Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

a jak nie bylam zakochana, to nie bylam fajna ? 😠 ;) a tak na marginesie... Stałą gdzies nam dzis wcielo... Metaxa, pracujesz ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś fajna ale fajna inaczej:classic_cool::P tzn. biadoliłaś wciąż;) a teraz fruwasz:) Stała pewnie aktywnie udziela się w kuchni, a Metaxa ostatnio pisała że woli gg niż nas tu,zdrajca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa uzależnienie :D:D:D:D Znowu sie załapałam na lekcje angielskiego ;) Miło odpocząć od pracy i sobie pogadac o głupotach z anglikiem. Lodówka na pewno bedzie po świętach -ale pokaze Wam jaką wybrałam. Nie chciałam wydawac zbyt duzo kasy bo to dla mnie raczej lodówka tymczasowa w \"niemoim\" mieszkaniu.. http://www.agdrtv.com.pl/lodowki/ELECTROLUX_ERB_36402_W.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , fajna lodoweczka :) ja mam Whirpoola (chyba, bo jest obudowana i nie pamietam :D ) , i tez takich rozmiarow :) . Fruwam ,fruwam ... mam nadzieje ze nie spadne szybko na ziemie :D ;) Ale musze przyznac ,ze ten stan dobrze na mnie wplywa ... Wszyscy mi mowia ,ze stalam sie \"spokojniejsza\" ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna lodówka, Kawa :-) Ale właśnie, do już użytkujących podobne sprzęty - nie za mała część tylko chłodnicza? Ja sobie wymyśliłam dużą, ale tylko chłodziarkę i może małą zamrażarkę... Chciałam dużą zamrażarkę, ale w związku z rezygnacja z piwnicy, to nie ma juz takiej opcji. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja słyszałam że whirlpoole i amiki są pechowe - duzo ludzi w necie je krytykuje, ze się psują, słabo chłodzą i sa głośne. My mamy w pracy elektroluxa juz kilka lat i chodzi miodzio :D Poza tym ta ma dwa agregaty przy małym zużyciu energii.No i czujnik T-alarmL - lampka kontrolna i sygnał dźwiękowy, sygnalizująca wzrost temperatury :D - przydatne przy mamie która czasem potrafi niedomknąć lodówki. Kobitki w pracy zachwycają sie moimi pazurkami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma 249 litrów chłodziarki. Mi bardziej zalezy na czesci mrożącej - frytki, lody, mrożonki warzywne, jakies pierogi czy bigosy - w tej chwili nie mam gdzie tego pomiescic bo mam malutką starą lodówke z mikroskopijnym zamrażalnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whirpoola mam od 2002 roku :) , zadnych awarii nie bylo, dobrze chlodzi i na pewno nie jest glosna ... Mysle ze w kazdej marce trafiaja sie jakies pechowe egzemplarze ...nawet tych z najwyszej polki :) Amice tez mam w domu , tyle ze pralke , kuchenke i zmywarke . Zaden ze sprzetow mi sie nigdy nie popsul . A tez mam je od 2002 roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiki kuchenki są dobre, ale w pralce spodziewaj sie niedługo awarii programatora - mielismy taką w akademiku - masakra- głośna i sie psuła, kadrowa z biura tez miała i juz 2 razy programator wymieniała - potem czytałam w necie o pralkach (bo 2 lata temu kupowałam pralkę) i ludzie pisali ze odradzają amiki bo sie programatory psuja - wiec to nie przypadek bo inni tez tak mieli :D Wole czytac opinie ludzi i ograniczac ryzyko, bo sprzęty niestety drogie są.No ale mam nadzieje że Tobie sie trafią same \"zdrowe\" egzemplaże :D:D:D:D Praleczke mam whirlpoola i jest fajna :) A zmywarki nie mam. Nie stać mnie na ten luksus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze pralka jednak bedzie dla mnie laskawa i programator sie nie zepsuje.... nie w tym roku i nie w nastepnym .... PLEASE ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie tylko kostkarki kochana- są już lodówki w telewizorem wmontowanym w drzwiczki - ale cena przewyższa sporo cene samej lodówki plus plazmy - wiec jeszcze sporo czasu nie bedzie sie opłacało kupować takiego bajeru... Angel - mój znajomy kupił sobie teraz własnie taką lodówę wielką dwudrzwiową z kostkarką i bajerami w środku. Pasuje mu idealnie do wielkiej kuchni w nowym domu....Ech niektórzy to mają życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę miała wielkiej kuchni, więc duże gabaryty mi nie grożą. Lodówki z kostkarką nigdy nie chciałam - potwornie niepraktyczne, bo macie w sumie dwie bardzo wąskie części (chłodniczą i zamrażarkę), które razem składają się jednak w coś dużego - więcej obudowy niż faktycznego miejsca w środku. ;-) No i trzeba doprowadzać do kostkarki wodę, potrzebne osobne doprowadzenie. Zresztą, ja długo nie będę mieć żadnego wyposażenia w domu, a teraz to mam tyle, ile jest na wyposażeniu wynajmowanego mieszkania. Pralka Amica - coś tam juz padło po 4 latach użytkowania, nie programator (bo to mechaniczna), tylko coś z bębnem i filtracją. :-P Na lodówkę Whirlpool\'a ostatnio psioczył kolega z roboty, padła mu po niecałych dwóch latach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zanim cos kupie szperam w necie i czytam opinie uzytkowników. Szkoda by było żeby mi sprzęt za ponad 1000zł padł po dwóch latach...No i przede wszystkim staram sie zwracac uwage na to żeby było energooszczędne a rozpiętość żarcia prądu jest ogromna i aż dziwne - ale najwiecej żrą te najdroższe lodówki...Na pralkę też patrzyłam zeby mało wody brała :) Angel a kupiłaś juz prezent dla Zuzy?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie :classic_cool: moze dostanie nowe ubranko na zime :D ;) wlasnie szefowa podpisala mi wniosek urlopowy na jutro , wiec prosze o usprawiedliwienie nieobecnosci :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nowy dowod od 2002 - po slubie jak zmienialam nazwisko ( :O ) to se wyrobilam .... zaluje ,ze po rozwodzie nie zmienilam se na panienskie....ale szkoda mi bylo kasy (za duzo dokumentow do wymiany) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lachony :D ;) kurfa, ja to trafiam - jak nie o facetach, to o AGD... w sam raz tematy dla mnie :P ;) zaspakajając Waszą ciekawość: w sobotę fryzjer i xmass party (wróciłam o 6.00 rano, to się nazywa dobra zabawa ;) ), w niedzielę odsypianie i kurowanie stóp po całonocnym pobycie na parkiecie. generalnie specjalnie nie odczułam, że był weekend, ale następny już niedługo. a dziś full roboty i dentysta. nawet na gg nikomu nie odpisywałam, to już szczyt zarobienia! ;) koniec relacji. no, to jeszcze Stała została do kompletu :) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza :P :P Ale mi sie dzisiaj nic nie chce....Spać...tylko spać..I śniegu mi sie chce. Kupiłam wczoraj wełnianą kołdrę dla mamy i patelnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa nie marudź:P a i miałaś wrzucić nam zdjęcia z tej impry,sama deklarowałaś:classic_cool: co do śniegu,to też mi się go chce ale tylko na święta,a to już mało realne,u nas aktualna temperatura +1 stop. Kawa ty to masz pewnie full roboty w kuchni przed świętami, nie to co ja,jadę na gotowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×