Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość indignant

Mój eks odstąpił mnie koledze!!!

Polecane posty

Gość indignant

Dowiedziałam sie tego, od siostry mojego ex, z którą sie znamyjuz wiele lat i mimo przejsc z jej bratem nadal sie lubimy. Powiedziała, ze brat od pewnego czasu chcial sie rozstać ze mną, ale mu mnie bylo szkoda. A gdy sie juz zdecydował, 3 miesiące temu, to poprosił naszego wspolnego kumpla, zeby sie mną zajął! A ten sie zajął, oczywiście, tylko ja myslałam, ze dlatego,ze cos do mnie czuje, a nie bo sobie tak ustalili. Czuję sie oszukana przez obydwu facetów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek kieliszek
Fajny ten drugi kolega? Jeśli tak, to co Ci zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż bywa
przemyśl sprawe, bo może wbrew założeniom, kolega jest naprawdę fajny, i się zaangażował, i nie należy go przekreślać, a może to tylko ukartowane.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo czy za kase
?? Podstawowe pytanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myta
powinnas sie cieszyc facet ma dobre serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyta Zyta
i jest wrażlywy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indignant
Ten drugi całkiem fajny... Tylko mi nic nie powiedział, nawet na początku, ze ex go poprosił!!! Rzeczywiście bylam załamana, on sie pojawil jako to ramię, na ktorym sie mozna wypłakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jest czasami zaskakujace
Cos Ty nie martw sie tym co Ci powiedziala siostra Twojego ex. Albo sobie specjalnie to wymyslili z siostra(nigdy nie wiadoo czego mozna sie spodziewac po ludziach), zeby cie zdolowac(jak to juz ktos wspomnial) Albo jesli faktycznie tak bylo to moze ten kolega, ktory sie Toba teraz opiekuje od dawna Cie bardzo lubil i marzyl zeby Cie adorowac tylko nie chcial byc swiia i podrywac dziewczyny swojego kolegi.Takze jesli sie Wam uklada to sie ciesz i po prostu otwarcie porozmawiaj z kolega czy taki uklad mial miejsce.Zycze powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Facet przystaje na taki układ jeżeli wcześniej już mu się podobałaś tylko nie chciał z kumplem rywalizować. Ale różnie bywa. Jak ma nie szczere zamiary to szybko wyjdzie na jaw. A że ci nie powiedział to logiczne, gdyż od razu byś do odrzuciła. No i on to robi dla siebie a nie dla kumpla. Prędzej on się zapytał twojego ex czy może do ciebie startować niż twój były go prosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×