Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

A, bo mi coś tu dziwnie pachnie. :-P Zmienne nastroje (nigdy nie było aż tak, a przecież okres miewa od dobrych kilku lat :-P ), dziwne samopoczucie, jakby miała być chora... :-P :classic_cool: Zostaniemy ciotkami, he he. :-D :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnam byc w ciazy :) a moj psycholog hmm roznie se lata . Teraz nie pracuje jako psycholog (skocznyl pozniej drugie studia ) ,tylko w firmie farmaceutycznej ,zajmujacej sie ogolnie mowiac preparatami okulistycznymi (najbardziej znany produkt to soczewki Vision) A lata se roznie ... Od czasu naszego poznania byl w Maroku, Bulgarii, Pradze, na Litwie gdzies .Wczoraj po poludniiu wrocil z Wroclawia ...(byl tam od poniedzialkowego poludnia) . Jutro ma byc Brno (2 dni) , a w niedziele wylot do Syrii (do piatku) .... oczywiscie za chwile sie moze okazac ze leci np. nie jutro ,tylko w piatek i nie do Brna tylko np. do Wiednia ... Obiecal mi ( :classic_cool: ) ,ze jak bedzie lecial w jakies bardziej \"egzotyczne\" miejsce (bo zdarzal sie tez Singapur czy np. Dubaj w przeszlosci) to mnie zabierze (po prostu kupi 2 bilety, bo sam sie tym zajmuje...) ... chociaz po ostatnich moich \"wystepach\" moze sie roznie okazac ... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co on, wszędzie te soczewki rozrzuca? Jak dla mnie to i Syria, i Maroko, a nawet Praga są już wystarczająco egzotyczne... :-0 Nie powinnaś, mówisz? Ale pewności nie masz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym - tak se mysle ... na objawy ciazowe to chyba za wczesnie by bylo ... hmm no nic... okres mam dostac jakos w weekend ;) a teraz jest mi zimno (mam dreszcze) i chce mi sie spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie akurat soczewkami nie zajmuje i ich nie rozrzuca ;) , tylko spotyka sie z kontahentami ,czy filiami tej firmy ... wiesz gozdzik szt dwa - nie ma 100% antykoncepcji , takze nie ma tez 100% pewnosci ze nie jestem w ciazy :P Ale bym sie zdziwila :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja kumpela zajmuje dośc znaczące stanowisko w firmie farmaceutycznej ale jeździ tylko po kraju.Zagraniczne wycieczki ma tylko w ramach premii za dobrą sprzedaż albo w ramach pseudo-szkolenia. Teee a moze on w jakiejś mafii pracuje heheh ;) A co do ciaży - ja myśle że zwykły PMS - tyle że juz dawno nie miała PMS z facetem na którym zaczyna jej tak mocno zależeć. Swoją drogą, jakby mi facet tak ciagle latał po swiecie to bałabym się że co port to inna laska :O A jaka mucha? Hahahahahaa no mam swoją biurową tresowaną muchę na oknie. Nazwałyśmy ją Mariolka i czasem śmiejemy się rzucając głupimy tekstami. Np gdy cos nagle zaczyna stukać i ktoś pyta co to? to odpowiadamy że Mariolka chodzi w szpilkach ;) :D:D Metaxa na pytanie o życie intymne zwiała.. Tez sie dzisiaj kiepsko czuję a w ciaży nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale spotyka się w jakimś konkretnym celu - w jakim? Zajmuje się sprzedażą? Marketingiem? Brandingiem? Strategiami? Dystrybucją? Produkcją? HRami? Mam nadzieję, że nie zadałam kłopotliwego pytania... :-) 🌼 To jak, trzymać kciuki za ciążę, czy jej brak? ;-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh w sumie to nie wiem za co trzymac :D ;) zajmuje sie hmm dobre pytanie - ale to co robi najbardziej podpada pod marketing i sprz edaz :) chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to żeby wyszło tak, jak dla Ciebie będzie najlepiej, Aniołku :-) 😘 A zajmuje się jedną marką/rynkiem/segmentem produktów/klientów? ;-) Ale jestem upierdliwa :-P :classic_cool: :-D Ale to tak, z zawodowej ciekawości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ! wiesz... nigdy go o to nie pytalam , w sumie nie bylo mi to do szczescia potrzebne :D , jak nie zapomne to go zapytam :) ;) powiem ze kolezanki z forum pytaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytaj. Chociaż...no w sumie dobrze byłoby wiedzieć, czym zajmuje się potencjalny ojciec Waszych przyszłych dzieci... ;-) :-D 😘 Udaję się na służbowy bankiet. Miłego wieczoru, koleżanki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwiałam, tylko byłam zajęta knuciem :D ;) a intymnego życia ostatnio nie posiadam, toteż nie mam o czym pisać. bo że exy się odzywają co jakiś czas to norma, nawet przestało mnie to jakoś