Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość look ......

Czy wy też tak macie?

Polecane posty

Gość look ......

Kiedy wiecie, że macie wszystko..czyli miłość, odwzajemnioną, cierpliwą, nad życie..ale boicie się, że kiedyś może to stracicie..chcecie dać tej drugiej osobie prawdziwe szczęście, ale nie zawsze wam to wychodzi..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mamy:) I to ludzkie..:) człowiek sie myli, a nie Anioły:) Warto mimo tego isc na przod, dawac i kochac:) jak tak bedzie to nas nie opusci:) Milosc to rekacja sprzezona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look ......
tak..chcialabym, aby on byl ze mna szczesliwy..czasem poprostu mi to nie wychodzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeejjjjjjjj
lilia wodna ------- napisz w które dni piszesz na kafe a w które nie żebym wiedziala kiedy nie wchodzić na forum........ tylko nie pisz , ze jesteś tu codziennie bo sie zalamie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look ......
niby co ty masz do lili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahaha dobre to bylo :D tak an serio -co masz do lilii? fakt, slodzi troche ale mila dziewczyna z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeejjjjjjjj
ja do niej nic nie mam.......... tylko do jej twórczości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie? nie jestem tu 2 razy na dzien:PPPPPPP:P:P:P:P czy słodze? nie, pisze co mysle. I raz ktos to odbierze ze slodkie, raz ze ostre:) to prawda, czlowiek ma w sercu milosc, stara sie ale nie wychodiz, ale tak jest. Wazne aby nie poddawac sie i miec wole ciaglego chcenia, starania, a z dialogiem drugeij osoby wiesz lepiej co i jak. Bo oa mowi ze nie lubi np smietany. to wiesz ze juz na drugi raz nie zrobisz obiadu z nia:0 tylko bez. ot samo zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×