Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga 78

mądrzy faceci?

Polecane posty

Gość Aga 78

czy nawet mądrzy faceci wolą kobiety głupsze od siebie? czy to tylko mit taki? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad Max
ja zawsze wolę inteligentniejsze od siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm madry facet to i ma sprawy na glowie. a jak ma to potem woli miec odreagowanie i wielu woli woman light. Ale jest gatunek panow madrych co im madrosc imponuje, taki woman llight sie nie nasyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w zwiazku
sie wszystko wyrownuje;) Ja sie nie znam na samochodach, on sie nie zna na informatyce, on uwielbia historie, ja jestem z historii noga ale lubie biologie itd. Wiec sie uzupelniamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od faceta myślę. Są faceci mądrzy, którzy lubią kobiety na poziomie I są faceci przemądrzali, którym wydaje się, że wszystkie rozumy pojedli i potrzebują głupszej kobiety, żeby ich podziwiała Ja sama lubię, jak mężczyzna jest na podobym poziomie jak ja, ale w pewnych dziedzinach jest mądrzejszy i mi tym imponuje :) Natomiast źle się czuję, przy mężczyźnie który jest ode mnie mniej inteligentny. Próbowałam, ale to się nie sprawdza w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny
kobieta musi byc na tyle madra zebym ja szanowal i na tyle glupia zeby mnie szanowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele...
jasny - piekne slowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sedesie - rozmowa rozmowa rozmowa i wiesz wszystko :) Tu nie chodzi o mądrość, bo mądrość to inteligencja, wiedza i doświadczenie. Mi chodzi o inteligencję, pozostałe przychodzi z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kro, fajnie uścislasz, ale nie zgodzę się, źe \"rozmowa... i wiesz wszystko\". Żeby to takie proste było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 78
eeee, Sedes, się czepiasz. nie mowię że jestem mądrzejsza od jakiegoś tam faceta. ale na przykład. znam sporo par, gdzie faceci są b. mądrzy, a ich kobiety - średniutko.... nie zrozumcie mnie źle, ja nie mam nic przeciwko;) bardzo ich lubię i wcale mi to nei przeszkadza. ale co w tym tkwi? że taaaaaki mądry gość jest z taaaaką zwykłą laską? nei piszcie mi ze milość;)))) ja wiem, że milość, to oczywiste, ale oprócz milości chyba się czasem rozmawia? o życiu? itede?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlitta :) mi się wydaje, że tylko i wyłącznie rozmowa :) Pewnych rzeczy nie da się zataić, a rozmawiając mimowolnie pokazujesz swoje prawdziwe oblicze. Czasem oczywiście o człowieku świadczą czyny, ale dialog to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t_p
hmmm jezeli mówimy o inteligencji to to bardzo zlozony sprawa; czesto jest ona mylona z kultura osobista albo wiedza ogólna;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O człowieku przede wszystkim świadczą czyny! Powiedzieć można dużo, ale często jest tak, że kończy się na słowach. I nie mam tu na myśli jakiś \"uczuciowych\" obietnic, ale to jak często ludzie mówią, że czegoś chcą, pragna, a jak rzadko do tego dążą. Jest ogromna różnica między \"chcieć\" i \"mieć\" (niekoniecznie w sensie materialnym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny
hehe.. Carlita nic z tych rzeczy to jest tylko wypadkowa moich marzen i... hm... skromnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie jestem na tyle mądra, żeby to ogarnąć, Jasny ;-) Albo na tyle mądra, żeby nie wszczynać polemiki... B-) A może jednak ma to coś wspólnego z szacunkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oksymoron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jak wierna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oksymoron
wierna może być... ale to wyklucza przymiotnik 'piękna';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jak wierna kobieta
znalem piekne.... a dla inteligentnej i pieknej dam sie pokroic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oksymoron
to musisz szukać w masarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jak wierna kobieta
no wiem ze poza nimi nie znajde takiej hehehehe wierna nie pasuje do pieknej piekna do inteligentnej tez a na dodatek tych pieknych jak na lekarstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikolina
no to sie kroj :-) TERAZ!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oksymoron
taaa... i mało która zechce Cię w plasterkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikolina
jak kocha to wszytsko wybaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jak wierna kobieta
dla kobiet nie warto jednak :P jak sie przekonuje znalezc madra kobiete to prawdopodobienstwo jak zostac trafionym przez spadajacego satelite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikolina
a piena to juz wogole jak los na loterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×