Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

mam plany , nie \"mamy\" ;) ide z kuzynem , z tym co bylam na weselu :) moja wczorajsza randka dzis wyjezdza, wraca w poniedzialek rano , wstepnie nastepne spotkanie umowione na poniedzialek wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wszystkich :) Wojtek byl z czata na Interii ;) Regionalnego dodam , nie zadnego erotycznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, wiedziałam, że mój pomysł Ci podpasuje ;) :D Angel to zbocz jakich mało, ten nick to tylko taka przykrywka :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) aleśmy lud pracujący dziś obłożone robotą;) czuję że poziom alkoholu we krwi spadł mi od ostatniej soboty do poziomu krytycznego,koniecznie muszę go wieczorem uzupełnić,bo zaczynam się robić nerwowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh :) Angel spała jak kamień to i pewnie nie pamięta co wyczyniała lunatykując, ale powiem Ci goździk, że..... brak słów! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj... no a z kim się goździk mogła umówić? - pewnie z jakąś psiapsiółą ;) :P ja natomiast mam zaproszenie na urodziny pewnego klubu, ale... nie chce mi się w taką pogodę nosa wyściubiać. siedzę na necie i uwodzę nieletnich tudzież daję się uwodzić co poniektórym ;) Angel, a Ty co robisz ciekawego? dzisiaj kuzyn czy rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wziać dzień urlopu to się tak rozkręciły że musiałam nadrobić 2 strony ;) Angel \"ja codziennie mam mile towarzystwo ...tyle ze moje spi na kolderce i jest bardzo futrzaste moze sie to zmienic w przyszlosci, ale narazie musi mi to wystarczyc \" - chcesz ogolić psa????????????????? W poniedziałek odbieram piękną skórzaną sofę ecru :D:D Dzisiaj będę piekła ciasto typu snickers :D Fajnie dziewczyny że randkujecie. Widzę że się coś ruszyło. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja jestem po zakupowych weekendowych szalenstwach .... :D OSTATNICH w tym roku , bo inaczej marny los mnie czeka :O ... dobrze ze za miesiac mam urodziny , bo widzialam fajny dywan... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×