Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Heeeeloooł Mariolka jest the best! Hahahhahaa zwijam się zaraz z pracy.Oczywiście juz zjadłam obiadek :D Został mi z wczorajszej kolacji gyros własnej roboty. Okres się skończył więc dzisiaj może uda mi się nakarmić jakieś ptaszydło :D:D:D:D Bo na razie to tylko chodze i rozsypuję okruszki po biurze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, ciekawa metafora ;) gwoździk, ja nie kojarzę, ale zaraz będę kojarzyć :classic_cool: to Ci powiem co ja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm Misiek na angielskim...ja zaraz ide na pazurki... A potem moze dokarmianie gołębi...ale nuuuuuda dzisiaj. Pomalowałam doniczkę i butelke...schną...buszuje na naszej-szkole...ale nikogo nowego. Angel jestes? Pewnie wycinasz z gazet ptaszki na firanke dla metaxy...;) To do jutra dziewuchy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) byłam wczoraj na tym filmie, \"GrantatowyPrawieCzarny\" - polecam, jak będziecie mieć okazję :) w ostatniej chwili dołączył do mnie kumpel, a po filmie z kolei ja robiłam za Ciocię Dobrą Radę. oczywiście szło o perypetie sercowe. mój wniosek po spotkaniu - niektórzy to się nie nauczą przez całe życie.... anyway, dziś środa, Halloween - jakieś plany na wieczór? ja się przebieram za diablicę i idę w miasto :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka ;) Metaxa, a czemóż nie w ten strój, co przesłałaś na maila? :D moje plany na dziś wieczór są ..... mmmmm..... też wyjdę z domu, albo raczej wyjade i czeka mnie od 14 jakieś 8,5 godz. jazdy :O poza tym musz esię spakować, głowa mnie zaczyna boleć i nic mi się nie chceeee 😭 ps. kawa na stole c\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Goździkowa :) mam pytanko do Ciebie odnośnie dzieciaczków, przypomnij mi jak to było z wróżką zębuszką, jak wypadnie ząbek w nocy pod poduszkę,a rano pieniążek czy jakas niespodzianka? wiem, o pierdołki się pytam, ale jesteśmy z córcią na etapie pierwszego ruszającego się ząbka :) i nie chcę, aby to było dla niej hajieś traumatyczne przeżycie (przynajmniej mi się to tak kojarzy, kiedy mój tata \"pomagał\" mi w wyrywaniu mleczaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) nie wycinalam wczoraj ptaszkow :D , a moglam tak milo spedzic wieczor :P ;) plany na dzisiejszy wieczor sa randkowe ;) :) , raczej nie bede sie przebierac w diablice, czarownice, czy nie wiadomo co , moze sie nie umaluje ? :D :P ;) efekt podobny bedzie ;) a jutro z rana jade do rodzicow... wracam wieczorem i w piatek znow do pracy :) . Wolne macie ,czy pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Stała;)a więc,po pierwsze żadnego \"pomagania\" i na siłę wyrywania,ząb sam wypadnie,np.przy jedzeniu,chyba że już się tak na maxa rusza,że wystarczy,że Mała zęba złapie a już wypadnie,ty tam jej nie próbuj pomagać,przy okazji opowiedz jej o wróżce:) a jak już wypadnie to ząb pod poduszkę,a w nocy ty=przedmiotowa wróżka zębuszka:P zabierasz ząb a zamiast niego wkładasz pieniążek lub jakąś niespodziankę, Mała się rano budzi i szaleństwo radości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Goździk, właśnie to samo myślałam :D sama jestem w szoku, że to już tak szybko do niedawna moje maleństwo, a teraz już pannica ząbki zaczyna wymieniać na stałe ;) czy zauważyłyście, że nasz Aniołek coś ostatnio przycichł odnośnie opowieści randkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na stole?? Wiecie co? chyba sobie kupie cały zestaw do tipsów i bede robiła sobie sama. Co to za filozofia? Kurde jak mam tyle cierpieć przy spiłowywaniu żelu to wole sobie to robić sama. I taniej!Poza tym malowanie butelek wymaga więcej wprawy niz zodabianie paznokcia brokatem i gotowymi ozdobami. Na allegro widziałam cały komplet z lampą UV za około 200zł. Po ilu razach mi sie zwróci jak co 3tygodnie muszę wydać około 50zł? No Angel prosimy o szczegóły randkowania...Kurcze znajdzie sobie faceta na stałe i nas opusci-zobaczycie... :P Do mnie nie przychodziła wróżka zębuszka :O Hallowen...Ja mam cmentarz za oknem więc moze romantyczna kolacja przy...zniczach? hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic kobietki, miło się z Wam pisze, ale komu w droge, temu.... czas się pakować :D życzę Wam spokojnego, bezpiecznego (dla tych co będą w trasie) no i mimo wszystko mile spędzonego jutrzejszego święta, a dla tych co będą miały cztery dni wolnego, udanego weekendu, a dla reszty szybkiej pracki w piątek :) 🖐️ ps. wracam w poniedziałek wieczorkiem, ale na kafe pojawie się w środę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kurcze znajdzie sobie faceta na stałe i nas opusci-zobaczycie...