Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ale wiesz Rybko...dom to zawsze dom ... czynszu nie placisz, tylko raz w roku jakis podatek od nieruchomosci... masz swoja przestrzen nikt Ci nie tupie nad glowa ,ani nie wali w rury ... i takie tam koszty na pewno wieksze utrzymania...ale wlasnie - cos za cos :) a sluchaj ... w ktorych okolicach sie budujesz ? :) , wiem ze chyba kiedys pisalas, ale ja mam skleroze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony ;) tak jest, nigdy w życiu nie można się zarzekać :) a gdzie Kawa, taka zapracowana or what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Milanówku. Ładne miejsce. No właśnie goździk, jakby co? :-P Może w ramach ćwiczeń polowych przećwiczysz pacjenta z podejścia do kobiet? :-P Wkurzają mnie tacy goście, co to myślą, że wszystko im się od razu należy. Niestety, muszę przyznać, że to myślenie zostało często ukształtowane zachowaniem pewnych pań. :-0 Ale właśnie dlatego mądrzejsze koleżanki powinny przeprowadzać reedukację. :-P :classic_cool: PS. Telepatia jakaś, pacjent będący pod moją opieką właśnie dzwonił deklarując, że się stęsknił... Jak miło! :-P Łgarstwo prawie doskonałe, prawie - bo wymskło mu się, że przyjechał 20 minut za wcześnie na jakieś spotkanie. :-P Ale miło i tak. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ten przedmiotowy:P facet jest przystojny już na pierwszy rzut oka, a wieloletnia obserwacja:P \'\'ładnych\" mężczyzn prowadzi do prostych wniosków,że są świadomi swojego wyglądu,pewni siebie,pozbawieni kompleksów, zostali tak jak mówisz Goździk przyzwyczajeni przez kobiety do maślanych oczu na swój widok i ściągania majtek przez głowę;) i co niektórzy pewnie myślą,że to norma, no zobaczymy czy i ewentualnie co tu z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem...tylko mam doła giganta i szukam jakiegoś sznurka żeby wyjść z tego dołku.. A co do naszej klasy - tak, jestem tam. Goździku - nie martw sie budową, sprężysz się i dasz radę- zobaczysz.Nie masz w sumie wyboru. Nawet obiadu nie jadłam..i nie zapowiada sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dopiero się dolina zrobi w przyszłym tygodniu po zmianie czasu, w te najgorsze dni co jest już chwilę po 15.00 ciemno,depresja jesienno/zimowa:O dużo alkoholu będzie potrzebne żeby to przetrwać:P nie mówię rzecz jasna o tych szczęściarach,którym miłe towarzystwo urozmaici długie jesienne wieczory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: przeciez metaxa pisala na poprzedniej stronie ,ze jestem zboczona :D ;) aaaha , Stala mam nadzieje do nas jutro dolaczy , ma w domu necik juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet bardzo dobra ;) lepsza nawet niż zupa z bobra czy z wieprza :D ta jest Angel, przetestuj wielbiciela, żeby znów nie było, jak ostatnio :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dzięki za kwiatki - kochane jesteście. Wczoraj się pocieszyłam nową sofą...Skóra ekologiczna, kolor jasny ecri, chromowane nóżki, bardzo nowoczesny wygląd...No piekna jest.Ciekawe czy pies mi jej nie zdemoluje ;) :D:D:D:D:D Nie wydałam dużo - koleżanka dała mi namiar na salon z meblami sprowadzanymi z Niemiec, niektóre uzywane, niektóre nowe z wystawy.Dałam tylko 470zł :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm... że się tak wtrącę do miłej konwersacji... :D :D :D :D już jestem kochane kobietki!!!! 🌻 🌻 🌻 tęskniłyście?????? choc z tego co widzę, to bardzo zajęte jesteście (jedne budowa 😘 drugie kupnem sofy 😘 a jeszzce inne nowymi miłostkami 😘 ... :) tylko nie wiem jeszcze o co chodzi z panem od goździkowej nr1 bom nie w temacie, ale mam zaległości 😭 ps. o mały włos bym nie mogła się zalogować, bo coś z hasłem pokręciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam lasencje ;) 🖐️ no Kawa, poszlas szeroko! ;) zazdraszczam tej nowej sofy. a psu chyba musisz zamontowac kaganiec na stale?? bo jak inaczej uchronic sofe przed jego zebiskami? - zawsze pozostaja jeszcze pazury.... ;) grunt, ze dolek zakopany :) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejcie:) Stała jestem kompletnie nieprzytomna,całą nockę spędziłam w szpitalu z moją przyjaciółką i jej świeżutko urodzoną córką😘muszę się spiąć w sobie,ruszyć dupsko i pognać po jakiegoś red-bulla,ale na razie mi się nie chce, a popołudniu jeszcze mojej córki pasowanie na ucznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Stała, przeoczyłam Twój wpis :) goździk, gratulacje dla kumpeli :) a jak się będzie nazywać nowa dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa - no właśnie wyrósł z obgryzania - wystarczająco obgryzł mi poprzednią którą wczoraj uroczyście wypieprzyłam :D:D:D:D Jedyny minus - nie jest rozdkładana wiec nadaje się na spanie tylko dla jednej osoby- w razie jakbym chciała Miśka wypieprzyć za kare z łożka ;) Gorzej jak pies wparuje mi prosto z błota, albo zacznie ją drapać :O Stała - no witamy, czekałyśmy na Ciebie.Pewnie że tęskniłyśmy. Doczytaj sobie na spokojnie i dołącz do nas :D Acha - metaxa, a gdzie Ty jestes w naszej-klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - nie mają filii, myśle że ten sklep stanie sie moim ulubionym - tylko trzeba sie wybierac w dni dostaw - bo ludzie rozkupują hurtem. Wczoraj sprzed nosa facet mi wykupił taki sam narożnik skórzany ecri :O wziął dwa od ręki (były dwa takie same)- do poczekalni w jakimś spertiżowym salonie....Chciał jeszcze moją sofę, ale dobrze że była juz wpłacona zaliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×