Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość metaxaa5*
no i jak goździk, przetestowałaś delikwenta? ;) ma miękkie czy twarde? :D ;) :classic_cool: ps: sorry, jestem dziś monotematyczna, ale to przez goździka i te jej PTAKI z rana :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, spłonęłam.... rumieńcem ;) na samą myśl ;) OMG :P ;) ojjj, goździk.... ale z Ciebie egoistka, zupełnie nie myślisz o koleżankach, które tylko czekają na pikantną relację ze spotkania :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany kobiety:D:P dajcie mi ochłonąć,pojawił się nagle i zupełnie niespodziewanie, zapowietrzyłam się ze zdziwienia,pikantnych szczegółów brak, chociaż jak dla mnie to pikantny już sam w sobie jest fakt,że się pojawił:P a te się pytają czy miał twarde czy miękkie jajca:D:D:D:D nie mogę ze śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk :D :D :D :D :D czyli co, chwila Cię przerosła???? CIEBIE?????? :D :D :D ;) :) :) OMG, dobrze, że zostałam sama w biurze, mogę bezkarnie kwiczeć ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciekawy temat dzisiaj poruszyłyście :P :P :P taki zoologiczny, a raczej ptasi ;) od razu widać, że na głodzie panienki (ups, już się poprawiam, mężatki, rozwódki) są :D :D :D miło was czytać, jak się uśmiechacie :) od razu człowiekowi dołek się zmniejsza miłych snów kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, tematy ornitologiczne zdecydowanie poprawiają nasze krążenie krwi i humor ;) aaa, widziałam go wczoraj znowu (znaczy, tego Araba), ale... przy bliższym przyjrzeniu nic ciekawego :P miłego dnia panienki, mężatki i rozwódki ;) 🌻 [pączek & kawa] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa - czy to bliższe przyglądnięcie się Arabowi oznaczało że zbadałaś go ornitologicznie? hahahhahahhhaa ;) Oj żebys wiedziała Stała że na głodzie -na szczescie okres mi się kończy :D:D:D Wczoraj kobita na fitnesie dała mi taki wycisk że prawie nie zemdlałam... Mam ochote na nowe kozaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha, ha :P już Wy nic dzisiaj nie zaczynajcie o ornitologii, bo znów się skończy głupawką ;) chyba się dziś wybiorę na GranatowyPrawieCzarny. a tak, żeby się trochę ukulturalnić, a nie ciągle tylko M jak Miłość...... i Ptaki :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌼 :) ja nowe kozaczki mam ,tylko czekam na snieg i mroz , bo sa bardzo ocieplane ;) i moze dzis tez skocze na jakies \"fikolki\" , bo dzis mam wolny wieczor i musze go jakos pozytecznie wykorzystac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zbokiem?!no ja nie wiem,ale kto wczoraj pytał o tzw.konsystencję;) jajec gostka z którym wczoraj spijałam kawę?i kto pragnął/żądał od razu pikantnych szczegółów?he, no kto?;) kino,też mam ochotę,muszę przeglądnąć repertuar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, JA :P ;) ale kto zaczął o ptakach? :P :D ;) a co do kina to bierzcie swoich fagasów i rrrraz do kina ;) ja chyba pójdę sama. nie lubię jak ktoś koło mnie w kinie siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a po co Ci takie ocieplane kozaki, jak wszędzie jeździsz autem? Stała, mam opóźnioną czujność, ale mam - co to za dołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..... powalacie mnie dzisiaj.... :D ornitologia, to bardzo szeroki dział i rozumiem (chociaż nie do końca) to wasze pobudzenie, hmmm... ja chyba jako jedyna odbiegam dzisiaj od pociągu do tej dziedziny :P co do kina... to czy chodzi Wam pójście do kina czy na film.... bo to jest zasadnicza różnica... ;) a mój dołek... nie będę was zanudzać tym, szkoda na to klawiatury i paluszków ( no i kawowych tipsów :P ) zaraziłyście mnie za to tą stroną: nasz-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..... powalacie mnie dzisiaj.... ornitologia, to bardzo szeroki dział i rozumiem (chociaż nie do końca) to wasze pobudzenie, hmmm... ja chyba jako jedyna odbiegam dzisiaj od pociągu do tej dziedziny :P co do kina... to czy chodzi Wam pójście do kina czy na film.... bo to jest zasadnicza różnica... ;) a mój dołek... nie będe was zanudzać tym, szoka na to klawiatury i paluszków ( no i kawowych tipsów :P ) zaraziłyście mnie za to tą stroną: nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Angel - zapowiada się ciekawy film :) Metaxo - kozaki jej po to że jak spadnie śnieg czy mróz będzie- to na spacer z Zuzą nie pojedzie samochodem ;) A ja mam już 4 pary kozakó wysokich...i ciagle chcę nowych... To jakaś choroba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×