefonu lub pożyczał twój samochód. 39. Ogórek nie zje całego twojego jedzenia lub nie wypije całego twojego likieru. 40. Ogórek nie zmieni twojej łazienki na bibliotekę. 41. Ogórek nie odejdzie z powodu twojego lekarstwa na płuca. 42. Ogórek nie użyje twojej szczoteczki do zębów lub lakieru do włosów. 43. Ogórek nie zostawi brudnych śladów na podłodze. 44. Ogórek nigdy nie zapomni spuścić wody w toalecie. 45. Z ogórkiem muszla klozetowa będzie zawsze wolna i tylko dla ciebie. 46. Ogórek nigdy nie będzie porównywał ciebie do beczliwej owieczki. 47. Ogórek nie powie ci, że bardziej cię lubi z długimi włosami. 48. Ogórek nigdy nie zostawi cię dla innej kobiety, innego mężczyzny lub innego ogórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie w mrożny poranek🖐️ próbowałam jeszcze troche poleżeć pod kołderką ale jedna osóbka mi bardzo przeszkadza bo nie potrafi zasnąć po nocnej zmianie:P i postanowił mi troche poprzeszkadzać sms:D a więc nic innego mi nie pozostało tylko zrobić sobie kawusi i posiadzieć z wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×