Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość goździk sztuk jeden
uniwersalne - że niby ekonomicznie?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
hehehe :D Niby, że na cały rok :O :D Już mężulek mi dziś dzwonił, że po pracy mam podjechać na warsztat na zmiane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie ma co sobie w kulki lecieć,jest zupełnie inna przyczepność, a u nas zima jak zima,jak piszesz parę pięter wyżej drogowcy zaskoczeni całe swoje życie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no .... na ksiecia nie poluje... a pantofelki mam na plaskim.... kozaczki w domu stoja .... takie troche \"kowbojkowate\"... na opony jestem umowiona w przyszlym tyg... jeszcze tylko jutro...w weekend nie jezdze swoim autkiem ;) ... i ze 2 dni na poczatku przyszlego tyg.... wytrzymam..... pamietam ze 2 lata temu za wczesnie zmienilam wiosna na letnie i jak skrecalam w lewo ,za mocno obrocilam kierownica... i obrocilo mnie o 180 st... fajne uczucie... ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jak w wesołym miasteczku!! :D :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Jeszcze 2 godziny i 10 minut... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A ja sobie porozmawiałam z kolegą z pracy... I tak mi się jakoś smutno zrobiło... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja nie odliczam szkoda "nerw":O ale chyba zgłodniałam i zaraz sunę do mojego baru po obiad... nie ma Kawy to przypadkowo ja przejęłam temat jedzeniowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja mam jeszcze jedną bułeczkę... z 5 które dziś wzięłam do pracy :O :D Takie małe one były... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
zimno to zapotrzebowanie energetyczne organizmu rośnie, a bułki kurczą się w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze banana, 2 mandarynki i goracy kubek.... rano zjadlam dwie kanapki ... a jak pomysle o pomidorowce.... mmmmm ... dostalam sygnal ze juz gotowa ...czeka na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
u mnie w lodówce światło aż/tylko?;) wciam krupnik rozgrzewa mnie po wędrówce po niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku mogę podać Ci ręke. Ja też mam światło w lodówce ;) I słoik dżemu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
coś Ty Prezent masz takie długie ręce?jak Inspektor Gaget?No popatrz kto by się spodziewał,na zdjęciu nie było tego widać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Bo to jedna z moich ukrytych zalet... :P A wierz mi, że posiadam ich więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A zresztą widziałaś moje dłonie?? :D Na zdjęciu są tylko ramiona... Nie wiesz gdzie się kończą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lodowka jakos jeszcze wyglada.... troche w niej jest... ;) a na weekend mam zaproszenia vip na targi kulinarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent aż strach co w sobie kryjesz:P to już Cię rezerwuję na następne urodziny mojej córki,suuuper atrakcja:D żebyś jeszcze wyglądała jak Barbie to już byłoby idealnie:D Angel ja też kiedyś,gdy mi się jeszcze chciało miałam w lodówce full wszystkiego,ale piórka mi opadły i zlewka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent aż strach co w sobie kryjesz:P to już Cię rezerwuję na następne urodziny mojej córki,suuuper atrakcja:D żebyś jeszcze wyglądała jak Barbie to już byłoby idealnie:D Angel ja też kiedyś,gdy mi się jeszcze chciało miałam w lodówce full wszystkiego,ale piórka mi opadły i zlewka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent aż strach co w sobie kryjesz:P to już Cię rezerwuję na następne urodziny mojej córki,suuuper atrakcja:D żebyś jeszcze wyglądała jak Barbie to już byłoby idealnie:D Angel ja też kiedyś,gdy mi się jeszcze chciało miałam w lodówce full wszystkiego,ale piórka mi opadły i zlewka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku daj znać wcześniej, zrobimy pare operacji plastycznych i będe Barbi :D Dla Ciebie (właściwie dla Twojej córci) wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez czasami opadaja.... ale jakos ostatnio cokolwiek jest w tej lodowce... do czasu pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Prezent:D:D:D:D:D lodówka jak lodówka to jest do przeżycia,gorzej że za pustą lodówką idzie i pusty barek:O wczoraj tak mi się chciało grzanego winka,ale pogoda była przerażająca i nie chciało się skoczyć do sklepu,kurczaki:O dziewczyny słyszałyście?w P-niu urodziły się pięcioraczki!czujecie to?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Pięcioraczki powiadasz...:O No to już prawdziwy Inspektor Gadżet musi być do opieki nad takim stadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde..... piecioraczki...... ja tam nie wiem czy z jednym dzieckiem bym sobie poradzila, a tu takie \"stadko\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
ja sobie też tego nie wyobrażam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z mleczkiem
🖐️ Teskniłyście? Hehehhe widzę że same o zarciu beze mnie gadacie. JA w tym czasie u teściunia kochanego jadłam pyszny rosołek i kurczaczka. Zaraz wskakuję w cieplutką pościel i włączam sobie jakiś film. U mnie śniegu nie ma :P Wczoraj obyło się bez rewii mody. Zapaliłam znicza na grobie i uciekłam do domu bo pogoda dawała ostro w kośc. Nie spotkałam nawet nikogo z rodziny(nie ubolewam) Angel - widzisz - wyczułam cię z tą torebką w krówkę hehehheee Oki idę odpoczywać (albo pocwiczyć :P) do łóżeczka.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema kawa ;) 🖐️ ale byla zadyma sniezna..... :O ludzie powariowali doslownie... nie umie jeden z drugim jezdzic jak snieg pada, to proponuje siedziec w domu albo w autobus sie przesiasc... :P poza tym stalam w kilometrowym korku do ronda ... bo Policja kierowala ruchem :O porazka aaaa dostalam kartke od lubego z Niemiec hehehe \"gdybys tu byla ze mna ,mialbym wszystko co mi do zycia potrzebne \" :D (mieszkal tam jakis czas.... ) i chyba dostal jakiegos \"zaciemnienia\" , bo zamiast nazwiska przy adresie bylo cos takiego : Agnieszka Moja Krolewna , dalej adres .... padlam przy skrzynce na listy jak to zobaczylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×