Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

wiesz kawa , nie masz pewnosci ,ze one przed przecena tyle kosztowaly :P , to ze jest cena przekreslona, to o niczym nie swiadczy ;), no chyba ze widzialas ta cene przedtem ;) owszem mogly np. kosztowac i ok.450 i np. 300 pln ;) ale tez i 200 , ale takie sa wlasnie \"chwyty\" marketingowe i \"ceny psychologiczne\" , zeby klient mial mniejsze wyrzuty sumienia i skoro \"az tak\" obnizyli ta cene wyjsciowa , to mozna kupic bez mrugniecia okiem ... no ale to temat na wyklad (zreszta mialam taki przedmiot na uniwerku :P ) Ale i tak gratuluje zakupow :classic_cool: , wazne ze jestes zadowolona :) przykro mi z powodu przyjaciolki :( a ja wlasnie wrocilam ze sklepu i ide po sniadanko ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel tak się składa że nie musisz mi dawac wykładu na temat chwytów marketingowych i psychologii zakupowej bo z tego to ja mam magistra i w balona sie robić nie daję :) - kosztowały 449zł i uznaj to za pewnik. Kupiłam bez mrugnięcia okiem za 49 zł Mój szef właśnie ląduje na Rodos....Buuuuuu ja też chcę.... Auguri - jak tam pożary u Ciebie i manifestacje w Atenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie na allegro dziś kupiłam sukienkę wczoraj kosztowała 99zł i ją sobie spokojnie obserwowałam,nikt nie kupił,a od dziś nowa aukcja 69zł i jest moja:)to co prawda nie taka szokująca różnica jak u Kawa aż nie-do-wiary,ale i tak cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie kupiłam krem za 24,99 co w sklepach kosztuje ponad 60 ;) też niezły deal. właśnie, co kupujecie zazwyczaj na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro ...hmm ostatnio nic tam nie kupowalam ... a wieki temu kupilam jakas bluzke czy sweterek ... wlasnie ..dzis jest tak zimno ..brrrr potrzebuje jakichs nowych bluzek z dlugim rekawem ... Jedyna korzysc z tego ze ide do pracy w poniedzialek to taka, ze POWINNAM dostac wyplate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli o mnie chodzi to ostatnio kupuję prawie wszystko na allegro;) a tak całkiem ostatnio to sukienka,niania elektroniczna(przebitka cenowa na allegro niesamowita),plecak szkolny,spódniczka,bluzka,spodenki(niestety za duże-ryzyko no trudno),pościel etc. nie mam czasu po pracy na bieganie po sklepach to kupuję w czasie pracy przez net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz wiem w jakim sklepie kupiłam buciki - Prima Moda - w Wawie tez jest więc dziewczyny rozejrzyjcie się..Nowa kolekcja w necie - wszystko ponad 400zł.... A na allegro - tusz do rzęs bourjois...buty kowbojki w zeszłym roku...bielizna-często i namiętnie ;) , kiedys kupiłam nawet cos z biżuterii, sweterki, bluzeczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja narazie nie mam kasy na zakupy ,czy to w sieci, czy poza siecia ;) , szczegolnie po tym jak kupilam ta sukienke na wesele :O mam tylko kaske na Tunezje :classic_cool: , a potem , co bedzie to bedzie ;) , ale bede sie martwic jak wrocimy ... a teraz jak se pomysle o cieplym piasku na plazy .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, znam ten sklep , jednak zawsze ze wzgledu na ceny omijam szerokim lukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stała czytelniczka była na necie i nie napisała do nas buuuuuuuuuuuuuuuuuuu Angel - no własnie w tym sklepie są masakryczne ceny - dlatego jak z wystawy krzykneła cena 49...to pierwsze mi do głowy przyszło ze to w euro...Mój Misiek mnie zaciągnął i okazało sie ze jednak w zł :D:D:D:D:D:D:D:D:D Kurcze tez bym sobie gdzies jeszcze wyskoczyła na urlop...Ale zbieram kasę na lodówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa ;) kawa, ja tez widze ze Stala byla na necie, bo ma inny opis na gg :P jestem wlasnie dzis 1 dzien w pracy po urlopie i NIC MI SIE NIE CHCE :d nie powiem zebym miala porzadek na biurku ... :O wystawiam wlasnie zalegle faktury (bo kolesiowi ,ktory mnie zastepowal sie nie chcialo na biezaco wystawiac wszystkiego , tylko wystawial , co bylo potrzebne na biezaco) ,a papiery bede chyba porzadkowac do 17 :O MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździkowa pewnie w szkole :D:D:D:D:D Moja siostrzenica tez idzie pierwszy raz dzisiaj. OD rana biegała podekscytowana nie mogąc sie doczekac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie w szkole:P do 14.00 jestem w pracy,bo u nas 1klasy nie mają dziś takiego typowego rozpoczęcia z pozostałymi klasami,tylko dopiero o 16.30 spotkanie z wychowawcami, ale luuuz,już byłam 3razy w kibelku:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwyciestwo !! wlasnie skonczylam porzadkowac pourlopowy balagan :D ale ... bola mnie plecy ...glowa i ucho :O , a do domu dopiero za godzine ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(nadal) nie pada :D ale za cieplo nie jest . Winobranie ? hmm robicie jakies winka, czy co ? :D ciekawe jak tam gozdzik w szkole ;) Metaxa !!!!! gdzie jestes ? (sprawdz poczte ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Angel - Winobranie to są takie duże huczne dni Zielonej Góry podczas których całe miasto zamienia sie w jarmark z różnościami, pełno koncertów, wesołe miasteczka itd. Nazwa wywodzi sie z tego że kiedys było sporo plantacji winogron i robiono wino. Przyjadą sobie pokoncertować: Maryla Rodowicz – sobota 08.09.2007 Pascal Brodnicki – niedziela 09.09.2007 Halina Benedyk – niedziela 09.09.2007 Halina Frąckowiak – poniedziałek10.09.2007 Maciej Wróblewski - poniedziałek 10.09.2007 Ewelina Flinta – środa 12.09.2007 Kayah – czwartek 13.09.2007 Wojciech Gąssowski – czwartek 13.09.2007 Stachursky – piątek 14.09.2007 Kate Ryan – sobota 15.09.2007 Oczywiście sporo imprez plenerowych, sportowych, plastycznych, wystawy galerie...itp itd. No a na jarmarku mnóstwo ciuszków, srebra, pysznego jedzonka itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam pogoda...I tak wiekszość imprez i straganów pod daszkiem - więc deszczu sie nie boję :) Grunt zeby było dużo dobrego wina :D:D:D np i winogrona.....mmmmmmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączyłam grzejnik w biurze....zimno... Trzeba sobie kupić pare sweterków.... 21 sierpia jadę do Pragi (jak nic nie pokrzyżuje mi planów) :D:D:D Goździk - jak tam w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ :) sluchajcie, mam tyle roboty, ze nie wiem w co rece wlozyc. na dodatek pada i zimno, zimno i pada... tylko ta Tunezja mnie trzyma przy zyciu ;) oj, zaraz zgarne od gozdzika, ale musialam sie jakos pocieszyc ;) fajne takie winobranie :) wlasnie tylko oby pogoda dopisala, bo w taka jak dzis to srednia przyjemnosc. no nic, wracam do tabelek.... tymczasem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×