Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinka20

on chce seksu a ja nie jak to rozwiązać???????????

Polecane posty

Gość kalinka20

moj chłopak przy kazdym naszym spotkaniu o ile tylko można chce uprawiac seks, czekaliśmy rok, po roku zrobiliśmy to, ale ja nie chce robic tego ciagle, chyba do tego nie dojrzałam, martwie sie tym i boje ze zostawi mnie, choc on mówi ze poczeka dokąd bede chciała, jestem jego pierwsza partnerka z która uprawia sex, mówi ze nikogo tak nie kochal, nie wim czuje sie winna, ze mu nie pozwalam, a on na to ze weytrzymał rok, poczeka wiecej bo mnie kocha, mjówi ze bedzie chciał tego ale zebym mówiła nie to na pewno nic nie bedzie..tylko czy ja mam siłe mówić nie skoro nieba bym mu przychyliła, kocham go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy
jesteś oziębła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIJALNIA SOKÓW - WZAJEMNOŚĆ
NIE ZAWRACAJ MU GŁOWY NIE POTRAFISZ MU DAĆ DOBREGO SEKSU TO NIE MĘCZ FACETA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkusia
życie to sztuka kompromisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
okazuje mu bardzo dużo czułosci , pozwalam na pieszczoty ale nie chce zeby kazde nasze spotkanie kończyło sie tak samo w łóżku, to powinno byc cos wyjatkowego a nie standard jak w małżęństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
potrafie mu dac to czego chce!!!!!!!! ale sex to nie wszystko na czym opiera sie zwiazek czy nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy
no i masz racje ..To jak czesto to robicie ?RAz dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic Ci nie jest
Ja nie lubię sexu, mój facet go uwielbia i nie możemy się w tej kwestii porozumieć. Na pewno nie jesteś oziębła, po prostu masz małe potrzeby sexualne. Faceci myślą, że dla kobiet sex, to coś wspaniałego, czego nie da się z niczym porównać, a przecież jest wiele przyjemniejszych rzeczy od tych paru chwil sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
mi sex tez sie podoba,ale ja nie chce zeby to wszystko tak spowszedniało,przychodzi, gadamy, przytulamy sie , caujemy,potem rozbieramy, przecież to bez sensu, wierzcie mi ze ja tez wiem co to namietność, ale chce przystopowac troche...nie wiem czy on to zrozumie, a nie chce go stracic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromon
protestuję! 3 godzinne pieprzenie to nie jest "pare chwil" !!! radzę poważnie poszukać sobie kogoś o podobnym temperamencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromon
NIE WIESZ CO TO NAMIĘTNOŚĆ NAMIĘTNOŚĆ JEST WÓWCZAS GDY NIE ZASTANWIASZ SIĘ NA FORUM CZY UPRAWIAĆ SEKS CZY NIE PO PROSTU NIE MOZESZ SIĘ DOCZEKAĆ I WYSTAWIASZ TYŁEK TO JEST NAMIĘTNOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oziębłe laski są
fajne ..PRzynajmniej nie trzeba im robić minety i uprawiać z nimi seksu bo tego nie lubią ..NAtomiast jak są zakochane w facecie to i 4 razy dziennie zrobią mu loda czy obciągną z połykiem..Dla facetó co lubią oral to jest tobo kobieta nie domaga się odwdzięczenia w postaci licania jej smierdzącego l lub zarosnietego krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
a mnie sie wydaje ze to własnie ta osoba od roku nawet sie nie pokócilismy, dogadujemy sie bez problemu, on mówi ze wytrzyma bez seksu bo mnie kocha tylko ja nie wiem czy moge tego wymagac od niego, on 22lata wiem jacy sa faceci w tym wieku...czyżby był inny, czy jesli kocha to poczeka czy za pare miesiecy to bedzie problem...znajoma mi mówi ze to sie rozpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
feromon- to Ty nie wiesz co to jest namietność taka głeboka, to co opisałes to gówniarskie pożądanie!!!! nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieee
