Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orbitka83

nie chce stałego zwiazku - co znacza te słowa???

Polecane posty

Gość orbitka83

Powiedział mi tak ostatnio pewien facet. Jednak chce sie ze mna spotykac, dzwoni, zaprasza na kawe, na piwo, do kina itd. Czy jest mozliwosc ze sie zakocha i zmieni zdanie czy od razu lepiej zebym dała sobie spokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce on
pobzykac tylko, moze miec kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka83
nie ma dziewczyny, tego jestem pewna. Długo sie znamy, ostatnio zaczeło miedzy nami "iskrzeć". Pobzykac tylko? Czy szansy nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkjghkjgh.akhg
jak facet tak mowi na poczatku to z mojego doswiadczenia: nie zakocha sie bo facet wie czy to mozliwe juz w ciagu pierwszych 20minut do jakiej kategorii zalicza dana dziewczyne Dobrze ze on jest z toba szczery. Jesli ty chcesz stalego zwiazku to poszukaj innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce on
a w jakiej sytuacji to uslyszalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka888
ja stracilam na takiego faceta 6 miesiecy-mowil ze nie chce stalego z nikim nigdy az w koncu znalazl inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka83
W normalnej rozmowie mi to powiedział. Rozmawialismy sobie ot tak poprostu, o zyciu. I on powiedział ze nie chce stałej dziewczyny, ze musi sobie wszystko poukładac w zyciu itd. Powiedział to i za chwile normlanie mnie pocałował. Nie rozumiem. Ostatnio powiedział ze w takiej dziewczynie jak ja mógłby sie zakochac. NIe rozumiem go zupełnie. Wiem, ze ma teraz problemy z byłą dziewczyną, ze wyrzucili go z pracy. Nie wiem czy angazowac sie w to bardziej czy dac sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce on
jesli facet tak mowi wprost, to daj sobie na wstrzymanie, chyba ze chcesz sobie tylko pouzywac. on ma to na celu i mowi wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka83
czyli chyba dam sobie spokój. Bo z tego nic nie bedzie. Ale ja juz sie zaangazowałam. Spotykamy sie 2 miesiące. NIe spalismy jeszcze razem. żle mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
którego wyrazu nie rozumiesz? nie chce stałego związku znaczy - NIE CHCE STAŁEGO ZWIĄZKU, wystarczy mu przelotna znajomość, tu nie ma nic niezrozumiałego przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawazmleczkiem
piszesz ze on ma problemy w pracy, z była dziewczyna. Jak dla mnie to on boi sie nowego zwiazku. I skoro mówi ze w takiej dziewczynie mozna sie zakochac- coraz wiecej dla niego znaczysz ale on sie broni przed tym. Tak mi kiedys powiedział facet, dałam sobie spokój, pozniej okazalo sie ze on sie zaochał,a nie chciał tego..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Zgadzam się z tym co mówi kawazmleczkiem. Skoro nie dąży do współżycia a spotyka się z tobą to sam nie wie czego chce i rzeczywiście musi sobie najpierw życie poukładać. A jak mówi, że nie chce stałego związku to po to abyś go nie przypierała bo pewnie sam ma problemy z twoją osobą i przy przejęciu inicjatywy z twojej strony szybko by uległ (albo uciekł w desperacji). Pewnie też nie jest gotowy na związek i boi się aby cię nie skrzywdzić bo dokładnie nie wie co z jego "byłą" jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dazy do zblizenia a to
"Powiedział to i za chwile normlanie mnie pocałował"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oznacza to, że koleś nie chce stałego zwiazku. Czy wy wszędzie się musicie doszukiwać ukrytych znaczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka83
Pocałował mnie, owszem.... Przytula mnie, daje buziaki w głowę, głaszcze, całuje, trzyma za reke. Nie spimy razem, jednak jest cos miedzy nami. machos ale ja pytam czy jest szansa na to, iz on zechce byc ze mna na stałe??? Jak myslisz??? Jestes facetem wiec sie wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'machos ale ja pytam czy jest szansa na to, iz on zechce byc ze mna na stałe???\' a skąd machos ma to wiedzieć ?! Wróżek jakiś czy co ?! widać, że ludzie mają problemy z najprostszymi słowami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka83
Firthlady on nie jest wróżką ale jest facetem. I zapytałam go o jego zdanie poprostu. Jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że nawet duże prawdopodobieństwo, że coś powazniejszego z tego będzie. Po prostu gość nie chce się szybko angażować. Może ktoś go kiedyś zranił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam pieprzenie
jak facet chce być z kobietą, nawet nie teraz , moze potem, bo ma jakies swoje problemy, ale myśli o niej powaznie, to nie bedzie jej nawijał tekstu, że nie chce stałego związku........ luzny związek mu pasuje czyli wiadomo spotkanka,seksik i troche rozmowy ubarwione odrobiną czułości ........ i tyle co tu wyjaśniać faceci to proste istoty mówią to co myślą i nie doszukujcie sie zawolalowanych znaczeń tam gdzie ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbitka83
Smutne to :( Wiem ze nie powiedziałby tak gdyby myslał inaczej. Jednak sama siebie oszukuje bo zle mi. Podoba mi sie ten gosc i chciałabym cos wiecej niz tylko zwykły seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MO.....ŻESZ
możesz liczyć tylko na zwykły seks na jakiś czas, a potem koniec, nic więcej. No ale masz jasną sytuację. Lepiej uwierz facetowi, jak mówi że nie chce związku to znaczy że nie chce i nie będzie chciał. Pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie 1
Też miałam tak z jednym, okropność, jak sobie znalazałam po 2 latach innego dopiero wtedy na miłość mu się zebrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U facetów miłośc może nie mieć związku z seksem. Więc jak facet mówi, że nie chce stałego związku, to znaczy, że nie myśli o wspólnej przyszłości, miłości, byciu razem (\"na zawsze\"). Co wcale nie wyklucza pocałunków, pieszczot czy uprawiania seksu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy w jezyku
starocerkiewnym: moze skoczymy do lozka ale nie licz ze bede bawil Twoje dzieci i wynosil smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata------
Moja kolezanka miala taka sytuacje, facet chcial sie znia spotykac, umawiali sie, ale powiedzial jej tez na pocztku ze nie chce sie wiazac na stale, ona na to nie zwrocila zbytniej uwagi, bo w koncu sie z nia spotykal, w koncu ja przelecial i zniknal, a ona sie bala ze jest w ciazy i nie mogla jesc i spac ze strachu:P nie polecam takich sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"niechce stałego związku\"- swiadczy o niedojrzałości do takiego związku oraz strach przed odpowiedzialnoscią ...... dość powszechna metoda do zostawiania sobie furtki ....... smutne jak cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'swiadczy o niedojrzałości do takiego związku oraz strach przed odpowiedzialnoscią \' niekoniecznie. Może świadczyć, że on nie chce stałego związku z tą właśnie kobietą a nie w ogóle nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczaty niski i gruby
Firthlady >> potworek@o2.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wydaje ze to wcale nie jest stracona sprawa. Moj obecny chlopak tez tak mowil na poczatku naszej znajomosci. Tak sobie postanowil- zrazil sie wczesniej. Jednak taki wyrachowany plan gdy w gre wchodza uczucia nie zawsze da sie wcielic w zycie. Zakochal sie we mnie. Jestesmy razem 2 lata i jest cusownie. Mamy tez wspolne plany na przyszlosc. Nie dawaj za wygrana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×