Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

uuu.... laski się całują, będzie padać :P Kawa, link poszedł :) Rybka, MIESIĘCY????? yyyy............ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firaneczki sa super :) moze sie skusze :D a tak w ogole to oczywiscie..... w pracy WSZYSTKO SIE SYPIE , a ze jestem dzis sama (to w nagrode, ze jutro mam wolne :O ) , to juz nie nadazam ... i mam ochote zostawic to wszystko i wyjsc ... i jeszcze wlasnie R. dzwonil do mnie z lotniska 😭 ... ze ma opozniony samolot , godzine juz.... , teraz jest jeszcze w Maroku, a ze ma przesiadke w Paryzu ..... , to moze nie zdazyc na samolot do Wawy 😡 😠 wrrrr ale cale szczescie jest podobno jeszcze jeden samolot pozniej i nie bedzie musial tam nocowac.... no ale MOZE jeszcze zdazy .... na ten planowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahhaha no ten PS mnie rozwalił hahahhahahaah :D:D:D:D Ja to zrobiłam jakiś chyba miesiąc przed osiemnastką z facetem z którym byłam juz ponad rok, a łącznie bylismy razem 7... 7lat wyrzuconych w błoto.. Stała - dziękuję.Lubię to zdjęcie :) Może kiedys sie spełni...i bede miała taki welon..i taką dzidzie...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, może to ZNAK!.... ;) heheh ;) goździk, wspominałam już, że mam siostrę prawie w wieku Twojej małej. ostatnio na gg odkryłam właśnie, jak się wymieniają z kumpelą ikonkami. oczywiście największym powodzeniem cieszy się ikonka, gdzie się dwa pączki pukają od tyłu...... aż się boję pomyśleć, czy ona wie, co one (te pączki) robią!!!!.... OMG. Stała, daj se spokój z czytaniem, nic już nie jest aktualne, poza tym nic ciekawego się nie wydarzyło - oczywiście oprócz wyprawy mojej i Angel do Tunezji :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko podsumuję moją nieobecność: 1) zaliczyłyście kilka bóli/bólów (?) zębów... 2) wyjazd do Tunezji, który jest bardzo często poruszany - czemu się nie dziwię, 3) pare \"miłostek\" głównie Angel, ale co mnie zdziwiło, że nawet \"starszą panią\" to też dotyczy (goździk I 🌻 ) 4) chwilowe pojawienie się auguri i jej romans z grekiem :O 5) jeszcze krótszy moment bycia na tym topiku dziewczyny, której nick gdzieś mi przepadł. 6) Goździku szt.2, przykro mi, że wyjazd do Barcelony nie wypalił, wydaje mi się, że komu jak komu, ale Tobie on się szczególnie należał :) 7) Metaxa... cały czas dla mnie wielka zagadka ;) no a co u mnie... jak tak sobie pięknie odpoczywałyście, pracowałyście, to ja pakowałam się w kartony (setki kartonów ;) ) pożegnałam się z moim Szczecinem o godz. 23.30 i blisko 10 godzin jechałam z całym majdanem z jednego krańca Polski na drugi (zaliczyłam Gorzów Wlkp, Poznań i jeszcze kilka innych mniejszych miast i miasteczek). Gdy dojechaliśmy na miejsce, zaśpiewałam sobie: \"pole pole łyse pole\".... ;) Co do okolicy, to jest ok cisza, spokój, nie słuchac tramwajów (czego z poczatku mi brakowało), mieszkanie nowe, ładne :) Sukces, że córcia dostała się do przedszkola, a ja nadal szukam pracy... Do rodziny daleko, do mojej Piły 6 godz. jazdy, a do teściów jeszcze należy dodac 1,5 godz. To tak w kosmicznym skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEEEEEEHEHEHE :P niestety robilam to zupelnie na trzezwo :O , dodam ze nie bylo \"fajerwerkow\" itepe... Stala , ten Twoj skrot jest naprawde kosmiczny.... :D , trzymamy kciuki za prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz uwaga - specjanie dla Stałej - uchylę rąbka tajemnicy: [Stała, trzymaj się krzesła] OMG = O My God. :P - koniec występu - :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie leź, Stała! :-) Słuchajcie, oglądacie może program You can Dance - po prostu tańcz! , prowadzony przez Kingę Rusin na TVN? Właśnie w pobliskim budynku na stołówce zobaczyłam Natalię! :-D :-D :-D (te, które oglądają, to wiedzą, taka ruda - szczupła, świetnie tańczy) Dałam ciała, trzeba było jakieś wyrazy uznania jej złożyć, albo coś... :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała, teraz masz stałe łącze, odbijesz sobie za wszystkie czasy, co? ;) ale widzę, że już przesyt życiem domowym delikatny masz? :) swoją drogą to goździkowi przydałaby się taka akcja dokarmiania na zimę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, teraz taka mądra jestem! 😭 Ale i tak nie miałam ani kartki, ani długopisu. :-P To pierwszy program tego typu, który mi się naprawdę podoba. Bo i nagroda fajna (to stypendium), i miło jest widzieć ludzi, którzy oddają się czemuś z taką pasją... :-) Wczoraj tańcem absolutnie uwiódł mnie Maciek-\"Gleba\", mimo iż ni w ząb nie rozumiem tańca współczesnego. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×