specjalnie ruszać. a teraz wybaczcie, ale lecę na koncert Maanamu do Hard Rock Cafe. dostałam od szefa wejściówki VIP i żal by było zmarnować :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa - boskiego masz szefa :classic_cool: udanej zabawy :) Ja mam nadzieje byc dzis \"spokojna\" , moze se meliske wypije zawczasu ? :P Zanim sie spotkam z R ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak Angel, wypiłaś meliskę? pomogła? ;) na koncercie było spoko, zresztą już kiedyś widziałam Maanam na żywo, także bez specjalnych uniesień. ALE na koncercie był też Jeden Sławny Aktor i mam z nim fotkę ;) jak jakaś małolata ;) na swoje usprawiedliwienie mam jedynie tyle, że byłam wtedy już po dwóch drinkach ;) a dziś mam urlop, dentystę i drugi etap rozmowy o pracę :classic_cool: miłego dnia pracusie ;) dziś ja się polenię dla odmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosimy o fotke ze ZNANYM AKTOREM na maila ;) meliski nie wypilam :D , ale jest ok. Dogadalismy sie :classic_cool: i nie bedzie po prostu juz takich sytuacji , jakie mialy miejsce i dzieki temu wyeliminowal sie powod mojego stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za powód? jak już zaczęłaś Angel, to gadaj wszystko :P :classic_cool: Witam pracusie i koleżanke po fachu (ten jeden dzień ;) ) na Śląsku mroźno, ślizgo (czy ślisko... :D ) i jeszcze za śniegiem wczoraj przeżyłam lekki szok i nadal w nim jestem, odezwała sie do mnie moja kumpela z podstawówki i z lat młodzieńczych... jest w moim wieku, a przybrało jej się, że hoho, nie spodziewałam się i stąd ten mój stan zaszokowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powod byl w sumie glupi ;) nawet nie warto o tym pisac :) , wazne ze juz go nie ma :D :P . Po prostu byl \"spor\" w jednej kwestii ,ale R. zrozumial w koncu moje podejscie do tematu ... i tyle :) a teraz dowcip : - Co dostaniesz pod choinkę? - Dzieciaka. - To pewnie jesteś szczęśliwy? - Nie za bardzo. - Dlaczego? - Zona z sąsiadem złożyli się na prezent. :P ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, w końcu wzięłas się w garść Angel i postawiłas się swoim strachom :) 🌻 dowcip dobry :D :D :D :D :D no to i ja się dorzucę: - Kochanie, co byś powiedział, gdybyśmy wzięli ślub w samo Boże Narodzenie? - pyta dziewczyna swojego chłopaka - Rybko moja, daj spokój! Po co mamy psuć sobie święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czesc dziewczynki Zdjęłam sobie tipsy wczoraj i czuję się goła na rekach. Dziwnie jakoś. Dzisiaj albo w weekend zrobie sobie nowiutkie :D bo od poniedziałku przychodza do pracy nowi - dwaj faceci :D:D:D no i oczywiście od razy fryzjera umówiłam na sobote :D:D:D:D:D:D Świeże mięskoooo Metaxa fajnie że byłaś na koncercie :D. Ja dostałam wejsciówke VIP na balange z koncertem Perfektu w Poznaniu na ten czwartek, ale nie skorzystam..Nie chcę wchodzić w paradę komuś kto tez będzie ale nie ze swoją żoną.... ;-) Życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie z tymi wejściówkami VIP czy nie vip... echhh... jakie ja szare życie prowadze, no ale może kiedyś sie to zmieni :) Rybko... to nie było do Ciebie z tym kawałem... oj... czuje się jak Brutus... :D :D :D Kawa, czy już widziałas to mięsko? jest na czym oko zawiesić? bo może się okazać, że te starania będą na marne :P :P :P kurcze, właśnie wzięłam się za odpisanie na mail od kolegi z lat młodzieńczych i utknęłam... po prostu zabrakło mi słów czy weny twórczej ;) 😭 Goździku pomóż, może Ty cos wymyślisz... hahahahahhaha ale mnie dzisiaj głupawka od rana wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek pewnie juz jest zazdrosny ;) Stala- dowcip super :D dla odmiany plecy mnie bola :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek nie jest zazdrosny bo bedzie mnie mial na oku ;)z resztą szczypta zazdrości mu nie zaszkodzi, prawda ?;) Jejku marzę o solarium...jestem blada jak śmierć już :O Jakoś szkoda mi kasy ostatnio. Ciągle wyskakuje mi jakiś pilny wydatek że już mam dosyc zbierania kasy na ta pieprzoną lodówke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę na raty. Myślę że na święta już kupię. Ciąglę sie z resztą zastanawiam jaką chcę... Kurde stopy procentowe kredytów znowu poszły w góre...:O Misiek dzisiaj bedzie na angielski jechał więc mam wolny wieczór..Co by tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×