\" nie ma takiej opcji :P tzn mysle ze on jest juz na stale (oczywiscie moge sie mylic ;) :) ) ,ale Was nie opuszcze :D ejjjjjj no a o czym mam opowiadac ? jakies szczegoly chcecie ,czy co ? (ornitologiczne? :P ) :D :classic_cool: jest fajnie :classic_cool: , ten przynajmniej wie od czego jest telefon :P , i jak udaje nam sie zegrac w czasie (tzn gdy ja mam czas, a on w tym czasie jest w Wawie ) to sie spotykamy ... :) ostatnio mnie zaskoczyl, bo sie pytal, czy powiedzialam juz o nim rodzicom ;) , i ze chcialby ich kiedys poznac ;) ;) ;) oczywiscie mam swoje schizy (tego sie nigdy nie pozbede) i czasami sie zastanawiam , kiedy \"zniknie\" np. bez slowa wyjasnienia.... :O tak w ogole to musze mu napomknac \"mimochodem\" o swoich urodzinach ... ;) , bo to juz niedlugo :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Metaxa za diablicę?to wcale się nie musisz przebierać\" - wiedziałam, że mi któraś pojedzie!!! ;) :P ale o dziwo, tak samo myślę ;) romantyczna kolacja w blasku zniczy, Kawa na stole... może się dziać ;) Angel - yyy... jak on jest \"na stałe\" po tygodniu to co powiesz o naszej znajomości? ;) nie opuścisz nas aż do śmierci?? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie... jakbym jej nie podpuściła to nawet by NAM nie powiedziała że prawie oficjalnie ma faceta na stałe ! Pisze tylko o sporadycznych randkach... Angel napisz co czujesz, bo to że sie boisz to wiadomo.Zbyt duzo popaprańców na świecie. Zakochujesz sie? Jakieś fajerwerki? Tęsknisz za nim? Czy na spokojnie i ze zdrowym rozsądkiem wszystko? Metaxa jak tam Twój były na naszej-klasie? Zagadnęłaś może? Ja nawiązałam z moim ex kontakt - wymieniamy sie zdarzeniami tych 4 lat przez które nie mielismy kontaktu..Ma 3 letnie dziecko.Żone.Wysle mi fotki na maila... I wciaż zwraca sie do mnie \"Misiu\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt że Angel pojechała z tym \'na stałe\'... Kawa ty się uspokój lepiej z tym byłym lepiej licha nie kusić:P Metaxa,taa szczegóły ornitologiczne to to co tygryski lubią najbardziej,szczególnie ostatnio a co do diablicy,to przecież wiesz że na \'miłe\' słowo ode mnie zawsze można liczyć:P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, dzięki Ci o dobra kobito za Twe ❤️ i dobre słowa ;) 🌻 kawa, tak, zagadnęłam go, ale bardziej na zasadzie: \"ooo, jaki świat jest mały, no, no, pozdro600\". nie odezwał się. ale to zawsze był gbur, dlatego go w końcu rzuciłam ;)] a żeby było śmieszniej, też dłuższy czas byłam przekonana, że to już \"na stałe\", now & 4ever....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i zdrowy rozsadek :D tiaaaa niestety dystans trace za kazdym razem jak go widze..... tesknie troszke ;) , oczywiscie... moze troche sie zauroczylam ;) no po prostu nie sposob sie nie zauroczyc .....(szczegolnie w moim przypadku) napisalam \"na stale\" ...... rozmawialismy o nas i no co prawda nie poprosil mnie o chodzenie :P , ale stwierdzilismy oboje ,ze chcemy sprobowac byc razem ... i o to mi chodzilo . Czyli zadnych gierek , sztuczek itd. (zwlaszcza ze mnie to srednio bawi ;) ) jest moim facetem i tyle . Wiem tez ,ze po dwoch tygodniach to moze brzmiec dosc dziwnie ,ale no zobaczymy co z tego wyniknie. Powiedzial mi ze chce byc ze mna... ja chce byc z nim (tzn, chce sprobowac i zobaczyc czy wyjdzie) , wiec tak jakos wyszlo :) a u Was jak to bylo ? od jakiego momentu mozecie powiedziec ze jestescie \"razem\" ? tak a propo - np. moja \"znajomosc\" z Metaxa zaczela sie od wspolnego wyjazdu 👄 ;) Kawa , wspomnienia wracaja jak widac ... ale uwazam ze czasami nie warto wracac do przeszlosci ... podobno nie powinno dwa razy wchodzic do tej samej rzeki ? :) Co prawda kontakt \"kolezenski\" jest ok . ale co zrobisz jak bedziesz sie chciala z nim spotkac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac na \"stale\" mialam bardziej na mysli to ze jestem z nim teraz .. i ze jest to \"na powaznie\" . A nie dla rozrywki / sexu / braku innego zajecia * (niepotrzebne skreslic) Przyszlosci niestety nie dam rady przewidziec . Musimy po prostu caly czas sie poznawac ... i wtedy bedzie wiadomo czy to ma sens ,czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tzw. \"znajomość dobrze rokująca na przyszłość\" :) spodobało mi się Angel to co napisałaś i w jaki sposób. i mimo mojej ostatnio nasilającej się niewiary w związki damsko-męskie będę za Was trzymać kciuki, żeby się udało :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no idę, idę :) chciałam nabyć rogi na allegro, ale gościu nie uznaje odbiorów osobistych i dupa. zatem skombinowałyśmy kapelusze takie wiedźminowe, może jakiś ogon skręcę i będę połączeniem czarownicy z diabłem ;) tyz piknie ;) też nigdy nie byłam na balu przebierańców i chciałabym pójść na taki kiedyś. a ja przebrałabym się za pielęgniarkę z Kill Bill :) http://imagecache2.allposters.com/IMAGES/153/862091.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×