Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

a dziękuję dziękuję,dobrze:) nadal do szkoły chodzić lubi,mundurków jeszcze nie mają,nie zdążyła firma uszyć:P,średnio raz w tygodniu jest zapraszana na imprezkę urodzinową swoich ziomków z przedszkola, no a dziś jak już wspomniałam uroczystość pasowania I klas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, spoko, znam jedną Blankę :) w sumie nawet mi się to imię podoba :) Kawa, wyślę Ci linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chcialam tylko napisac, ze jutro mam wolne w pracy :D :) :classic_cool: i pewnie odezwe sie dopiero w poniedzialek jakos ... wiem, wiem, w domu tez mam net ,ale za 11 godzin odbieram takiego jednego osobnika z lotniska :classic_cool: i ............. :P ... on tez ma jutro wolne ;) a poza tym... hmm nic sie nie dzieje ciekawego ...takie tam...nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba korzystac z zycia poki mozna ;) :classic_cool: nigdy nie wiadomo kiedy zycie sie skonczy :) mam nadzieje ze to beda fajne 3 dni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu!... co za głębokie przemyślenia! :D ależ ten \"nowy\" na Ciebie filozoficznie wpłynął! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaa ;) a wiecie co mnie w nim najbardziej wkurza ? to ze \"zna sie na ludziach\" (to chyba po tej swojej psychologii :O ) , i ze nie moge nic przed nim \"ukryc\" , no nie da sie. Nie chcialam w to uwierzyc jakos na poczatku ,ale juz podczas pierwszego spotkania , jak wracalismy do domu , nakreslil mi taki moj \"portret psychologiczny\" (na moje zyczenie) ,ze az sie zdziwilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie! przy okazji rozwiąże się problem sponsora najbliższych wakacji i generalnie sponsora! ;) tylko wiesz, musisz dusić w odpowiednim miejscu, żeby numerki były prawidłowe! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee , nie dam sie tak latwo :D :classic_cool: o dystansie pamietam ;) o innych sprawach tez :P co tam u Was kobietki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy sie krociutko , az mi glupio przyznac ;) no troche dluzej przez net ... ale to tylko net byl ...:O hmm logicznie myslac.... chyba czas zwolnic tempo jednak :) odwioze go z lotniska do domu :D (jego ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurczaki, zostawić was na chwilkę, to zaraz się towarzystwo rozbryka i już jakiegoś faceta do domu co poniektóre ściągają... echhhh... co z tą dzisiejszą młodzieżą? a gdzie randeczki, nieśmiałe spojrzenia w oczęta i delikatny dotyk dłoni... teraz to jedna randeczka i już znają sie na ludziach... ;) a tak poza tym, to witam drogie panie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie te czasy, Stała, nie te czasy.... ;) u mnie wszystko super hiper fantastycznie, trochę spać mi się chce, ale poza tym humor dopisuje. a\'propos doPiSuje ;) słyszałyście już joke jak Rydzyk przepraszał Kaczyńskiego? - nie? - to opowiem ;) dzwoni Rydzyk do Kaczyńskiego: - Jarosław? - nie, Lech. - a to przepraszam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Stała! :-D 🌼 No właśnie, a już myślałam, że tylko ja jestem taka nienowoczesna konserwa... :-P :-P :-P Bo mi to potrzeba miesięcy, zanim coś teges-szmeges. :-P Ale wiem, wiem, każdy przypadek jest inny. Ale takie tylko randkowanie w oczekiwaniu na konsumpcję jest fajnie ekscytujące... :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam Metaxa - co z linkiem do naszej-klasy? :-) Stała miło Cie widzieć. Angel - życzę naprawde udanej zabawy :D:D Wczoraj byłam na spinningu.Było świetnie :D Zaczynam czuć że żyję. Dzisiaj spotkanie wieczorne z koleżanką - gdzieś w miłym lokalu :D:D Solarium.. Teraz grasuję na allegro i szukam inspiracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku szt.2 to dla Ciebie 😘 mnie również miło Was widzieć i czytać, jestem nadal do tyłu z wieściami co działo się jak mnie nie było i podczytuje, dlatego jestem taka \"małomówna\" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×