Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królewna na...

Kobietki, czy przeszkadza wam prezerwatywa??

Polecane posty

Gość królewna na...

Nie wiem, czy tylko ja taka wrażliwa jestem, ale gdy z plasterka Evra ( bo upał i sie odklejał niestety) przeszlismy na regularne stosowanie prezerwatyw, to one mnie DRAPIĄ w środku !!!! Nawet te najcieńsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie drapią, a co najwyżej ocierają (guma). Musisz być bardziej podniecona (i przez to wilgotna w środku) - więc niech partner przed stosunkiem dłużej Cię popieści (i całuje). A jak to nie pomaga, to używajcie żelu nawilżającego (ale na bazie wody, bo tylka takie są bezpieczne dla prezerwatyw).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nienawidze gumioków, nawet te durexa śmierdzą gumą, ciężko wchodzą mimo nawilżenia ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna na...
A mnie właśnie DRAPIĄ! takie mam wrażenie. Żel stosujemy i to własnie chroni przed otarciami, a prezerwatywa W ŚRODKU sprawia mi ból. Ostatnio po prostu musielismy przestac sie kochac, mimo tego, ze bardzo nam sie chciało. Muszę zrobić przerwę od stosowania hormonów, czy to będzie znaczylo przerwę od seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna na...
Grozi mi abstynencja !!! buuuuu... :( a moze są jeszcze delikatniejsze prezerwarywy, niz te z Durexa? znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewienka
viva-reflex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abstynencja ???? :) Niech ci porzadnie robi ustami a Ty odwdzieczaj mu sie tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×