Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

moje łącze nie należy do stałych ;) zdarza się czasem robić \"niestałe\" a odbijam sobie tylko w godz. pracy :) co do przesytu, to raczej nie, w grę wchodzą inne sprawy. No nic panienki i mężatki, komu w drogę temu papa :) Miłej pracki i do \"zobaczenia\" jutro. ps. a Angelkowi udanego weekendu i oby było alles klar i oby po weekendzie wróciła do nas cała i zadowolona 🌻 ps2. zaraziłaś mnie Kawa firankami, teraz i ja szukam czegoś fajnego do mojego pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi uświadomiłyście, że przegapiłam wczoraj U can dance :/ czy są jakieś powtórki tego programu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam TVNu buuuuuu :( Stała fajny skrót wydarzeń - własnie uświadomiłaś mi że ostatnio nic sie nie dzieje w moim życiu... Co do firanek - jestem pewna że nie tylko Ciebie zaraziłam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) no ciekawe jak tam nasza Angel po upojnej nocy :D ;) Kawa, powiadasz, że były facet... z tego co pamiętam, jak opowiadałaś, to nic ciekawego. ale podobno \"stara miłość nie rdzewieje\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tu tylko na chwile , bo oczywiscie wczoraj Mister R. nie zdazyl na samolot , pozniej juz nie bylo innych i leci dopiero teraz (o 10.41 laduje , o ile mgla nie zaszkodzi). Ale tak se wczoraj pomyslalam ,ze tak jak Metaxa napisala, ze to moze jakis znak i ze \"ktos na gorze nade mna czuwa\" ? :D ;) no nic , niedlugo sie okaze :) Zycze wszystkim milego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, hej Angel :) no kogo jak kogo, ale Ciebie to się tu dziś NIE spodziewałam ;) czyli miałaś upojną, samotną noc? ;) buuuu [rozczarowana, bo liczyła na pikantne szczegóły ;) ] oj tam, znak, znak... - co ma być to będzie! i tej opcji się trzymaj! Tobie też udanego weekendu :) 🌻 ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrr, od pół godziny próbuje się połączyć z naszym tematem, a kiedy napisałam wypowiedź, to następne 20 minut czekałam i co, i nic... echhh... no to zaczynam od nowa :) Witam dziewuszki :) Angel, tylko się pilnuj no i uważaj na swoje żądze ;) :P czekamy na Ciebie w poniedziałek, no chyba, że się lot przedłuży... Kawa, co do \"starej miłości\", to pamiętaj, z ejesteś silną i przede wszystkim szczęśliwą kobietą, a ten pseudo facet niech się goni... Przypomnij sobie jak Ci było z nim źle i pomyśl jak jest teraz z Miśkiem... i to wystarczy, aby tamten znikł 🌻 Goździku vel Rybko, czyt mogłabyś coś więcej skrobnąć o Twoim domku, który sobie budujesz? jaki jest, moze masz już jakieś fotki... mam nadzieję, że moja skromna osoba za bardzo nie wkracza w Twoją prywatność :) Metaxa, nie wiem czy wcześniej pisałas cos więcej o Twoim obecnym facecie, jesli tak, to wybacz demencję starczą stałej ;) zastanawia mnie czy to co was łączy to tylko przyjaźń czy to już kochanie? :D No, a Goździkową sobie na koniec zostawiłam... wczoraj mnie olśniło, że w sumie bardzo mało, a wręcz wcale nie piszesz o swoim ślubnym. Czy jesteś z nim szczęśliwa, jak wam się układa? etc... Moje pytanka to tak na rozruszanie tematu :) U mnie słonko wyjrzało, zapowiada się miły dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała - może powinnaś zmienić pseudo na \"Ciocia Dobra Rada\"? :D ;) Więc w kwestii formalnej - jestem zatwardziałym singlem, nie mam i nie planuję żadnego faceta. Może i coś tam w międzyczasie wspominałam, ale w każdym razie to już dawno nieaktualne ;) A pozostałe wywołane niech się tłumaczą za siebie ;) Z chęcią poczytam - szczególnie jak się goździk będzie ze ślubnego tłumaczyć :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... no to dostałam po nosie... ciocia dobra rada, mam za swoje no to jeszcze jedno pytanie i obiecuję, że już dziś ostatnie: czy ten mail o ojcowskiej dumie, to od Ciebie metaxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bingo! ode mnie właśnie! :) ej... ale Ty się Stała na mnie przypadkiem weź i nie obrażaj i za moje żarty - OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaj i korzystaj czasami ;) ciekawa jestem gdzie się reszta podziewa :P