Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Czy ja gdzieś świętość deklarowałam (ja to tylko mogę ubolewać nad jej brakiem... 😭) ? Co innego jeśli chodzi o późne początki. :-P :classic_cool: Urosept trochę zaczyna działać... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk 1 - maile mi od Ciebie wracają, że niby konto nie istnieje do reszty powinno dojść wcześniej czy później (puściłam 2.raz dla wszelkiego spokoju). koniec pracy na dziś ;) do jutra, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a nam jakis czas temu sarna wleciała pod koła..ale skubana nie chciała chwycić zebami za zderzak... no sikam ale dzisiaj miałam wycisk na rowerach...masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde, goździk, znów mi cofnęło maila... tylko ja mam takie problemy z Tobą?? niech któraś inna też spróbuje, bo może goździkowi konto usunęli za szerzenie zbereźnych treści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztukjeden
jakich znowu zbereźnych?ja?no wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też nie wiem o co biega. ale, to nie dawaj, po prostu nie dostaniesz wilka :P ;) a co to to ostatnie słowo ha \"h\" bo nie skumałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) u mnie nudy dzis ... praca .... (przy okazji :P , szukam 20\" z Hamburga na jutro , macie moze ? ;) ) a po pracy jade sie spotkac z kolezanka ze studiow ...na ploteczki :) no a jutro ... od rana przyjmuje zyczenia i prezenty :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się chyba już domyślam goździk, ladaco jedna! :P ;) :D Angel, od nas możesz liczyć zawsze na życzenia, sprawę prezentu pozostawiamy Temu, Którego Imienia Nie Wymieniasz ;) właśnie, a na co liczysz z jego strony, czegoś się spodziewasz? a Stała najwidoczniej: a) ma doła b) nie ma nic do powiedzenia c) nie ma weny d) nie chce jej się z nami gadać e) nie ma czasu f) żadna z powyższych g) wszystkie z powyższych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu mogę skorzystać z netu... poczytałam co pisałyście i krótkie podsumowanie: gratuluje autka Kawce, Angelkowi polecam równiez gyrosa, pychota sałatka; Rybce życzę powrotu do zdrowia, może masz po prostu przeziębiony pęcherz, GoździkowaI, Twoja córcia tak samo podatna na reklamy jak moja, a przed świętami po prostu gnojki celowo dają takie drogie prezenty na reklamy, ale całe szczęście, że moja jakoś nie zaraziła się (jeszcze) Barbie, też już czegoś szukam dla niej, ale ciut tańszego Metaxa, wilk super, pracowałam kiedyś w towarzystwie ubezpieczeniowym i takich opisów zdarzenia mieliśmy mnóstwo :D Dziś mam dzień bez telefonu od szefa firmy internetowej... szok po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa , nie wiem ,czy moge na cos od niego liczyc , w koncu jestesmy razem miesiac , tylko i az ... (czas leci :D ) wole sie nie nastawiac niz rozczarowac tak jak w zeszlym roku (dostalam od \"lokatora\" zyczenia smsem , mimo tego ,ze widzielismy sie rano- bo mieszkal u mnie ! ,a pozniej ani be ani me , ani pocaluj mnie w de ... ) Chociaz hmm wyciagnal ode mnie adres do pracy (po tym jak w koncu wbilam mu do glowy kiedy dokladnie mam te urodziny ;) ) , nie chcialam mu za bardzo podawac ,ale w koncu dalam ... Moze dostane jakies \"chwasty\" :classic_cool: ? nie wiem - zobaczymy :) . Na pewno sie pochwale jakby co .... albo pozale ;) Stala , skoro ciagle masz problemy z netem ..moze nalezaloby sie temu blizej przyjrzec ? Albo panu od netu ? ;) (moze on to robi celowo ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to własnie stąd telefony... wzięłam sprawy w swoje ręce ;) pan dzwoni, tłumaczy mi sprawy techniczne, nawet go widziałam wczoraj na dachu domku, na którym jest antena i acess point do netu w moim rejonie... dziś już jest lepiej (nie zachwalając, bo mam jeszcze zbyt duży poziom szumów, jesli wiecie o co kaman :) ) to tak dla wyjaśnienia tych telefonów :P co do prezentu od twojego R.... to masz racje, nie nastawiać się, a jeśli facet kumaty, to będzie wiedział co ma zdziałać, ale coś mi sie wydaje, że on juz sobie coś wykombinował :D Metaxa, super podsumowanie moeje łapki 🌻 😘 no i mam zapytanie do Ciebie, bo odnalazłam Cię na liście znajomych Kawy na naszej-klasie, czy moge sobie równiez Ciebie wrzucić do mnie? ps. moją stopke dedykuję Goździkowej... :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, miej nadzieję, że nie wpadnie na jakiś spektakularny pomysł związany z Twoim miejscem w pracy ;) chociaż... wtedy inni pracownicy mieliby niezły ubaw ;) może po prostu zamierza Cię uprowadzić? ;) Stała, pewnie, że możesz mnie dodać! more than welcome! :) nawet mój ex mnie dodał! ho, ho! dostałam palpitacji serca, ale zaproszenie przyjęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa- nie przyjedzie do mnie do pracy osobiscie - to wiem na 1000% - jutro pod wieczor dopiero bedzie na Okeciu :) i jedzie prosto do mnie :classic_cool: i pilnuj swojego serca :D ;) , a ex odezwal sie chociaz ? czy tylko dodal i milczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - na razie milczy, może zbiera się w sobie ;) Stała, fajna ta stopka, ale na dłuższą metę to chyba ciut za długa.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno - musi przeciez obmyslec strategie :classic_cool: ;) Kawka , padlas na amen po tych rowerkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, a\'propos rowerków - też zaczęłam chodzić na fitness :) superowo :) Kawę może ktoś wypił albo pochłonął w inny sposób... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×