Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Goździku, czy ten Twój Śmiałek nie jest aby ze Szczecina?... kiedy to było... setki smsów i róża szybko dana ok. 23 bo np. był w pobliżu... echhh... chyba jestem stracona... co do stałej latającej za ząbkiem córci... dobre :D ale nie ganiam za nim, sam wyjdzie :P na allegro to ja siedzę, szukam weny i coś pod choinkę dla w/w córci :) wpadła mi chulajnoga w oko, ale nie wiem co mąż na to.. chyba wygoni mnie całkiem z domu, bo koszt 195zł ale pełen wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie chujanoga ;) hahahahhahahaa Angel no pomysł niezły ;) Goździku - facet widzę fachowo się zabiera za pogon za zajączkiem... cała przyjemnosc w tych właśnie początkach...potem zaczynają się schody, dylematy moralne... itp itd. Wiem wiem -czy duża dziewczyna czy mała - tak samo potrafimy stracić głowe ;) ale żyje się chyba właśnie dla takich momentów, prawda? Życie musi mieć kolor róży... Stała - fakt - troche drogi prezent.. dzieciaki sie szybko przyzwyczajają do danego pułapu cenowego -czy stać Cię żeby wszystkie kolejne prezenty były w podobnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała - tak, pracuję na 10 p. Ale nawet tutaj okna wyglądają w tej chwili tak samo beznadziejnie, zalane deszczem. :-0 Pojedyncza - sytuacja rozwija się w tempie błyskawicznym, jak widzę. Szacuneczek, nie wiedziałam, że z Ciebie taka pożeraczka męskich serc. :-D :classic_cool: Anioł to już stracona dla żywych, mam wrażenie... :-D 😘 A ja...pójdę sobie może herbaty zrobić albo coś... Zapomniałam dziś telefonu i mam dziwnie spokojny dzień. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała już szukasz prezentu na gwiazdkę?to już ten czas?to muszę Małej powiedzieć,żeby zaczęła powoli pisać list do gwiazdora,zobaczymy co tam nawymyśla;)hulajnogę mamy już za sobą,dawno w szczątkach:P ale aż tyle nie kosztowała,ta to musi być full wypas,z silniczkiem czy co,że taka cena? Kawa,chujanoga jest rewelacja:D:D:D:D:D Druga,no właśnie ja też nie wiedziałam... no i podoba mi się Kawy -> \'życie musi mieć kolor róży...\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez podoba to zdanie Kawy :) 🌼 i wybaczcie kobietki,ze jestem troche \"nieobecna\" ostatnio ;) ,ale jak to Aniolek chadzam w chmurkach ;) mam tylko nadzieje ze w razie czego upadek na ziemie (odpukac ! ) nie bedzie bolesny ... :O ja narazie nie mysle o prezentach :O, dzis odebralam wstepna wycene ubezpieczenia auta ... :O (a propo , gozdzik - zaplacilas swoje ? ) masakra ... w przyszlym tyg musze jeszcze poszukac czegos ... moze uda mi sie taniej cos znalezc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ...taka poetka jestem....powinnam napisać książke (romans) pod tytułem życie powinno mieć kolor róży- nie? hehehe Byłam na obiedzie i w salonie obejrzeć autko - w środku zapach skóry...czyściuteńko...tylko jeszcze te wszystkie folie ochronne itp są..jak to w nowym. głowa mi pęka..Goździkowa ratuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczyło powiedzieć : \"Kawusiu kochana weź polopiryne albo ibuprom\" :P a teraz ja pomogę Tobie - mam sprawdzony sposób - kup sobie nowe buciki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczyło powiedzieć : \"Kawusiu kochana weź polopiryne albo ibuprom\" :P a teraz ja pomogę Tobie - mam sprawdzony sposób - kup sobie nowe buciki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczyło powiedzieć : \"Kawusiu kochana weź polopiryne albo ibuprom\" :P a teraz ja pomogę Tobie - mam sprawdzony sposób - kup sobie nowe buciki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczyło powiedzieć : \"Kawusiu kochana weź polopiryne albo ibuprom\" :P a teraz ja pomogę Tobie - mam sprawdzony sposób - kup sobie nowe buciki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, mogę Ci co najwyżej oddać trochę innych moich boleści, może zapomnisz o głowie? ;-) 😘 Pojedyncza - wiem, co mówię... :-P :-D :-D :-D Chociaż, może nie powinnam się z tego cieszyć, tylko wręcz przeciwnie? :-0 😭 Już nie mogę tu wysiedzieć, jeszcze godzina. A za oknem - masakra. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr. Tajemniczy (Michal) sie odezwal :D :P hehehehehhhheee maja refleks chlopaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa do kompletu brakuje tylko Igora (pamietacie ? :O ) i mojego ex-meza :P dzis mam \"wolny\" wieczor.... pierwszy raz od niedzieli , wlasnie wrocilam od siostry i jakos tak mi dziwnie ... czlowiek sie szybko przyzwyczaja do drugiej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×