Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalinka20

on chce seksu a ja nie jak to rozwiązać???????????

Polecane posty

Gość feromon
:D mało wiesz o ludziach, moje girls, lubią być tak traktowane, bo szukam takich, które są do mnie podobne nie uwierzysz ale są kobiety, które lubią być zerżnięte a nie tylko kochane rżnięcie i ostry seks nie oznacza braku czułości i zrozumienia dla partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsa
to zależy co masz na mysli przesz słowo nie dostaje seksu..Zresztą miłosc to nie jest uczucie wyższe tylko podstawowe ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromon
ocena czy "to tylko samiec" zależy od okoliczności tak samo "czy to tylko suka" czym innym są zdrady po dłuższym okresie niedopasowania nie tylko w seksie ale w ogóle w życiu a czym innym jest swawola i brak kontroli nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyGoGo
Po perwsze trzeba odroznic seks z uczyciem, jakim jest milosc, od seksu, ktory zaspokaja nasze porzadanie. Mam w tym spore doswiadczenie ze wzgledu na moja przeszlsc... ale od kilku lat jestem z cudownym facetem, dopiero z nim poznalam co to jest seks z prawdziwej milosci! Juz jak zaczynamy sie calowac, tak delikatnie, to ja sama chce zeby on byl blizej. A (kazda)bliskosc w zwiazku jest bardzo wazna. Jak sie kochamy to jest cudowne, ze on jest we mnie, on a nie kto inny! po prostu tego nie da sie opisac. Czujemy wtedy, ze jestesmy razem, tworzymy jedno, to jest cudowne! A a propos seksu na kazdej randce, to nie wiem jak czesto sie spotykacie, jak widzicie sie co tydzien i on chce za kazdym razem sie z toba kochac, to nie ma w tym nic dziwnego. Ale jak spotykacie sie codziennie, to szczerze z nim pogadaj, powiedz, ze zawsze jast tak samo, ze popadacie w rutyne. Albo urozmaiccie seks. kupcie jakies gadzety... To naprawde moze byc fantastyczna sparawa. Wydaje mi sie ze mialas z seksem dziwne doswiadczenia, albo ktos cie do niego niedobrze nakierunkowal. Pogadaj o tym ze swoim chlopakiem, to moze bardzo duzo dac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyGoGo
i jeszcze jedno... to ze ktos robi loda, to wcele nie oznacza, ze wykonuje to jak jakas glupia malpka, ktora sie wyuzy i jest na kazde zawolanie. Ja uwielbiam robic loda mojemu facetowi, czasem nie dokonca i wtedy kocznymy normalnie. Po prostu wiem, ze jak biore mu do ust to on to uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromon
Pani ma rację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
miłość jesty tak różna jak pogoda jeden lubi dni pogodne drugi burze...ja lubie ciepłe lato i tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
dziki seks jest dla zwierzat, a uczucia dla rozsądnych ludzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
dziko może być czasem ale cały czas to przegiecie......... lody a feee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka20
zycze smacznego wszystkim suczkom które robia lodfy idźcie pod latarnie odrazu......tam sie naliżecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia123
kalinka20 jeśli to jest początek waszego zycia seksualnego to nie ma się co dziwić ze masz takie podejście.to że masz troche inne potrzeby od niego i inny temperament to wcale nie oznacza ze masz się zle z tym czuc.do niczego nie mozesz się zmuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×