Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

a na fitness juz nie chodzisz ? :) ja na swoje tance i sexy-aerobic nie mam ostatnio ani czasu ani sily :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze takie pytanko ... musze se kupic sluchawke do komorki, bo nieraz podczas jazdy nie mam czym biegow zmieniac ... i chcialabym sie zapytac, czy moze uzywacie tego \"wynalazku\" ? Na co zwrocic uwage przy zakupie ? czy jakosc rozmowy jest dobra ,czy sa szumy, jakies trzaski ? ? cos takiego by mi pasowalo do telefonu... http://www.allegro.pl/item271578482_wawagsm_nokia_bh_202_dostawa_24h.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no ja miałam już w zestawie razem z telefonem zestaw słuchawkowy.No poza tym mam teraz automat wiec nie zmieniam biegów heheheh :D:D:D fitness mam w poniedziałki i środy.Wczoraj był czwartek - zrobiłam sobie pazurki :D:D:D koronkowe :D:D zachorowałam na takie jak je w necie zobaczyłam i sie uparłam i sobie zrobiłam :D No a co do sił na fitness - to tez ostatnio sie przetrenowałam i w środe zrobiłam sobie przerwe i biorę witaminy bo ostatnio źle wyglądałam...No a wczoraj poza tym miałam wieczór w czarnych koronkach ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0e1eee49d7e30f1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32d45820f554d850.html :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle Ci to wyszlo :) ja tez wczoraj mialam wieczor z paznokciami :) , tyle ze ja swoje musialam skrocic juz, bo mialam juz ponad 1- centymetrowe (od konca palca ) i O DZIWO wszystkie cale ... zadnych zadarc , czy cos . Pierwszy raz w zyciu wyhodowalam takie pazury . A teraz sa krotkie :D zestaw sluchawkowy to i ja mialam w komplecie z telefonem, tylko ze z kablem . A musze se kupic bezprzewodowa sluchawke... taka jest wygodniejsza... :) W Wawie pada od rana snieg . a u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kawa paznokietki profesjonalne:classic_cool: ale ja bym z takimi nie potrafiła żyć;) Angel ja nie mam doświadczenia ze słuchawką do tel. gadam niestety normalnie:O a co do pogody,to u nas pada...deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych planów andrzejkowych...jakoś rzadko mi sie zdarza wyjsc gdzies na andrzejki... Angel mój Misiek miał taki bezprzewodowy i go strasznie wqtwiał...nie wiem czemu - wrócił do tego z kabelkiem, a teraz nie używa wcale . No nad moimi pazurkami siedziałam 4 godziny...No ale to koronkowa robota hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazurki cacuszka, ale ja bym nie mogła takich mieć, u kogoś i owszem podoba mi się :) co do śniegu... to mnie zasypało, wiozłam dzisiaj małą jak akurat sypał śnieg... ja chce do Szczecina 😭 tam śniegu było jak na lekarstwo (chociaz tęskniło się za śniegiem.. :O ) tak źle i tak nie dobrze plany andrzejkowe... hmm.. pewnie usiądę sobie przy kompie i jakiegos drineczka czy winko wypije, dzisiaj i prawie cały weekend jestem sama z córcią, mój mąż ma swoje plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dzięki za wyczerpującą odpowiedź;) o.k. zrozumiałam sygnał nie pytać dalej🌼 no ja już mam jednego pączka za sobą;) a wieczorem pędzę do rodzicielki na jej pączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee pączki???? to raczej nie w ten dzień... dziś lejemy wosk, wróżymy z obranej skórki jabłka, czy też stawiamy buty, który pierwszy dojdzie do drzwi... pączki, to raczej tłusty czwartek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje plany andrzejkowe maja w tej chwili dwie wersje 1. R. wraca z Czech (tym razem Brno) wieczorem i robie kolacyjke przy swiecach :classic_cool: ;) 2. R. wraca z Czech jutro kolo poludnia - moze se pojde dzis na piwko z kolezanka , a kolacyjka bedzie jutro :) no a w niedziele mam urodziny siostrzenca . Pamietam ze rok temu szwagier mnie musial odprowadzac do domu :P :D (oprocz Piccolo byly tez inne trunki :P ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pączki w tłusty czwartek tak ale i w podkoziołek i w andrzejki obowiązkowo:) wróżby to wiesz moja córka w szkole,wczoraj mieli imprezę andrzejkową,tańce itd. i wróżby,z wosku wyszedł jej konik morski podobno;) a co buty?która pierwsza ślub i te sprawy,mało aktualne dawno mam to za sobą;) no a że wszyscy pracujący i po całym tygodniu padają na pysk:O więc dziś nie,ale jutro mamy wódkę andrzejkową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staą ze mną Ci tak łatwo nie pójdzie. Jak to mąż ma swoje plany? Znaczy ze urywa sie gdzies na weekend i nie mówi Ci gdzie? Czy jak mam to rozumieć? A moze zabierze córkę i wtedy Ty będziesz mogła mieć swoje ciekawsze plany.... no pierwsze słyszę o tych pączkach w andrzejki ale niech Ci będzie :D Co to pazurków -jeszcze do niedawna miałam takie samo zdanie - u innych ładne ale mi by było niewygodnie...Nie spróbujesz - to nie wiesz. Wszystko mogę robić takimi pazurkami i w niczym mi nie przeszkadzają :D Są grub sze i mocniejsze od naturalek dlatego mozna je wykorzystywać do wszystkiego bez obawy zesie połamie albo odpryśnie lakier :) idę sobie chyba rzucić butem hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, nie to, że się urywa a ja nie wiem gdzie, otóż wiem gdzie i niech sobie jedzie :) nie mam nic przeciwko, to tak dla rozluźnienia atmosfery, abyście się jakoś nie denerwowały zbytnio Goździku, mogą być i dzisiaj pączki, też nie mam nic przeciwko :D opowiedz o tych podkoziołkach, bo nie pamiętam tego zwyczaju... Kawa, właśnie się tego obawiam, co do prac domowych, że to raczej dla kobietek, co nie robią zbyt dużo w domu - oczywiście nie obrażając nikogo 🌻 dziś jestem pokojowo nastawiony człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie celuj w okno :P ;) Moj R. to nie Rudolf , chociaz liczba liter sie zgadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to celowanie bylo do Kawki ;) a co do pazurkow , do wczoraj mialam swoje dlugasne i tez mi w niczym nie przeszkadzaly . A jak mialam tipsy ,to najtrudniej mi bylo z guzikami od jeansow :D ;) (swoich :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd mi , ale o co chodzi z tym rzucaniem buta ? i jaka jest interpretacja ? jak spadnie np przodem do drzwi to co ? kawaler ? rozwodnik ? zonaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma takiego zwyczaju, jest raczej układanie butów, jeden za drugim, ale to jak wspomniała Goździkowa, raczej małolaty teraz robią no nic, idę sobie teraz, aby wyprowiantować ślubnego :D potęsknijcie za mną :P dla tych, co nie będę ich \"widzieć\" to udanego andrzejkowania :) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jest układanie butów... a z tym rzucaniem to była hardcorowa wersja Kawki,zdesperowanej panny rzucającej butem za drzwi,żeby to ona pierwsza i nikt jej nie wyprzedził;):D:D hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ koleżanki kochane, dzisiaj nie ma co wróżyć, wróżyć należało wczoraj, w wigilię św. Andrzeja. :-P Ale pączki są jak najbardziej na miejscu. :classic_cool: Ten śnieg mnie dobija. 😭 Miłego dnia! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×