bo jedynie Angel ma alibi :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że mój Misiek jest debeściakiem. ale tak jakos mi sie gorąco zrobiło jak zobaczyłam wiadomosc od kogoś z kim byłam 7 lat i kogo od jakiś 4-5 lat wcale na oczy nie widziałam.... Ciekawa jestem co u niego i jak sobie życie poukładał.. A znalazł mnie -metaxa słuchaj- w naszej-klasie. Załozył tam puste konto bez znajomych, bez zdjeć, bez zapisu do jakiejkolwiek klasy...Tak jakby tylko po to żeby wiadomosc wysłać. Wczesniej rozmawiałam z żoną jego dawnego przyjaciela- wiec pewnie plotkowali o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Kobitki! :-) 🌼 Najpierw - Anielica, twarda bądź, a nie \"mientka\"! :-D :-P 😘 Stała - nie, nie wkraczają. Ta budowa to już temat niemalże publiczny. ;-) Dom buduję pod Warszawą, w Milanówku. 170m kwadratowych powierzchni, bez piwnicy, parter i piwnica. W tej chwili jest stan surowy otwarty, zwiezione jest już drewno na więźbę, a także zaczęło się ocieplanie budynku. Zadłużyłam się na duuużo (jak na mnie) i do końca życia. :-P Miało starczyć nie tylko na dom, ale i na garaż i obejście, ale raczej nie starczy. :-0 Najbardziej boję się tego, że będę mieszkać na wiecznym placu budowy. :-0 Ale za rok o tej porze roku wieczorem zamierzam popijać grzańca przed własnym kominkiem, choćby na podłodze. :-P :classic_cool: Zdjęcia mogę przesłać, jak mi prześlecie adresy. Mam \"Anielski\". I chyba Pojedynczej, bo widzę w mailach od Angel. A, i będę mieć 24m kwadratowe tarasu... spory wyszedł... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo Angel pewnie już powitała swego księciunia ;) co do reszty, to chyba wystraszyły się pytań :P i wrócą po niedzieli.... no dobra dziewuchy, cofam pytania, możecie wracać! :D a ja niestety już zmykam Miłego wekendu Metaxa, no i reszcie też życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Stała, Tobie też udanego weekendu :) Rybka - tak w ogóle to w tym spamowym ;) mailu od Angel o męskich gaciach są maile do całej naszej ekipy. Także wymówka obalona, ślij foty :classic_cool: ;) Kawa - oj, wiem dokładnie co to znaczy... Powrót do przeszłości wytrąca człowieka z równowagi... Ale też czasami bardziej pozwala docenić to, co się ma teraz. I utwierdzić w przekonaniu, że wybrało się słuszną drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, Kawa, przez Ciebie znalazłam swojego ex na naszej klasie :P i też mi serce stanęło :P ;) bosh, ile to już lat............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki;) oświadczenie:nie zamierzam się tu z niczego tłumaczyć:classic_cool: powód:bo wciąż ktoś wymaga ode mnie tłumaczenia się z tego co robię, więc proszę by ten topik był dla mnie oddechem od wiecznych w codzienności przymusów tłumaczenia się przed wszystkimi i z wszystkiego,co powoduje chwilami drastyczny spadek samoakceptacji, wiary w siebie,w swoje możliwości, negatywnie odbierane jest wszystko co zrobię,i też czego nie zrobię,rzeczy oczywiste przestają nimi być,etc. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździku ale my nie każemy Ci się tłumaczyć, tylko miło by nam było jakbyś obdarzyła nas malutką dawką zaufania i troche nam sie pozwierzała. Wiadomo - przymusu nie ma..ale moze kiedys nakarmisz naszą ciekawość i dasz nam odczuć ze nie tylko nasze zycie jest pogmatwane...Poza tym - myślisz że będziemy Cie tutaj oceniać?I naprawdę odbierasz nas jako osoby które bedą negatywnie odbierać to co robisz zamiast Cie wspierać i budować Twoją samoocenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie o to goździkowi chodziło. po prostu nie ma laska ochoty mleć w kółko tego samego, potrzebuje odskoczni od codzienności i ma ją tutaj. i spoko, nic na siłę. zresztą, to nie jest tak, że goździk nic o sobie nie mówi - czasem jak ma nastrój to coś tam jej się wymknie ;) także goździk nie czuj się do niczego zmuszona, że powinnaś się zwierzać, czy coś.. ale oczywiście jakbyś miała ochotę to wal jak w dym :) a na rozweselenie wysłałam Wam motylka. może słyszałyście, ale nie zaszkodzi powtórzyć - on jest niezawodny na poprawę humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×