jak kobieta jest zakochana i nie lubi seksu to moze i piec razy dziennie zrobić loda ..PRzy tym sama nie domaga sie robienia minety i stosunku bo nie lubi seksu ..DLa faceta to sytuacja wymarzona gdzie nie trzeba jej sie odwdzieczac za robienie loda ..To idealna kobieta ,ktora ci obciągnie i poda piwo dokładnie jak w poronolach i wie ,ze żadne facet nie lubi lizać krocza kobiecego bo czuje doń obrzydzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromon
znajoma wie co mówi, ale co Ci szkodzi poczekać, jeszcze nie wiesz czego chcesz NAMIĘTNOŚĆ nie pyta czy to ma sens namiętność jest zaślepiona namiętność jest gwałtownym płomieniem Ty nie masz pojęcia czym jest namiętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
do oziębłe laski są: słuchaj takie dziewczyny sa głupie jak robia co facetowi sie marzy, a same maja zero potrzeb to płytkie jest tak ze az słow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oziębłe laski są
a ty tak swojemu nie robisz ?PRzecieżsama napisałaś ,ze jestes oziębła wiec wasz seks wygląda pewnie tylko jak lodzik i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
feromon, kurcze ja nie mówie ze nie chce tego wogóle, pomprostu chce zeby to było tak spontanicznie nie wieem kiedy i gdzie, a nie na każdej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
napisałam ze NIE JESTEM OZIEBŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromon
sama jesteś powierzchowna wydaje Ci się że Twój "namysł nad problemem" jest oznaką dorosłości i dojrzałej głębi a tymczasem jesteś dziewczynką, która nie rozumie, ze NAMIETNOŚĆ jest właśnie gówniarska bez względu na wiek bo jest szaleństwem, kazdy poeta Ci to powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak czuję.
A ja cię rozumiem-moje spotkania z facetem zaczynają wyglądać podobnie -schemat. Gadamy , śmiejemy się pieszczoty i do domku. Czuję jakby czasem tylko po to się z mną spotykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
nie robie tego co mi sie nie podoba, mam charakter taki ze umie powiedziec nie i stop, sama tez nie wymagam zeby ktoś robił cos takiego dla mnie, nie można tylko brac ludzie!!! żal mi tych waszych dxziewczyn które same ściągaja wam spodnie i robia loda, wyrazy współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
nie robie tego co mi sie nie podoba, mam charakter taki ze umie powiedziec nie i stop, sama tez nie wymagam zeby ktoś robił cos takiego dla mnie, nie można tylko brac ludzie!!! żal mi tych waszych dxziewczyn które same ściągaja wam spodnie i robia loda, wyrazy współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie...
problemy!! seks jest wazny w zwiazku, co prawda nei najwazniejszy ale wazny. jezeli faceci tego chca, znaczy to ze was kochaja, i nie chodzi tu o sam seks, ale o seks z ukochana osoba, sa szczesliwi przy tym, nie umiecie tego dostrzec? nie lubicie seksu?? to moz ewarto im powiedziec, sluchaj zajmnij sie bardziej mna, na pewno bedzie bardzo szczesliwy. nie badzcie egoistkami, bo oni wcale takiego podejscia nie maja. gdyby chcialo im sie yebac, to by latali na suki, a im sie chce kochac z wami, bo was kochaja, i uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
przy6jemnie powinno buyc obojgu jesli juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromon
jeśli ni echcesz na każdej randce to znaczy, ze nie jesteś namiętna, rozumiem nie jesteś oziębła ale nie jesteś namiętna a przynajmniej nie w stosunku do Twojego faceta bywa, że pojawia się ktoś kto potrafi sprawić, kilkoma słowami, spojrzeniem, że zapłoniesz i nie będziesz chciała się zastanawiać wtedy to jest NAMIĘTNOŚĆ jeszcze nikogo takiego nie spotkałaś a Twoja miłość jest jeszcze równie niedojrzała jak TY i nie ma w tym Twojej winy, taki etap, to minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wy macie...
aha jestem kobieta. i kocham seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
ale wy macie,... dzieki za te słowa w końcu ktoś co ma poukładane w głowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×